Сатурн в 10 Будинку

Цей чоловік любить відповідальність, завжди приймає її, так як потребує неї психологічно та морально. Він амбітний і самовпевнений, організований, витривалий і постійний, вимагає від усіх поваги і впевнений в тому, що неодмінно доб’ється успіху. В житті такій людині бракує прикладу батька, яких у нього було безліч проблем з одним з батьків. Відчуває, що несе чималу відповідальність за сім’ю і без зволікання звалює на себе обов’язки щодо турботи про неї. При ураженні планети така людина буває різкий і безжалісний, коли ставить перед собою завдання обов’язкового досягнення важливої мети. У цьому випадку він може страждати із-за надмірної переоцінки власних можливостей, або позбутися всього досягнутого в результаті дивного скандалу. Професійні амбіції великі, сильно бажання займати чільне місце. Успіху та авторитету така людина досягає завдяки моральної стійкості і невтомній праці. Іноді заради честолюбства він може відмовлятися від етичних принципів. Тоді щастя йому зраджує і справа закінчується публічним скандалом і з поваленням досягнутих висот.

Він завжди прагне до високого становища, багатства і керівній посаді. Однак йому слід дуже серйозно ставитися до дотримання моральних принципів, за порушення яких він буде розплачуватися відразу і сповна. Честолюбство і прагнення успіху не повинні ставати самоціллю, але бути засобами досягнення соціального миру і суспільного процвітання. Такій людині потрібно ретельно аналізувати мотиви прагнення до влади і уникати зловживання нею. Пов’язані з зажерливістю і продажничеством помилки спокутувати буде дуже важко. Ця людина далекоглядний, прозорливий і має чималий організаційним талантом, що допомагає в досягненні керівних позицій в справах і політиці. При ураженні планети кар’єрне просування хитливо, можливості звужені, а значні перешкоди. Завдяки постійним наполегливим зусиллям і прагнення до влади та успіху така людина може істотно піднятися над звичною середовищем. Для нього небезпечно впадати в депресію та сумувати, хоча приводів для розчарування буде хоч відбавляй. Він завжди просувається у важких умовах і несе на собі велику відповідальність. Щасливий як урядовець, організатор, торговець, архітектор, будівельник, юрист і вчений.

Може досягти успіху як нотаріус, проповідник, садівник, муляр та типограф. Періоди удач і втрат закономірно чергуються. Лише завдяки наполегливості можна багато чого досягти. Дуже небезпечно недооцінювати оточуючих і вдаватися до самозвеличування. Цей аспект несприятливий для накопичення майна, але вдалий для заняття високих посад. Життя такої людини повинна бути дуже відповідальною та впорядкованою. Всяке непостійність, метушливість і занепокоєння неминуче завершуються безчестям і втратами. Йому надається велика владу над іншими, але здобуті повноваження повинні бути викладені духовними помислами. Непорозуміння соціальної значущості виконуваної ролі, а також жадібність і зловживання владою можуть призвести до тотального життєвого краху. Діяльність пов’язана з великими витратами, великими матеріальними цінностями та величезною відповідальністю. При успішній реалізації життєвої програми така людина отримує безліч титулів і імідж авторитетного політика, який зберігає його до кінця життя. Якщо ж він виявляється пихатим, зарозумілим і схильними до тиранії — крах гарантований. Може бути щасливий як бізнесмен з продажу нерухомості, землевласник або військовий.

Ви засвоюєте, наскільки важливо для людини духовний розвиток, не фантазія просвітлення, не натиск сили, а повна відповідальність за сотворене. Чим вище ми піднімаємося на гору духу, тим крутіше підйом. Повітря стає разреженнее, сил доводиться витрачати більше. Але чим вище, тим прекрасніше розгортаються види, оскільки атмосфера стає більш розрідженої і чистою. Це сфера, де живуть орли. Вчіться при необхідності відпочивати і пам’ятайте, що всяке дисципліноване зусилля наближає вас до вершини. Не поспішайте, не біжіть. Не запитуйте більше того, з чим можете впоратися, але знайте, що ви достатньо сильні і в змозі виконати будь-яку вимогу життя; сподівайтеся на виконання ваших сподівань.

Честолюбство надзвичайно потужна, навіть у тому випадку, якщо на початку життєвого шляху сумнів або страх невдачі «зрізали» вас. Страхи можуть доставляти навіть великі страждання, ніж самі невдачі. Але не втрачайте впевненості в тому, що наполегливість буде винагороджена. Ніхто не досягає успіху без провалів. Щодо професії можна сказати, що ви віддані традиції, йдете до успіху уторованими дорогами. Той ризик, на який ви наважуєтеся заради досягнення успіху, іноді може бути етично сумнівний; більш безпечно підніматися по сходах успіху за допомогою тривалої і наполегливої праці. Швидкий успіх позбавляє вас присутності духу, навіть якщо ви вважаєте, що бажаєте отримати все відразу і прямо зараз. Тому йдіть до успіху повільно, поступово і вчіться дисциплінувати вашу дисципліну. Іншими словами, навчайте себе бути помірним в роботі. Як свідчить древнє вислів, «яка користь з того, що людина завоює весь світ і втратить свою душу?». Ваша наполеглива рішучість може привести вас до вершини успіху, проте пам’ятайте, що успіх, як і краса, в кінцевому рахунку оцінюється глядачами.

Від вас ми дізнаємося про жорсткі уроки життя. Ми бачимо, що життя дійсно є боротьба, бій за виживання найсильніших. Ви вчите нас необхідності терпляче, постійно працювати навіть за умови, що винагорода прийде не скоро. Ви показуєте нам, наскільки важлива зрілість, а не підпорядкування фрустрациям або поганим думкам. Ви — уособлення базового архетипу честолюбства, спрямованості, незважаючи на перешкоди; ви вчите важливості виконувати доручену; ми також усвідомлюємо неминучий факт необхідності нести наш тягар навіть якщо ми його не заслужили. Ви — зв’язок року і вільної волі, і ми усвідомлюємо, що всі наші мрії, в кінцевому рахунку, будуть перевірені реальним життям.

Можливо, ваш батько був дуже потужною і офіційної фігурою, суворим і дисциплінованим. Або ж у ньому відчувалася холодність і несхильність до любові. У першому випадку вашою реакцією могло бути повагу і благоговіння, у другому — страх і відчуття відторгнення. У будь-якому з цих випадків, і в будь-якому проміжному варіанті, ви знайшли чутливість до патріархального авторитету; відчуваючи змішання поваги і страху. Ваш батько — копія, модель того, що розгортається пізніше у вашому житті навколо теми авторитету.

Певно, ви без зайвих питань підкоряєтеся влади, хоча, можливо, всередині вас ховається образа. Ви сприймаєте світ як ієрархію влади, вважаючи, що кожна особистість повинна довести власну значущість допомогою виконання вихідних понад віддачі наказів і розпоряджень підлеглим. Дисципліна та покора — ось що важливо. Ви хочете працювати в колективі, бути гравцем єдиної команди, однак ваше найголовніше бажання — перебувати на посаді абсолютного володаря. Коли ви досягнете цього положення, то не забувайте, що зловживання владою — небезпечна пастка. Завдання — панувати з гідністю, якого вимагає ваша роль, і поводитися з іншими людьми з повагою, якого вони заслуговують.


Залишити відгук