Венера в 10 Будинку

Цей амбітний чоловік без праці досягає суспільного визнання і успішно реалізує поставлені цілі, так як на його шляху зустрічається безліч людей, бажаючих і готових надати йому допомогу. Чималу підтримку в професії і кар’єри має один з батьків. Така людина популярний, успішний і щасливий у відносинах з протилежною статтю, проте у шлюб схильний вступати не по любові, а за розрахунком. Це — природжений дипломат, процвітаючий в суспільних відносинах завдяки вмінню вчасно приєднатися до нових рухів, течій і напрямів. Неправильне використання енергії змушує його домагатися високого статусу будь-яку ціну, що в результаті не дозволяє йому використовувати всі можливості займаного положення. Суспільне визнання такої людини часто пов’язане з діяльністю його супутника життя, а також з переданим його батьками багатством і займаним ними суспільним становищем.

Такі люди прагнуть досягти висот як у соціальній кар’єрі, так і в сфері мистецтв. Вони дружать з начальством і вельми ввічливо спілкуються з впливовими особами. Успіх у представників протилежної статі допомагає їх кар’єрі. При негативному розвитку характеру вони схильні забувати тих, хто допоміг їм досягти високого положення, зазначається також чималий кар’єризм. Їм властиво відчуття своєї цілісності й синтетичності. Їх почуття приховані, але глибокі. Вони цікавляться класичним мистецтвом і стародавньої скульптурою. Як правило, це — однолюби, досягають високого становища завдяки вдалому шлюбу. Нерідко відзначається надмірна сором’язливість і скутість в самовираженні і прояві почуттів. Їх життя успішна, просування сприятливо, гідність значно. Вони миролюбні і тактовні, охоче приймають допомогу жінок і не схильні надмірно піклуватися про власне майно. Добробут зміцнює їх суспільне становище. У любові вони не занадто пристрасні, швидше стримані і упорядоченны.

Нерідко вони виявляються парфюмерами, ювелірами, квітникарями, шкільними викладачами естетики чи продавцями елітарних товарів. Відзначається виражене тяжіння до церемоній і свят. Такі люди тяжіють до представників вищого суспільства і обожнюють розкішні весілля. Нерідко їх професія пов’язана зі співчуттям і милосердям, розвагами і задоволеннями, красою і гармонією. Почуття безумовно панують над розумом. Часто такі люди стають театральними режисерами, відомими музикантами, популярними дизайнерами і артистами естради. Вони щасливі, як видавці та кондитери, секретарі та лектори, журналісти і бізнесмени. Охоче займаються спортом і гімнастикою, інтуїтивно розуміють баланс форм і відчувають красу кольору. Їх пластичні рухи, голос м’який і ніжний, тіло гнучке, а почуття податливі. Деколи вони здатні любити до самопожертви. Друга половина життя виявляється більш щасливою, ніж перша. Нерідко в зрілому віці прокидається дар пророцтва і передбачення.

Відповідальність — це джерело справжньої насолоди. Пастка — ви отримуєте таке задоволення від «батога і пряника» колективної відповідальності, що, врешті-решт, робота стає для вас основним джерелом насолод. Не будьте трудоголіком. З іншого боку, не слід вважати, що ваша робота приємніша, ніж та, яку виконують інші. Якщо і існує статус еліти, особливо на духовному рівні, то ви повинні заслужити його проявом витонченості в складній обстановці соціальних взаємодій. Завдання — плекати, виховувати мистецтво любити і насолоджуватися; показати, що дорослішання і участь у колективній життя може бути, і справді має бути прекрасним видом досвіду.

найцінніше ваше володіння — це ваш соціальний образ, і більш за все ви любите наводити на ньому блиск. Ви більше всього щасливі, коли працюєте або перебуваєте на суспільній ділянці, контактуючи з великим світом. Ви знаєте, як подати себе, як показати перед камерою свою найкращу рису. Можна припустити, що положення Венери в 10-му будинку повинно відповідати відсутності честолюбства, проте зазвичай це невірно. Потік честолюбства не так вже й малий, більш притягивающийся до насолод, ніж до конкретної роботи. Вам працюється краще в парі, ніж поодинці; основою ділового партнерства часто є симпатія. Ви прагнете придбати професію; пов’язану з мистецтвом, красою, естетикою або розкішшю. Ви можете продавати себе як товар, будучи актором або натурником, або ж займатися продажем товарів для розваг або дозвілля. Незалежно від обраної професії, вона повинна приносити вам задоволення, в іншому випадку вам треба змінити її. На найвищому символічному рівні ваша професія — це любов; вам необхідно любити вашу професію.

Ваші жіночні якості стоять перед нашими очима. Ваше життя нагадує нам про важливість активної сприйнятливості і мощі особистого магнетизму. Ваше випромінювання приводить нас в зіткнення з нашою власною сприйнятливістю до краси, з потоком граціозного буття. Найбільше приклад вашого життя вчить нас особистої любові. Ви можете досягти успіху в любові чи ні, можете бути чи не бути прекрасні, але в будь-якому випадку ми загораемся прагненням вивчити ці якості, спостерігаючи ваше прагнення їх проявити.

Положення жіночого символу в цій традиційно чоловічій сфері може вказувати на те, що послаблений вплив вашого батька, або на заміну його влади материнської силою, хоча це більш імовірно при розташуванні тут Місяця або Нептуна, а не Венери. Але незалежно від того, сильно вплив батька або слабо, є він чи ні, ви здатні любити його довгий час. Ви навчилися встановлювати з ним теплі стосунки і діяти через нього. Його сприйняття світу стало джерелом натхнення для вас, і ви взяли для себе це бачення світу. Основою його сприйняття служило дотримання пристойності, рольова маска, яка виставлялася світу напоказ. Навіть у випадку конфлікту ви відобразили в собі почуття гостинності, прагнення бути добрим господарем чи господинею.

Ваше ставлення до авторитету ґрунтується не стільки на повазі структури, скільки на любові до престижу і до тих, хто його має. Навіть у тих випадках, коли слабке пригнічення викликає у вас роздратування, то все ж чогось всередині вас продовжує подобатися контакт з владою. Ваш власний авторитет базується на любові, а не на силі; на гармонії, а не на примусі. Ви не командуєте, а магнетично привертаєте увагу людей. Почуття соціального такту і м’якого наказу — це основа вашого; керівництва. Ви краще за інших розумієте принцип, що за допомогою меду можна зловити більше мух, ніж за допомогою оцту, і розвиваєте ці здатності до рівня високого мистецтва.


Залишити відгук