Плутон в 10 Будинку

Така людина дуже наполегливий і дуже рішучий, він готовий битися з будь-якими авторитетами, якщо це необхідно для досягнення його цілей. Сильний, відважний, витривалий, може успішно виконувати ролі диктатора, новатора і винахідника. Поразка планети визначає наполегливе прагнення розташовувати правом вирішального голосу при вирішенні всіх питань, що може межувати з манією величі. Це лідер і вождь у професійному оточенні і на життєвому полі. Людям важко його ігнорувати, його неодмінно або люблять, або ненавидять. Він напружено і егоїстично прагне бути краще за всіх і пристрасно жадає замилування собою іншими. У всьому прагне до абсолютної досконалості, через що рано чи пізно заганяє себе в глухий кут. Вміє красномовно і гладко викладати свої ідеї, при ураженні планети стає хитрим, брехливою, мстивою і вкрай жорстоким. Дуже розвинена сила волі, сильна пристрасть до успіху. При реформуванні структур влади такі люди займають місця духовних вождів. У природознавстві та окультизм вони схильні до керівництва умами інших. Можуть прославитися завдяки здатності передбачати, зцілювати і передбачати події.

Вміють поводитися з сильними світу цього, так як прекрасно розуміють мотиви вищестоящих осіб. Успішні на політичному поприщі і в будь-якої громадської діяльності. Завдяки дару передбачення стають успішними керівниками. Їх прагнення до кращого устрою світу призводить до ним могутніх друзів і породжує потужних ворогів. Вони дуже складні як особистості, а тому багато дотримуються прямо протилежних думок про них. Серйозні кризи в кар’єрі можуть змусити їх змінити професію. Поразка планети схиляє до диктаторства, жорсткого егоїзму і бездумного честолюбства, тоді відповідальність задавлює їх, а люди від них відвертаються і відчужуються. Такі люди несвідомо породжують кризи самим фактом своєї участі у груповій діяльності. Вони дуже заповзятливі, работящи, рішучі і схильні до корінних, масштабних змін і вдосконалень. Аспект сприяє розкриттю і розвитку всіх психічних і духовних сил людини, аж до їх практичного застосування і досягнення реальних результатів. Професія такою людиною вибирається серйозно і ретельно, за покликанням душі. Такі люди схильні до блискучого соціального зльоту і яскравою кар’єрі.

Вони надзвичайно продуктивні та можуть вчинити геніальні відкриття, щоправда, ніщо їх не захищає від небезпеки повалення з вершини слави і пошани. Така людина у всьому йде на крайнощі, доходячи до межі своїх сил і можливостей. Він безмежно спрямовується до авторитету і влади, немов натхнений надличностными світовими силами. Його доля майже завжди дивна і незвичайна. Він може стати кумиром натовпу і ідолом мас, завойовуючи казкову популярність і безмежний авторитет. Його спритний розум, руки спритні, погляд лукавий, а здатність до самоствердження безмежна. Він здатний працювати одночасно в різних областях і безперервно вдосконалювати їх так, що інші лише заздрять. Ця людина дійсно «премудрим», він і справді здатний зробити неможливе. При ураженні планети йому докучають конкуренти і заздрісники, опоненти та вороги, він має негативної популярністю, захлинаючись в кризі і хаосі думок інших про нього.

Колективна відповідальність подібна воді, навколишнього рибу; вона присутня скрізь, але ніколи не видно. Ви витрачаєте багато часу на пошуки шляхів її візуалізації, на пошуки вдалої форми, пристрасно бажаючи рости і вдосконалюватися. І раптом ви виявляєте себе в ситуації, де витягується на поверхню вся ваша міць. Чому бути, того не минути. Що має статися, те станеться. Нехай інтереси вашого его змиє потік прилучення до більш великим завданням. Ви — це війська резерву, які використовуються тільки тоді, коли битва досягає свого піку, але результат його ще під сумнівом. Тоді, щоб врятувати битву, викликають вас, жбурляють у бійку; ви — це кавалерійська атака, секретна зброя, туз у рукаві. Завдання — бути завжди в стані готовності.

Ваше честолюбство потужне, але складний. Ви можете тривалий час поневірятися, блукати, усвідомлюючи напруженість честолюбства, але не знаходячи підходящу для нього форму експресії. Або ви здатні зайняти посаду начальника в тій сфері, до якої свідомо не підготувалися. Також ви здатні різко змінити професію критичні періоди вашого життя. Може виявитися, що ви спалили всі мости позаду себе. Втім, вас не покидає відчуття, що ви все ще віддані внутрішнього, глибинного покликанням, що вам треба було просто зруйнувати старі форми в пошуку кращих засобів самовираження. Погано те, що ви здатні бути безжальним, потайним, використовувати закулісні методи для вашого задоволення честолюбства; ви повинні боротися з тенденцією деспотизму. Ці стилі поведінки можуть не тільки забезпечити вас величезною міццю, але й посіяти зерна руйнування вашій репутації, чого ви можете і не помітити. Завдання — використовувати міць, а не зловживати нею.

Ваше життя вказує нам на існування глибинних енергій, що протікають крізь наші особистості; вони більш витончені порівняно з відомими в. контрольованими нами енергіями. На вашому прикладі ми бачимо, що емоції можуть керувати нами, образи — переслідувати, а ідеї — підкоряти. Ми бачимо, що в кожній людині прихована сила, і нам нагадують про важливість вивільнення цієї сили такими способами, які трансформують нас в кращу сторону. Ми бачимо присутність глибинної чесноти і жахливого зла; нас навчають свідомо приймати рішення і присвячувати наше життя служінню добру, яке існує всередині нас, навіть якщо ми повинні визнавати і іноді підкорятися темряві. Нарешті, на вашому прикладі ми бачимо, що життя може бути повністю змінена. Ми здатні позбавити себе від виконав свою функцію, від застарілого і продовжувати жити оновленими.

Ваш батько володів потужною суспільною силою. Можливо, він правив залізною рукою, не переносячи ніяких сперечань його авторитету. Або ж був стриманим, поглиненим роботою і професійної відповідальністю. У будь-якому випадку, ви не знали його добре або, можливо, зовсім не знали. Він міг фундаментально змінитися, стати абсолютно іншою людиною протягом декількох років вашого дитинства. Його вплив на вас таємниче. У вашому підсвідомості існують величезні простори, досі незвідані. Як тільки ви подорослішає, вам слід витягти на поверхню импринты вашого батька, розкопати вашу пам’ять; импринты настільки великі, що навіть у похилому віці ви можете все ще продовжувати відкривати для себе цю людину і його вплив на вас.

Керування іншими людьми і їх контроль над вами — тема болюча. Ваш особистий авторитет емоційно дуже глибокий, і той, з ким ви контактуєте, піддається тестуванню і сортування: або людина відчуває гіпнотичний потяг до вас і всебічно підкоряється, або він усіма силами вам чинить опір. У тому і іншому випадку ваше потужний вплив. Зрозумійте, ця реальна сила, навіть якщо вона і невидима для вас. Підсвідома міць дійсно може завдати шкоди навіть кращим з нас, тому працюйте старанно над очищенням ваших мотивів, над потоншенням емоцій і контролем поведінки.


Залишити відгук