Меркурій в 10 Будинку

Факти мають для людини неабияке значення. Його думки і дії завжди швидкі й стрімкі, але не часто бувають грунтовними і вкоріненими в практиці. Він володіє ясним мисленням, відкритим характером і високою удачливістю. Любить міняти професії, схильний до отримання кількох професійних утворень. Кар’єрні досягнення вельми значущі для нього. Його приваблює політика і будь-яка масштабна публічна діяльність. Це прекрасний оратор, здатний зацікавлювати людей своїми ідеями. Він завжди практичний, активний і має прекрасні організаторські здібності. Прагне отримати гарну освіту, розглядаючи його як інструмент просування по службі. При ураженні планети людина може стати непринциповим маніпулятором, схильним до сумнівних махінацій задля досягнення особистих амбітних цілей. Знання набуваються людиною заради пошани і вигоди. Далекоглядність дозволяє йому планувати майбутнє в світлі досягнення поставлених цілей.

Дуже спритний у поводженні з сильними світу цього. Це прекрасний політичний стратег, автор запальних промов. Оратор, здатний створити собі ім’я завдяки висуненню блискучих ідей. Він спритний у поводженні з громадськістю та політично проникливий. Прагне до щільних контактів з журналістами, видавцями та викладацькою елітою. Неправильне використання енергії змушує його ставити честолюбство вище етичних зобов’язань, а тому він стає нещирим, байдужим і корыстолюбивым. Він здатний до заняття важливих відповідальних постів, але не стільки є вершиною ієрархічної піраміди, скільки головним заступником або референтом. Може бути щасливий як лектор, репортер, психолог, письменник-романіст і диспетчер великих виробництв. Здатний до успішної торгівлі, володіє прекрасною пам’яттю і швидкого промовою. Характер спокійний, мова імпульсивна, дуже діяльний і винахідливий. Легко пристосовується до будь-якої ситуації. Його інтуїція завжди спрямована на рішення конкретних практичних задач. Це дуже відповідальна людина, має широкі зв’язки, але не володіє достатньою самостійністю. Здатний отримувати дохід від занять наукою і вивчення мов.

Нерідко стає щасливим реформатором і продуктивним вченим. Можливі необачні зміни в професії. Іноді такі люди стають композиторами, акторами або високопоставленими чиновниками. При неправильному використанні енергії вони опиняються в центрі великих скандалів, їх викривають як корупціонерів і ловлять на гарячому при зловживанні службовим становищем. Ідеї, цілі, плани і наміри такої людини мають можливість збутися. Його розум гнучкий і легкий, рухливий і діяльний, розумний і винахідливий. Він легко пристосовується до справ і ситуацій і здатний за короткий час розвинути свою особистість та розкрити вроджені таланти. Вибір професії нелегкий, так як завжди є безліч можливостей. На таку людину важко покластися, тому він повинен мати за собою велику керівну фігуру, здатну компенсувати його недоліки і промахи.

Ви можете, а можете і не бути відповідальним, тому що ваша нервова система дуже мінлива в своїх прагненнях, але, звичайно, ви усвідомлюєте, що представляє з себе відповідальність. У будь-якій ситуації, в будь-якій обстановці ви розрізняєте духовні послання, вказівки великої мети, і ви намагаєтеся не упустити жодного чинника, який, на вашу думку, повинен бути прийнятий до розгляду. Пастка, звичайно, полягає у витраті настільки великої кількості часу і енергії на розрахунки задля отримання максимальної вигоди, що ви по неуважності забуваєте діяти. Пам’ятайте, незліченна кількість інформації потрібно, напевно, тільки криміналістам. Завдання — розповідати кожному про відповідальність. Вам не треба підганяти людей, бо ви здатні відчути, яке завдання найбільш ефективно здатний виконати кожна людина в будь-якій ситуації. У чому ваша роль — допомагати іншим людям визначитися, в чому полягає їх відповідальність.

Ви постійно думаєте про вашій кар’єрі. Втім, ви досить часто захоплюєтеся минущими моментами кар’єри і можете втратити щось для вас важливе. Тому, незважаючи на стратегічні плани, ваша кар’єра розвивається по своїй волі. Ви можете володіти кількома професіями або однією професією, яка вимагає залучення знань з різних сфер. У будь-якому випадку, основа вашого соціального статусу ментальна. Будь-яка професія вимагає майстерного володіння мовою спеціалізованим, проте ваш стиль роботи базується на вмінні керувати інформаційним обміном. Комунікація — це ваш продукт, трансляція інформації — це ваша служба.

Ваші розумові процеси особливо помітні для інших. Коли ви говорите або пишете, то цим нагадуєте нам про важливість процесу комунікації в житті людини. Нерідко джерело того, що ви сприймаєте, знаходиться у всесвіті, і наше завдання — усвідомити те, що ви передаєте. Тому оглашайте все, що бажає втілитися у вашому розумі, — оглашайте якомога якісніше. Навчіться висловлювати ваші думки, і тоді ваше повідомлення матиме позитивний вплив на ваше життя.

Зовсім не обов’язково, що ви думаєте, як ваш батько, проте виразно існує взаємозв’язок між вашим розумом і його. Його поведінка стимулювало розвиток ваших розумових патернів. Зрештою, це трапляється з кожним, однак у вашому випадку вплив набагато значніше. Ваш батько більшу частину часу перебував у роз’їздах, залишаючи будинок і через деякий час повертаючись назад. Де він був? Чим він займався? Його роздуми про подорожі чарували вас, подібно іноземної мови з дивним і заплутаним синтаксисом.

Ваш власний авторитет найбільш ефективно проявляється через патерни вашого мислення, листи й мови. Коли ви пустите в хід ваш розум, то люди звертають на вас увагу. Це не означає, що ви завжди праві чи що вам відомо єдино вірне рішення проблеми; це говорить про те, що способом передачі ваших думок властива якість владності. Завдання — авторитетно використовувати ваш розум. Наша нервова система сприйнятлива до особливим семантичним ритмам, і не ваша вина в тому, що слова мають таке магнетичний вплив на людей. Втім, у вашому випадку міць, в кінцевому рахунку, полягає не в самих словах, а в вас, позначаючи цим словами силу.


Залишити відгук