Марс в 10 Будинку

У своїх заняттях громадською діяльністю така людина виявляється дивно суперечливим. Він активний і постійний, керується благородними мотивами, завдяки разючою рушійною силою може чудово виконувати свої обов’язки. Задля прискорення кар’єрного просування готовий докласти багато праці і зусиль. Неправильне використання енергій може призвести до втрати престижу, тому йому слід ретельно дотримуватися і охороняти свою репутацію. Можлива розлука з батьком, пов’язана з його надмірним домінуванням. Аспект сприяє військовим і технічним занять. Прагнення до слави і високому становищу нездоланно. Така людина прагне до заняття найвищих посад у політиці, управлінні та інженерної професії. Кар’єра здійснюється з честолюбством та рідкісних энергетизмом. Це ініціативний, спритний і напористий політичний лідер. Професійне честолюбство рано чи пізно робить його знаменитим. Поразка планети створює спокусу приходу до влади шляхом нечесних махінацій, підтасувань і боротьби, що ведеться без правил.

При виявленні приховуваних негативних вчинків виникає небезпека повалення і поширення поганий поговору. Можливі надмірне матеріально-фінансове честолюбство, схильність до ігнорування звичайних людських цінностей і спрага досягнення влади будь-якою ціною. Імпульсивність і пристрасність, міць інстинктів і неприборканість волі можуть взяти гору над розсудливістю і інтелектуальністю. Надмірна тяга до незалежності і агресивність самовиявлення призводять до великих непорозумінь і великим заворушень. Дух свободи і пристрасть до завоювань часом спонукають такої людини діяти на шкоду собі. Він схильний до марнотратства і впадати в крайнощі. Велика небезпека розбіжностей з батьками, гучних скандалів і несподіваною дискредитації. Відзначається надлишок сміливості, підприємливості та особистої енергії. Така людина завжди здатен знайти для себе справу. Успіху схильний досягати в заняттях, відповідних природі Марса.

Дохід отримується завдяки діловій кмітливості. Ефективність просування в кар’єрі пов’язана з мужністю, адміністративними здібностями та вмінням зацікавлювати інших людей. Не виключено отримання великого спадку від батька. Успіх пов’язаний з інженерними заняттями, гравіюванням, зодчеством, конструктивною діяльністю, професією хірурга і торгівлею металами. Така людина, перебуваючи в натовпі, в критичній ситуації виявляється самим рішучим і безстрашним. Він дуже претенциозен і схильний до диктаторства. Скептицизм і критиканство з’єднані з швидкістю суджень і високою думкою про себе. Головна причина поразок — неспокійна агресивність і судорожне нетерпіння. Нав’язливе прагнення до захоплень і особистої свободи знесилюють. Життя сповнене злетів і падінь. Майнове та фінансове становище нестійке. Такий примхливий і пристрасний, часто свариться з начальством, а тому ризикує втратити досягнуте положення. Він професійно активний, але схильність до ведення боротьби за існування неухильно нарощує інтенсивність конфліктів. Така людина самостверджується у владі і знаходить себе в усвідомленні мощі.

Він насильствен і схильний до примусу інших, його невичерпна духовна, психічна та фізична енергія вічно турбує і непокоїть внутрішній світ, пришпоривая і підбурюючи, спонукаючи і заохочуючи до інтелектуальної і фізичної активності. В колективі така людина нерідко дисгармоничен і схильний до конфронтациям. Навіть малі конфлікти ризикують закінчитися нищівним розладом і катастрофічних розривом. Вся професійна життя повне боротьби і суперництва. Такій людині важко підшукати собі підходящу роботу або утримуватися на робочому місці досить довго. Його характер необуздан і погано контролюємо. Таку людину відрізняє безліч інтересів і схильностей, широкий спектр здібностей і можливостей. Він легко збуджується, швидко дратується, відрізняється наполегливою цілеспрямованістю, взыскательностью вимогливістю до себе і до інших. Майже завжди він переоцінює наявні можливості і наявні сили. Це невпинне внутрішнє занепокоєння визначає розмашисті коливання: від поганого до хорошого, і назад. Як успіхи, так і поразки носять внутрішній характер. Стабільність для життя такої людини не характерна.

Ви маєте сильне бажання проникнути в простір колективної відповідальності. Прагнення дуже потужне, енергія так і кипить, тому на шляху до здобуття влади в суспільстві, можливо, вам доведеться витримати багато битв. Ваше бажання довести свою хоробрість зустрічає опір. При випадку вас можуть звинуватити у безвідповідальності або, що більш імовірно, вам просто не дадуть розгорнутися в повну силу. Ви настільки стрімкі, що іноді створюєте опозицію. У підсумку ви стикаєтеся з найскладніших парадоксом. Як ви можете бути одночасно дорослим і юним? Завдання — виявляти відповідальність шляхом стійкого відмови від поступок. Не припиняйте руху вперед, поки не досягнете коридорів влади, однак коли це станеться, змініть агресію на терпіння. Є час для битв, і є час для мирного життя.

Ви наполегливо працюєте заради досягнення успіху, борючись з будь-якими перешкодами, що виникають на шляху вашого честолюбства. Займаючись питаннями кар’єри, ви можете зробити випадкові дії, які завдадуть шкоди вашому іміджу. Втім, невелика пляма на вашій репутації не охолодить ваше бажання володіти тим, чого ви так прагнете. «Перетни цю лінію, якщо сміливий» або «струси цю тріску з мого плеча» — ось які спонукання ви іноді відчуваєте. Ваша професія повинна давати вихід вашої кипучої енергії. Не проводите час за конторським столом. Звичайно, ви не повинні бути і вантажником — ви потребуєте лише в досить швидкому переміщенні від місця до місця, зміні взаємодій. Завдання. — досягти мети, досягти успіху, а потім розслабитися і насолодитися успіхом.

У вашій поведінці відчувається виразна напористість. Ви уособлюєте собою архетип Воїна. Ми відчуваємо ваше бажання, ваші фрустрації і конфлікти — чоловічу сторону вашої природи, і ми згадуємо про важливість цих первинних мотивів. Це зовсім не означає, що ми неодмінно бажаємо того ж, чого хочете ви, а також те, що ми приймемо ваші методи самовираження. Символізм цього положення не гарантує задоволення ваших бажань, бо Марс не акцептує виконання бажань. Він символізує юнацький порив, сильні і часто тендітні енергії, доводять хоробрість людини в битві зі світом. Цього ми вчимося на вашому прикладі.

Ваш батько був дуже мужньою, майже грубим по відношенню до вас. Ви змагалися один з одним, билися за панування, немов з моменту появи на світ вас розділила тінь рукавички виклику. Ніхто з вас не міг здобути перемогу, але ви перебували в дуже невигідному становищі, так як були маленьким. У результаті батько дуже сильно вас залякав. Але незважаючи на це ви вчилися напружено битися, немов на карту була поставлена ваше життя. Пастка — довго накопичується злість на вашого батька, а в крайніх випадках — ненависть. Втім, можливий інший варіант. Ваші стосунки можуть бути пофарбовані різкістю енергетичного обміну між вами і батьком, і тільки. Всебічне використання цієї енергії є завданням.

Певно, ваш авторитет відзначений рисою спонтанного, природного прагнення до влади, інстинктивним почуттям розпорядництва. Можливо, ваші відносини з людьми просякнуті атмосферою військової мобільності, так що ви з легкістю приймаєте розпорядження від ваших начальників, і з однаковою швидкістю віддаєте накази підлеглим. Але якщо ваш життєвий досвід був фрустрирован, якщо за життя ви йдете як по джунглях, то ви можете стати агресивним у боротьбі за владу, провокуючи конфлікти з оточуючими людьми. Пам’ятайте, люди — це не вороги.


Залишити відгук