Нептун в 10 Будинку

Така людина на словах і на ділі прагне служити людству, але при цьому хоче показати себе у вельми незвичному світлі. Рівень його домагань і прагнень набагато вище реальних можливостей, а тому нерідко йому здається, що люди не розуміють його мотивів і невірно оцінюють його наміри. Аспект сприяє акторства в кіно і на телебаченні. Це ідеаліст, яскрава особистість, виразний оратор. Батьки не надають йому особливої допомоги, а тому всі його досягнення є виключно плодом його власної праці. Він може бути хорошим дипломатом, так як чудово розуміє почуття і мотиви оточуючих його людей. Поразка планети занурює його в охорону чужих секретів, або сприяє розвитку сумнівів у самому собі. У кар’єрі значну роль відіграє інтуїція, кар’єра часто пов’язана з закулісними і таємними діями, що вимагають особливих запобіжних заходів. Аспект хороший для духовних керівників, психологів, астрологів, ясновидців і гуманітарних політиків. Можливо, один з батьків був надзвичайною особистістю і мав дивну професію.

Часто такі люди походять із сімей акторів, музикантів і художників. У підсумку кар’єри їм надають високі почесті, за особливі особисті заслуги порівнянні з жертвою. Таким людям нелегко ужитися з роботодавцем і втриматися за наявне місце. Вони схильні до інтриг, а тому часто потрапляють у скандали за обманів на службі і користуються репутацією безпринципних людей. Дуже спокійна натура, здатна досягти високого положення і слави завдяки тонким, вишуканим і дивовижним досягненням. Нерідко така людина знаходить себе в науці чи медицині. Він цікавиться загадками природи і здатний практично застосовувати таємничі сили всесвіту. Так чи інакше його кар’єра пов’язана з секретністю і таємницями. Є схильність до гучних титулів і псевдонімом. Нерідко кар’єрі такої людини сприяють особи, наділені духовною владою. Вони допомагають йому позбуватися від коливань і сумнівів і сприяють подоланню невпевненості в собі, зайвого романтизму, слабкої організованості та схильності на порожньому місці породжувати безліч проблем. Нерідко життя таких людей закінчується геройським вчинком. Для них небезпечні надмірне захоплення окультизмом, перевтома, плітки і ризиковані фінансові спекуляції. Цей аспект чудовий, але його дуже важко освоїти.

Частіше підвищена чутливість і сенситивні здібності ускладнюють раціональне планування і здорове судження. Із-за зайвих фантазій і фальшивих картин уяви життєва мета такої людини оточена невірним туманним світлом вечірніх сутінків. Їх цілі розпливаються і губляться в тумані і хаосі, в плутанини і безладу, приводячи до нерішучості, хиткість позицій і розчарувань. Такій людині важко дотримуватися тверезих поглядів і приймати розумні рішення. Нерідко такі люди стають великими шахраями і відомими авантюристами. Вони успішні як винахідники і казкарі, містики і фантасти, утопісти та філософи. Абстрактне в їх долі превалює над конкретним, а факти психічного розладу сприймаються як нормальне явище. Ці люди дуже вразливі і схильні до самовнушениям, а тому часто турбуються без особливої на те причини.

Відповідальність, яка лежить на вас, не конкретизована, вона «розлита» по всіх сферах вашого життя. Вона не зосереджена, не сконцентрована; ваша дхарма проявляє себе в кожному кроці, в кожній ситуації, у кожному життєвому обставину. Співчуття тотально і неявно; тут немає поділу на ситуації, в яких ви виявляєте співчуття і які відкидаєте. Втім, це не означає, що ви завжди відчуваєте себе комфортно. Це не обов’язково означає, що ви — затичка у всі дірки. Спробуйте просто прийняти людей, в той же час дозволяючи їм продовжувати боротьбу. По-справжньому підтримувати — не означає бути милицею для людей, але підбадьорювати, заохочувати. Істинне розуміння — це не звільнення від відповідальності, але допомогу в її здійсненні. Ви не повинні давати відповіді на всі питання, просто вірте в чеснота всесвіту. Відповідальність, яка лежить на вас, — жити в потоці цієї віри.

Ваше честолюбство пронизане ароматом м’якості; ймовірно, ви не схильні обирати професії, що вимагають змагання. Вас може залучати духовне служіння, або традиційне, церковне, або служіння допомогою психічних або окультних занять. Медицина і цілительство зачаровують вас, однак ви не прагнете досягти висот суспільного становища, вважаючи за краще працювати як Мати Тереза. Прекрасна будь-яка професія, де можливий контакт з образами, наприклад, графічний дизайн. Вас приваблює театральне мистецтво, а також музика або акторська діяльність. Можлива робота у сфері хімічних досліджень або фармацевтики, тому що вам цікава алхімія. Це положення схиляє до справ, які по суті не є такими, якими постають назовні, що може призвести до непорозуміння, обману або навіть до публічного скандалу. Уникайте подібних сумнівних можливостей, вони є лише тіньовим аспектом честолюбства. Просуватиметесь до ідеалів і вчіться з’єднувати прагматичне і божественне.

Ваше життя показує нам, що реальність не суперечить фантазії, бо ви одночасно існуєте в обох світах. Ми дізнаємося, що можна не обмежуватися егоїстичним інтересом до самого себе, але сприймати і те, що знаходиться поза нас. Обставини нашого життя більше не пов’язують нас по руках і ногах, бо ми знову відкриваємо для себе чудеса уяви, силу мрій та ідеалів. Нарешті, нам нагадують про необхідність розвивати співчуття до людей. Цього нас може вчити ваша власна м’яка сила, стійкість вашої доброти або ваше витонченість, разрушающееся всякий раз, коли виявляється ілюзорність ваших мрій. У будь-якому випадку ви вводите нас в зіткнення з містерією тонких просторів буття.

Можливо, вашого батька тягло більше духовне, ніж матеріальне; він був людиною м’якою і сострадающим. Якщо так воно і було, то його ідеалізм або артистизм справив на вас незабутнє враження. Втім, він міг бути мрійником або эскапистом, який не зміг впоратися з відповідальністю, покладеною на нього реальним життям або батьківським обов’язком. Ви могли вирости в обстановці зловживання алкоголем або іншими хімічними препаратами; в родині, де хтось був мучеником. У будь-якому випадку вас привело в замішання відсутність міцності оточення вашого дитинства — чомусь саме для вас в світі не знайшлося надійної опори.

Ваше ставлення до авторитету може бути шанобливим, або недовірливим, або і тим і іншим разом. Ваш власний авторитет ґрунтується на витонченої силі співчуття і ніжності. Працюйте старанно, щоб стати надійним, щоб на вас могли покладатися. Ви можете завоювати повагу людей, але більш імовірно, що ви завоюєте їх любов. Авторитет повинен виходити з більш високого джерела, ніж ваше его, тому тримати вушка на маківці, і тоді все у вас буде виходити чудово.


Залишити відгук