Уран в 10 Будинку

Прямуючи до якої-небудь мети, така людина спонтанно стає незламним борцем. Він здатний змінювати віджилі принципи устрою життя, а тому тяжіє до політичного лідерства. Поразка планети визначає схильність до бунту і готовність безпричинно нападати на будь-які авторитети. Оригінальний мрійник, гуманіст і альтруїст. Практично не здатний бути послідовником — завжди прагне чинити на чолі руху або групи. Кар’єра сповнена несподіваних змін — як злетів, так і розчарувань. Часто такої людини не розуміють оточуючі, особливо обтяжує його нерозуміння з боку підлеглих. Його приваблюють незвичайні професії, далекі від буденності. Майже завжди така людина цікавиться окультизмом і астрологією. Для нього характерно набуття популярності, якщо не скандального, то розбурхує спрямування. Часто такі люди виявляються успішними керівниками і відомими першовідкривачами в області природознавства, астрології, електроніки, глибинної психології, математики та гуманітарного будівництва.

Всюди така людина прагне впроваджувати нові прийоми і новітні технології. Він може бути радикалом або лібералом, але ніяк не консерватором. Відзначається схильність до революційним поривам, сильно бажання відзначитися в професії, великі честолюбство, сила волі, жага слави і визнання, що і визначає несподівані зміни в займаному положенні і відносинах з власністю. Такі люди часто змінюють професії та місця роботи, бо їм важко ужитися з начальством. Поразка планети визначає зміну несподіваної популярності несподіваним забуттям. Можлива неприязнь до повсякденних долженствованиям та елементарної відповідальності. Така людина потребує абсолютної свободи і хоче працювати так, як йому заманеться. Він щасливий, якщо здатний влаштовувати свої професійні справи за власним розсудом. В репутації і кар’єрі такої людини немає нічого надійного і постійного. Він прагне виразити власну унікальність в спробах ініціювати нові напрями діяльності, думки і спілкування. Він прагне створити свої власні оригінальні звичаї і дивовижні моральні норми в противагу загальноприйнятим. Кожне зусилля він прикладає лише заради свободи, для того, щоб перекидати і знищувати сковують обмеження. Він сумасброден і чужий умовностей, з-за чого неодмінно натрапляє на протидію посадових осіб та громадських лідерів. Можливий розрив з батьками та родичами, причому не тільки внаслідок сварки, але і як «просто так».

Нерідко такі люди стають льотчиками, комп’ютерниками, автомобілістами-випробувачами, репортерами та психологами. Їх обдарованість носить глибокий, але дивний характер і схиляє їх до надзвичайним і ризикованим заняттям. Їх магнетична особистість і привлекающа, вони періодично преисполняются натхнення і спрямовуються до реалізації високих цілей. Вони не люблять жити в натовпі і підкорятися арифметичного більшості. Успіх і невдача чергуються в їх життя з завидною постійністю. Доля складається з суцільних криз, суперечок і змін. Ці люди сповнені внутрішнього і зовнішнього занепокоєння, прагнуть позбутися від нього в провокуванні крутих змін і перестановок. Вони воліють йти своєю власною дорогою, не звертаючи уваги на навколишній світ і не дотримуючись загальноприйнятих правил поведінки. Їх життєвий шлях завжди незвичайний і оригінальний. В духовному відношенні вони напевно стоять вище оточуючих, так як Уран невпинно впливає на їх душу і процеси мислення, направляючи інтереси на нове і невідоме, створюючи сприяння для творчості і творення, посилюючи винахідливий дух і кмітливість. Конфлікти буквально переслідують таку людину і визначають основні події його життя. Можлива успішна громадська і політична діяльність, не виключено заняття високої державної посади.

Ваша духовна завдання — стояти осторонь, бути відокремленим від натовпу. Традиційна безпека не тільки неправдоподібна, вона недоцільна. Індивідуальність може іноді відчувати себе немов обтяженої боргом, однак, незважаючи на це, ви рішуче підтримуєте відчуття разграниченности. Ви бажаєте виділятися в натовпі. Вас вважають незалежним. І це ознака вашої справжньої зрілості, унікального життєвого шляху. Це не означає, що ви не можете насолоджуватись життям разом з іншими людьми. Інтимні стосунки, союзи — це все вам доступно. Але ви повинні якимось чином відокремити себе від маси. Завдання — вийти за межі буденності в людських справах, стати незалежним, не підкоряючись страху остракізму.

Кар’єра — це сфера, де ваша особистість може засверкать. Інші люди можуть думати, що ви дещо дивні, але не звертайте на це уваги (і ви не будете таким). Просто продовжуйте йти своїм курсом. Вам необхідно бути незалежним, і це може буквально означати роботу поодинці або ж розуміти роботу за контрактом. Служба — це заняття не для вас, вона підходить вам, як корові сідло. Навіть якщо вас запрошує затишна і безпечна кар’єра, не забувайте, що вам краще йти своїм шляхом, бо суспільне становище майже безглуздо для вас. Відзначимо також раптовість здобуття успіху. Будь-які аналогічні, але негативні зміни показують, що ваше життя було важким, запеклою, але вітайте навіть їх, тому що вони дозволяють зробити важливі коригування курсу руху. Будьте відкритим, усвідомлює, розмахуйте кулаками.

Чому-то ви здаєтеся нам дивним і чужим, ніби ви прибулець з іншої планети, з іншої зоряної системи, немов ви чужинець у людському світі. Не можна сказати, що ми сприймаємо як загрозу, як чудовисько з космосу. Але ви нагадуєте нам, що всі ми чужинці в тій чи іншій мірі. Ми усвідомлюємо важливість незалежності, не прямування второваними шляхами, і на вашому прикладі ми бачимо результати навмисного віддалення від інших людей, як хороші, так і погані. Нам нагадують, що кожна особистість здатна засяяти, з’єднатися з чистою ідеєю. Нарешті, ми бачимо, що життя може повністю змінитися раптово, без попередження. Безпека ілюзорна, ми не повинні чіплятися за те, що здається безпечним, а замість цього нам слід експериментувати з власним життям.

Ваш батько був унікальною особистістю, що відрізняється від інших людей або ж непередбачуваним у спілкуванні з вами. Можливо, його погляди були нестійкі або ж він був надто свавільним, але в будь-якому випадку він сам створив свою унікальну життя. Можливо, ви були відокремлені від нього, або буквально, або фігурально. Взаємодіючи з ним, ви засвоїли необхідність міцно стояти на власних ногах, не залежати ні від кого, і цей імпринт сформував одне з базових відносин до життя, яким ви будете слідувати, ставши дорослим.

Ви хочете прокласти свій курс, відкрити новий світ. Ймовірно, вам не дуже до душі ідея прийняття відповідальності за інших людей і за весь світ, вам краще залишатися осторонь, бути островом в середині океану. Але ви здатні керувати, коли ви відчуваєте в цьому необхідність. Міць, якою ви володієте, виходить від унікальності вашої особистості, і успіх вашого керівництва залежить від вашої гнучкості. Завдання — виявляти революційну, підривну відповідальність, що в загальному-то парадоксально.


Залишити відгук