Сонце в 10 Будинку

Така людина відчуває нагальну потребу доводити власну значущість. Тому він рано чи пізно виявляється широко відомим і вельми успішним. Хоча такі люди не завжди працюють на увазі, але в колі колег і співробітників вони схильні виконувати керівні функції. Тяжіють до політичної діяльності, так як любов до влади поєднується з амбітністю. Ніколи не залишаються непоміченими, бо нерідко вони бувають запальними і навіть зухвалими. Вони сповнені честолюбних помислів зайняти відповідальний пост. Ці люди дуже впевнені в собі, їх відрізняє сильна воля до перемоги. Вони активно прагнуть до пошани і визнання, готові невпинно накопичувати необхідні для особистого розвитку знання і чудово вміють багато трудитися. Володіють хорошими організаторськими здібностями. Нерідко такі люди народжуються в сім’ях відомих людей і великих керівників.

Вони сильні своєю моральною позицією і відкидають все, що могло б пошкодити їх гідності, морального вигляду і репутації. Розуміють, що їх обов’язок — служити прикладом для інших. Майже завжди вони благородні та великодушні. Небезпечно розвиток диктаторства, безсовісності і надмірного владолюбства. Небезпечна схильність використовувати будь-які засоби для досягнення влади. Це може привести їх до публічного ганьби і краху особистої кар’єри. Вони незалежні, хоча і користуються постійною підтримкою батьків. Люблять протегувати самі і майже завжди отримують підтримку впливових осіб. Вони здатні досягти міцного успіху в будь-якій професії і на будь-якій посаді. Такі люди тяжіють до заняття важливих урядових посад та отримання високих почесних титулів.

Їх відрізняє підвищена життєвість. Зазвичай вони знаходяться в сприятливому оточенні. При неправильному використанні енергій вони впадають в гордість і надмірне зарозумілість, які накликають на них протидія суперників і визначають безліч неприємних змін у долі. Такі люди завжди прагнуть до прогресу і дуже небайдужі до нагород і суспільного визнання. Вони дуже заповзятливі й наполегливі у досягненні мети. Частіше вони тяжіють до державної служби, але можуть досягти успіху в бізнесі.

Ваша життєва енергія надходить до вас в результаті усвідомлення вами життя у видимому світі, колективної культури. Це область дії «свідомості гуру». Воно може бути глибоким і потужним або витонченим і майже невідчутним, проте інші люди відчувають могутню божественну силу, протікає через вас. Ваше завдання — проявити цю енергію настільки повно і коректно, наскільки ви можете, тому що ви прийшли на Землю для виконання місії, яка перевищує за своїми масштабами особисті інтереси. Кожен раз, коли ви приймаєте на себе відповідальність, коли ви дієте у вірному напрямку, ви поглинаєте життєву енергію. Щоб жити, ви повинні знайти своє місце у світі. Завдання — знайти свою нішу, де ви змогли б внести такий внесок у розвиток суспільства, який дозволяє ваш потенціал.

Ви можете виглядати консервативним, отаким костюмом-трійкою з краваткою, офіційним і передбачливим, або ви можете бути зовсім іншим, людиною, який піднімається над натовпом, щоб затвердити власну думку, втім, конкретна можливість буде визначатися іншими факторами карти. У будь-якому випадку ви дуже сприйнятливі до влади у суспільстві, ви прагнете схопити стільки, скільки зможете, незалежно від того, вона зароблена вами, успадкована, запозичена або вкрадена. Ваша кар’єра наповнює вас енергією, і всякий раз, коли ви хочете підбадьорити себе, то найприродніший спосіб виконання такого бажання зайнятися професійними справами. Символіка Сонця занадто велика, щоб акцептувати специфічні види діяльності. Втім, вона вказує наступне: все, чим би ви пі займалися, повинно бути життєво важливим для вас; ви повинні робити це з великою гідністю; ви повинні впливати на весь світ. Завдання — знайти велике соціальне повагу. Пам’ятайте — будьте авторитетним, але не авторитарним.

Ваша особиста мета і ваша місія — це одне і те ж, хоча ви можете і не сприймати їх як такі. Часто виникає конфлікт між життям для себе і служінням великої мети. Безсумнівно, ви замкнуті на собі, можливо, у вас є легкий комплекс божественності. Це не означає, що ви вважаєте себе більш значним, ніж інші люди, але ви дуже егоцентричні у виразі вашого послання. Це послання — ви самі. Спостерігаючи за життям, ми згадуємо, як важливо бути шляхетною; ми згадуємо стан особистої цілісності. Положення Сонця в знаку й аспекти до нього вказують на тональність того, що йде через вас, тому необхідно досліджувати ці фактори для уточнення послання.

Ваш батько — це втілення сили, або явною, або більш витонченою; відзначимо, що ви засвоїли багато рис його характеру. Його значимість у вашому житті неможливо недооцінювати. Якщо він знаходився поруч з вами, коли ви були дитиною, то він справив на вас глибоке і довго не забувається вплив. Чим старше ви стаєте, тим більша схожість між вами і батьком виявляється. Якщо він фізично або психологічно був відсутній, то ви будете відчувати себе в житті до тих пір, поки не знайдете сурогатну авторитетну фігуру, здатну виконати функцію відсутнього батька, або поки ви не станете батьком для самого себе.

Авторитет може бути або вашої потужною силою, або ахіллесовою п’ятою. Все залежить від вашої зрілості або від здатності залагоджувати парадокси, провоковані гордістю. Якщо ваше внутрішнє розвиток протікало гармонійно, то ви можете стати зразком відповідальної влади. В іншому випадку ви здатні бути лукавим у своїй поведінці, протидіючи будь-якого зовнішнього авторитету, вищою над вами влади, але в той же час тотально властвуя над нижчестоящими людьми. Ця пастка називається «не смійся горох, не краще бобів», і веде вона, у кінцевому рахунку, до протидії вам або підриву вашої влади. Завдання — зрозуміти м’яку силу справжньої батьківської турботи, розвинути і вивільнити силу авторитету, сховану усередині вас, так, щоб ви змогли шанобливо і з повагою звертатися як з іншими людьми, так і з самим собою.


Залишити відгук