Астероїди до 10 Будинку

Вісь четвертого, і десятого будинків символізує будинок і професію, взаємодія особистому та суспільному житті. У десятому будинку обумовлені Чорної Місяцем спотворення впливають на покликання і професійну діяльність людини, його кар’єру, репутацію, становище в суспільстві, відносини з владою та роботодавцями і на те, як він користується своєю владою. Тут Чорна Місяць визначає вибір мети, спосіб досягнення практичних результатів.

Якщо Чорна Місяць перебуває у десятому будинку і впливає на активні прояви, марнославна прагнення до влади і шані стає непереборним. Людина всіма силами намагається зробити кар’єру, зайняти керівну посаду і високе суспільне становище. Йому властиво домагатися будь поставленої мети, не рахуючись ні з якими перешкодами. Соціальна самореалізація повністю поглинає людину на шкоду сімейному житті. Під впливом Чорної Місяця виникають різні зловживання особистою владою.

При цьому зовсім не обов’язково, щоб володар Чорної Місяця у десятому будинку займав високий пост, — він може бути домашнім тираном, який тримає в страху всю родину. Якщо Чорна Місяць посилює пасивність, людина ні до чого не прагне, не має життєвої мети і насилу домагається практичних результатів. Уникаючи відповідальності та високих посад, він здатний діяти тільки за вказівкою вищестоящих. Деколи у сфері десятого будинку просто обставини змушують людину до пасивності — він виявляється в підпорядкуванні у суворо начальника, не допускає ініціативи. У десятому будинку Чорна Місяць може вказувати на деспотичний характер одного з батьків. Іноді вона викликає раптову втрату суспільного становища або репутації.

Якщо немає ураження поганими аспектами, а Селена добра, то людині буде надана можливість реалізувати власні задуми і цілий в. Така Селену дасть можливість побачити плоди своїх зусиль в цьому житті. Зазвичай це компенсація за те, що людина багато чого досяг. У поганих аспектах Селену дасть спокуса владою. Людина буде мати велике зарозумілість і вважати, що за ним стоять великі сили. Такій людині багато чого вдається, або ж не вдається нічого.


Залишити відгук