Венера в 1 Будинку

Така людина має веселий характер і добру вдачу. Він щасливий, так як активно проявляє красу, гармонію, інтуїцію і врівноваженість. Насолоджується життям, любить красиво одягатися, обожнює, коли інші балують його. Він прагне до краси в оточенні і високої матеріальної забезпеченості. Такі люди легко і радісно проводять дитячі роки. Обожнюють солодощі, насолоджуються музикою та фліртом. Легко висловлюють власну особистість, люблять бути актором і кокетувати. При ураженні планети можлива схильність до ліні, егоїзму і тяга до надмірності в насолодах. Ця людина граціозний і товариський, привітний і позитивний, красивий і привабливий. Він тяжіє до гармонійним і врівноваженим форм, зайнятий пошуками краси в усьому. Прагне до спілкування з іншими, легко зав’язує любовні відносини і охоче дружить з усіма. Приділяє особливу увагу прикрасам, відрізняється прекрасним смаком, що проявляються у виборі одягу, так і у придбанні предметів краси. Коло його знайомих досить широкий, великі можливості зав’язування ділових відносин і любовних романів.

Відзначаються здібності до музики, поезії та образотворчого мистецтва. Великі шанси вступити в щасливий шлюб. Він добродушний, довірливий і ніжний, симпатичний і чуйний, уважний до емоцій і чуйний до любові. Обожнює доставляти оточуючим радість, любить світське суспільство, вечірки, компанії і задоволення. Охоче співає і бере участь у різних розвагах. Схильний до відвідування опери і театральних вистав. Натура витончена, шляхетна і справедлива. Вони плідними у всіх відносинах, схильні до захоплення протилежною статтю. Доля таких людей часто виявляється дуже щасливою. Відзначається схильність до раннього шлюбу. Поразка планети свідчить про марнотратства, недбалості у фінансових справах, але приносить удачу придбання засобів.

Така людина дуже жіночний, він легко надихається і зачаровується. Володіє глибоким розумінням мистецтва, часто має красиві форми, схильний до розкоші, тяжіє до вищого суспільства і має успіх у протилежної статі. Любов такої людини заснована лише на почуттях, він схильний до багатодітності, високого добробуту і вираженою чуттєвості. Такі люди стають відомими поетами, акторами, співаками, естрадними артистами, художниками і конферансьє. Відносини з жінками переважно позитивні й взаємовигідні. Людина володіє витонченими почуттями і розвиненим колірним відчуттям. Відзначається тяжіння до вивчення езотеризм, астрології і глибоке проникнення в проблеми релігійної філософії.

Як і у випадку Місяця, положення Венери в 1-му будинку вказує на «активну сприйнятливість». Грація, краса, естетика і повагу в соціальній взаємодії оформляють спонтанне випромінювання вашого «я». Це «жіночність», бажання проектувати себе по-жіночому. Це положення безумовно вказує на тенденцію до зніженості, але в цілому укладає в собі надію на справжню сприйнятливість. Втім, реалізується ця надія чи ні, а також як вона реалізується, — це залежить від мириадов інших факторів. Пастка полягає в сверхпылком підпорядкуванні зовнішніх впливів; ви можете втратити рівновагу з-за вашого відмови взагалі мати позицію, крім як визначається іншими людьми. Завдання — визначитися, хто ви є, не відмовляючись від взаємодії з іншими людьми.

Лик, який бачить світ, — поступливий і зосереджений на образах любові і спільного буття. У ньому відображені обіцянку прийняття, спокуса романтики. Ваше ім’я-ярлик говорить: «Я буду любити вас, якщо ви дозволите, але що більш важливо, я дозволю вам любити мене, якщо ви захочете, бо я — втілення краси і грації».

Ви можете природним чином проникнути у ваше внутрішнє «я» кожного разу, коли ви проецируете особисту любов, міжособистісну гармонію або красу. Чим більш ніжне ваша поведінка, тим більш свідомим ви стаєте. Чим краще ви підтримуєте соціальну гармонію, тим більше самосвідомість ви купуєте. І нарешті, чим прекрасніше ви подаєте себе іншим, тим ширше і глибше ви усвідомлюєте справжню внутрішню природу, якою б вона не була.

Соціальна рівновага, гармонія і проектування фізичної грації дозволяють створити максимальну взаємодію між вашим внутрішнім і зовнішнім світами. Незгода, конфлікти або хаос в самопроявлении затемнюють лінзу і розводять світи в різні боки, так діє викид агресії або неусвідомлюваної злості. З іншого боку, надмірна кількість романтики, спокусливою сприйнятливості або суто чуттєвого задоволення сплавляють обидва світу в фальшивий союз, викликаючи дивує вас і різкий розрив відносин. Завдання — підтримати виразну, теплу сприйнятливість світу, не «закохуючись в любов».

У всіх сферах життя ваші життєві сили підтримуються гармонією. Надмірна любов до чуттєвих задоволень, надчутливість до конфліктів і відраза до важкої роботи зменшують ККД вашого благополуччя. Вам необхідно осягнути цінність вправ і безперервної роботи, які є не наслідком суворої дисципліни, а частиною процесу приведення всього у відповідну рівновагу, оскільки рівновага — основа підтримки вашої життєвості в стані спокою. Запам’ятайте: помірність у всьому.


Залишити відгук