Хірон в 10 Будинку

Мета підлеглого не виконати завдання начальника, а зняти тягар з душі. Життєві вибори, які зустрінуться цій людині, будуть найчастіше збити його з пантелику і супроводжуватися хаосом — зовнішнім і внутрішнім, який надзвичайно ускладнить правильне прийняття рішення. Сенс цього хаосу і несподіваного вибору полягає в тому, щоб змусити людину змінити свої стандартні, а найчастіше соціально наведені погляди на свої конкретні ситуації вибору, а також відносини з начальством і підлеглими і, розширивши свою свідомість, подивитися зовсім по-іншому (як саме, покажуть аспекти Хірона і нестандартний внутрішній імпульс), після чого правильний вибір стане очевидним.

Начальник у цієї людини буде часом досить незвичайним, і побудувати з ним стосунки виявиться можливим лише ціною певного самопожертви, а саме, зміни деяких своїх істотних поглядів на себе і свою зовнішню життя і роботу. Кармічне завдання цього аспекту — побачити істинний (або, принаймні, більш глибокий) зміст діяльності ієрархії, членом якої людина є, а це переживання досить сильний і не завжди приємне. У відносинах з підлеглими людина схильна застосовувати найновіші засоби організації праці, наприклад, науково вивчати психологічний клімат, щомісячно вимірювати силу і розмір біополя співробітників або, принаймні, забезпечити кожного таблицю біоритмів, завдавши на ній червоним кольором дні зарплати.

Почуття відповідальності незвичайне, людина може відчувати важливість чогось явно несуттєвого і навпаки, і з цими відчуттями слід ретельно розібратися, оскільки вони можуть виявитися несподівано правильними, хоча в чомусь і помилковими. Його поради такі, що деякі з них можна використовувати як циркові репризи, але все ж до них слід іноді прислухатися.


Залишити відгук