День Народження 17 Листопада: Знак Зодіаку — Скорпіон

Скорпіони, народжені 17 листопада, амбітні і багато працюють. Ще в ранньому віці ви зрозуміли, що хочете від життя чогось особливого, тому цілком присвятили себе поставленим цілям і пристрасно прагнути їх досягти. Ви уявляєте свої плани та ідеї так, що практично гарантуєте їх майбутній успіх. Все, чого неможливо домогтися жорсткістю і завзятістю, ви отримуєте завдяки розумному плануванню, стратегічного мислення і м’якою переконливості.

Народжені 17 листопада мають (особливо в зрілому віці) уважно стежити за своєю поставою, намагаючись не допустити травм і деформацій скелета і середнього відділу хребта. Рекомендується фізіотерапія, консультації хіроманта, масаж і акупунктура. Народжені в цей день здатні стоїчно переносити біль і тому можуть не помічати хронічних захворювань. У зв’язку з цим їм необхідно регулярно проходити диспансеризацію, включаючи аналіз крові для своєчасного виявлення анемії. Вони можуть також страждати від різних розладів травної системи, у тому числі від виразкових захворювань верхнього (виразка дванадцятипалої кишки) і нижнього (виразкові коліти, хвороба Крона) відділів кишечника. У зв’язку з цим пряні і екзотичні страви необхідно вживати в помірній кількості, так як вони можуть загострити хворобливі симптоми. Якщо у народженого в цей день немає яскраво виражених спортивних талантів, фізичні вправи повинні носити щадний характер і виконуватися з великою обережністю, особливо в зрілому віці.

Люди, народжені 17 листопада, подібно мосту над бурхливими водами, з’єднують в єдине ціле протилежні точки зору, людей, інтереси. Життя тих, хто народився в цей день, можна порівняти з перехрестям, де перетинаються розбігаються в різні боки дороги. Народжені 17 листопада часто виступають в якості цементу, що не дає будівлі розсипатися. Їм завжди відомо, як забезпечити мир і спокій у родині, суспільстві, професійної сфері. Ймовірно, вражаючим умінням поєднувати речі в єдине ціле народжені в День мосту зобов’язані свого культурного і генетичного плану, в якому зазвичай переплітаються кілька різних начал. З цієї причини вони є живим доказом того, що різні культурні, класові і політичні категорії, що представляються абсолютно несумісними, насправді можуть бути поєднані.

Знак Зодіаку 17 Листопада — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Водної стихії, які володіють наступними якостями: пристрасність, обережність, опірність, впевненість, витривалість, самовладання.

Планета Управитель: Плутон. Зумовлює зв’язок з глибинними психічними трансформаціями та процесами: екстрасенсорний дар, смерть і відродження, психоаналіз, глибинні зміни особистості. Планета сприятлива для слідчих. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за відсутність відчуття спокою всередині самих себе, а також почуття власництва.

Скорпіон, який народився 17 листопада, приречений на успіх. У нього є всі необхідні для цього задатки, здібності. Необхідні вміння, знання, навички він набуває в процесі навчання. Скорпіон, що з’явився на світ 17 листопада, подібний до губки. Він легко і швидко вбирає нові знання, фільтрує, потрібні акумулює. Більш того, представник знака володіє унікальною здатністю використовувати знання там, де це необхідно. Скорпіон, який народився 17 листопада, товариський, терплячий, стійкий. Він рідко підвищує голос, та це й непотрібно. Скорпіон авторитетний. Він швидко завойовує довіру і повагу в соціальній групі, трудовому колективі.

Більш того, народжені в цей день ненавидять сварки, суперечки, чвари і всі форми дискримінації. Отримали блискучу освіту жінки, народжені 17 листопада, як правило, пишаються своєю эмансипированностью і ні на що на світі не проміняють свою незалежність. Ті з них, кому відведено виключно обслуговуючі функції, повинні переосмислити своє місце в житті і рухатися вперед. Чоловіки, народжені в цей день, часто мають схильність до домінування і агресії у всьому, що стосується їх думки, однак навіть вони розуміють важливість компромісу. На більш зрілих етапах життя такі люди нерідко прагнуть до збільшення добробуту і піклуються про те, яке залишать спадщину.

Народжені 17 листопада необов’язково мають високий рівень домагань, проте, зайнявши важливу позицію, вони вже не здають її і будуть чинити опір будь-яким спробам зміщення з посади. Якщо їм випало вести за собою інших або захищати потрапили в біду, вони можуть при необхідності досягати небачених висот і кидати виклик богам. І все ж їм слід уникати занадто сильній залежності від почуття задоволення, що виникає у них в разі сприятливого вирішення спірних питань, в іншому випадку їм коли-небудь неминуче доведеться страждати від незатребуваності. У народжених 17 листопада є система вкрай суворих моральних принципів, що іноді робить їх менш гнучкими.

Крім цього, у людей, що народилися в цей день, можуть виникати емоційні проблеми в спілкуванні. Багато з них пишаються своєю об’єктивністю та здатність не втрачати голову перед обличчям будь-яких бід і напастей, що їм вдається завдяки добре розвиненому вмінню відгороджуватися від усього, що може схвилювати їх. Як наслідок вони ризикують опинитися відірваними від оточуючих. Народжені 17 листопада мають яскраво виражену орієнтацію на матеріальну сторону життя, внаслідок чого вони рідко відчувають фінансові труднощі. Їх житло відрізняється грунтовністю, комфортом і чистотою. Народжені в цей день рідко покладаються на випадок і повинні пам’ятати про наявну у них схильності занадто ретельно контролювати все, що відбувається.

Чоловік Скорпіон — народився 17 Листопада

Чоловіки, c датою народження 17 листопада — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — сексуальний, емоційний, привабливий, загадковий. Чоловіки-Скорпіони легко підкорюють жінок своєю харизмою і чарівністю. Скорпіони люблять робити широкі жести – вони не скупляться на подарунки і сюрпризи, стосунки з ними – справжня буря пристрастей і переживань. Чоловіки-Скорпіони не терплять заперечень і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати свого будь-якою ціною. Часом ця цілеспрямованість межує з одержимістю.

Жінка Скорпіон — народилася 17 Листопада

Жінки, які відзначають день народження 17 листопада, наділені такими рисами: така дама — емоційна, інтригуюча, образлива, сексуальна, розумна, приваблива. Жінкам-Скорпіонам нудно перебувати в рівних стабільних відносинах, їм постійно потрібні нові емоції та переживання, тому якщо партнер не дає їй цих емоцій, вона влаштовує сцени або шукає новий об’єкт любові. У відносинах жінка-Скорпіон чекає преклоніння і беззаперечного виконання всіх його бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, вона постійно в русі, легко вливається в нові компанії і може підтримати будь-яку розмову.

День Народження 17 Листопада

Люди, що з’явилися на світ 17 листопада, відносяться до Скорпіону за знаком зодіаку. Зірки зійшлися таким чином, що життя цих людей більше схоже на біг з перешкодами. Їх життя насичена негативними подіями і для їх подолання потрібні лише власні зусилля. Допомоги від фортуни чекати не варто. Сильний характер і відмінна витривалість, народжених 17 листопада знак зодіаку Скорпіон, дозволять їм боротися з труднощами. Щастя і успіху вони зможуть домогтися лише власними стараннями. Для підтримки життєвого тонусу, їм доведеться виробляти душевну м’якість, щоб не озлоблюватись в процесі подолання посланих випробувань і вірити, що настануть світлі часи.

Народжені 17 листопада знак зодіаку Скорпіон, є прекрасними миротворцями. Тому найчастіше самі пірнають вглиб суспільних подій і нерозв’язаних конфліктів. Розсудити ворогуючі сторони і дати слушну пораду для врегулювання ситуації – ось їх основна місія. Крім цього, вони володіють даром запобігати лиху. Їх величезний життєвий досвід і неабиякі інтелектуальні здібності, дають змогу дивитися далеко вперед і передбачати подальший розвиток подій. Самі ж Скорпіони, народжені 17 листопада, часто вступають в боротьбу за свою незалежність і свободу. Ставлячи ці принципи на чолі своїх життєвих пріоритетів, можуть вступити в суперечку і сварку з будь-яким, замах на них. Вони дуже принципові і ніколи не відступають від своїх принципів.

Свобода і рівноправність цінується ними не менше. Застосовуючи ці поняття в своєму середовищі, народжені 17 листопада знак зодіаку Скорпіон, намагаються пояснити їх цінність і іншим людям. Вони завжди захистять слабкого, навіть якщо цей крок і не оцінять. Займаючи посаду керівника, ніколи не проявлять владність і манірність. Вони звикли домагатися авторитету викликаючи повагу, а не пригнічуючи і пригнічуючи волю підлеглих. Творення і конструктивність у будь-якому процесі є їх головною відмінною рисою. Народжені 17 листопада знак зодіаку Скорпіон, завжди прагнуть щось побудувати, придбати або розвивати те, що вже є в наявності. Вони не женуться за незліченними багатствами, але в теж час фінансова стабільність для них є важливим фактом. Найголовніша цінність для них це сім’я і сімейні цінності. Вони завжди подбають про своїх домочадців і зроблять все можливе для їх блага. Це стосується фінансової сторони, так і емоційною.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах ви — чуттєвий і пристрасний коханий, однак потайливі і не дозволяєте виявляти на публіці свої глибинні емоції. Вступаючи в довготривалі стосунки, ви проявляєте себе вірним, щедрим і надійним партнером, однак відсутність довіри може вести до ревнощів і жорсткості в спілкуванні з близькими.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

Народжені 17 листопада славляться трудоголіками. Такі люди амбітні, раціональні, практичні. Вони є переважно матеріалістами. Природжені трудяги, які з’явилися на світ 17 листопада, докладають максимум зусиль до досягнення цілей ще в дитинстві. З віком своїх звичок вони не змінюють. Навіть там, де можна було б спустити справу на гальмах, народжені 17 листопада викладаються на всі 100. Сильними сторонами людей, що з’явилися на світло в цей день, є вміння планувати, швидкість реакції, рішучість. Ці якості в комплексі з професіоналізмом дозволяють представникам знака домагатися в житті великих успіхів.

Скорпіон – талановитий рефері. Йому судилося з’єднувати непоєднуване, примиряти опонентів, поєднувати протилежні точки зору. Тільки Скорпіонові, який народився 17 листопада, під силу злиття двох різних проектів для отримання максимально вигідного для компанії результату. Такого працівника поважають, цінують. Він, у свою чергу, може розраховувати на хорошу матеріальну мотивацію, заохочення, визнання.

Здоров’я і Хвороби

Слабким місцем народилися 17 листопада є скелет. Небезпека представляє професійне зміна постави. Скорпіону, веде сидячий спосіб життя, необхідно пильно стежити за поставою. Ризик скелетних змін істотно зростає після 40 років. Як і будь Скорпіонові, який народився 17 листопада краще не зловживати стимуляторами. Залежність від кави, сигарет, алкоголю згубно позначається на працездатності і здоров’я.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди зі складною долею. Вібрації дня такі, що посилюють негативні властивості натури. Людина буде всього добиватися в житті наполегливою працею. Йому доведеться пережити багато труднощів, смутку, подолати безліч перешкод. Якщо він зможе вистояти, не зламатися, і, проявляючи волю, рішучість, цілеспрямованість, буде рухатися вперед, то зможе створити для себе гідні умови життя.

Поради Скорпіонам, Народженим 17 Листопада

Набирайтеся мужності, життя підготувала вам чимало випробувань. Ви неодмінно зможете з усім впоратися. Не соромтеся просити про допомогу рідних людей і друзів. Разом ви здолаєте всі швидше і легше. Та доля не буде вам здаватися такою несправедливою, адже вона послала вам таке вірне оточення. Уважніше ставтеся до підбору персоналу. Ви занадто сильно довіряєте людям, в той час як вони можуть бути не зовсім чесні з вами. Вирішуючи чужі проблеми робіть це не заради похвали і подяк. Робіть це від чистого серця. Відчуття від зробленої доброї справи і так буде гріти вам душу.


Залишити відгук