Уран в 1 Будинку

Це оригінальний, незалежний і вкрай чутлива людина, що володіє науковим складом розуму. Він охоче вигадує правила гри і становить закони, але легко і невимушено їх порушує. Завдяки широті поглядів і вмінням проникати в суть речей він може стати лідером. Тоді він або йде, набагато випереджаючи свій час, або стає різким і нетактовним диктатором. При вирішенні питання про те, що добре і що погано, він цілком покладається на власну інтуїцію, глибоко віруючи у власний етичний кодекс і діючи лише в згоді з ним. Володіє привабливістю і привабливістю. Люди часто звертають на нього увагу, оскільки він нетрадиційно підходить до всього, часом стаючи надто прямолінійним і неспокійним. Наполегливо прагне до волі, володіє прекрасною інтуїцією. Вважається незвичайним і багато в чому передовим людиною, так як не схильний рахуватися з звичайними нормами спілкування, правилами поведінки і загальноприйнятими нормами діяльності. Може проявляти нав’язливе прагнення до особистої свободи і бути дивно впертим у небажанні рахуватися з загальними інтересами і правилами інших. Деколи ексцентричність стає для нього самоціллю.

Цей чоловік непосидючий, постійно очікує змін і нових переживань. Він не переносить рутину і буденність, надійності і безпеки завжди віддає перевагу хвилювання і пригоди. Жадає керівного положення в групі і наполегливо прагне до пропаганди нових ідей і передових поглядів. Любить займатися всім новим та незвіданим. Його вчинки, цілі і програми піддаються постійним змінам. Помірність — не його ідеал, він часто впадає в крайнощі. Може розвинути власний інтелект до геніальності і зробити важливі відкриття в обраній галузі. Оригінально мислить і незалежно, винахідливий і екстраординарний. Тяжіє до езотеричного, антикварному і дивним. Цікавиться астрологією і парапсихологією, нетрадиційним цілительством, винахідництвом і таємними орденами. Можливі часті зміни місця проживання і роду занять. Аспект не сприяє шлюбу, так як пов’язує його з особливими фатальними обставинами, труднощами і розлуками. Ця людина несподіваним, радикальний революційний. Можливі часті розриви відносин з родичами і однодумцями. Він наполегливо формує власну думку, не оглядаючись на загальноприйняті установки. Майже завжди опозиційний того, що популярно, обмежена і впорядковано. Він чудово бачить те, що може бути розширено і вдосконалено.

Це експансивний людина, схильна до переворотів і примх. Його оригінальні ідеї рано чи пізно виявляються прийнятими більшістю. Він переконливий, але прискіпливий і конкурентний. Дуже енергійний допомоги знедоленим, завжди прагне звільнити пригноблених. Ненавидить обмеження і терпіти не може контролю і диктату. Така людина завжди сповнений благих намірів, але далеко не завжди виявляється здатною здійснити їх конструктивно і творчо. Пошкодження планети символізує надзвичайну рухливість розуму, емоційну імпульсивність, мінливість, неуважність, безцеремонність, дратівливість, сарказм і норовливість. Життя такої людини сповнена незвичайних подій і дивних явищ. Він щасливий як першопроходець і реформатор. По відношенню до хвороб відрізняється дивною недовірливістю. Сміливий у подоланні труднощів. Майже завжди прагне до недосяжного, а тому виявляється непопулярним через упертого наполягання на власній правоті. Філософія життя і поведінка такої людини майже завжди протилежні отриманому в дитячі роки вихованню. Всі свої здібності і сили він прагне направити на служіння людству. Майже ніколи не використовує їх в корисливих цілях. Гуманізм та альтруїзм стають фундаментом його життєвого праці. Це непересічна особистість з напруженою і ексцентричної динамікою життя. Все у нього відбувається раптово і непередбачувано. Він мрійливий і фанатичен одночасно, революційний і чуйний, неспокійний і глибинно стійкий. Обстановка нестабільності буквально живить його. Він насолоджується будь-якими змінами, зсувами та переломами.

Положення Урану в 1-му будинку показує, що за характером природної експресії ви радикальні, революційні у випромінюванні себе. Ваша особистість може дуже швидко переходити зі стану повного спокою в стан нервового збудження. У ній укладено величезна свавілля, яке включається в будь-який момент часу полусознательной потребою повної свободи. В експресії практично безсумнівно присутній ексцентричність, идиосинкразическое почуття, яке буде помітно більшою мірою іншим людям, ніж вам. Навіть стан спокою заряджений і чекає зручного моменту, щоб вистрілити подібно феєрверку. Пастка полягає в непотрібному бунтарстві, тоді як завдання — бути справді унікальним.

Лик, який ви демонструєте світу, непередбачуваний, зазначений раптовими різкими змінами. Нервова енергія оформляє вашу особистість, навіть якщо та не завжди активно себе виявляє. Це символічна маска парадоксу і стриманості, передавальна собою відчуття розташування окремо, окремо від інших людей, що відображає стан холоднокровного, неупередженого спостерігача. Ваше ім’я-ярлик є неонової рекламною вивіскою, повідомлення якої змінюються в найнесподіваніші моменти часу, однак основне повідомлення говорить: «Я незвичайна людина».

Ваше центральне «я» може бути пробуджено тоді, коли випромінювання особистості повністю індивідуальне, непередбачуване і бадьорить. Свідомість виникає у спалахах самовираження. Коли ви тихий та спокійний, як це буває більшу частину часу, то ви просто спостерігаєте, «на взводі», очікуючи моменту включення. Коли ви такий же, як всі, то вас немає. Тільки коли ви раптово взорветесь в екстраординарній витівку, тільки тоді ви по-справжньому усвідомлюєте себе. Ви повинні зберігати сильне почуття незалежності, щоб знати, хто ви є насправді.

Ви не стільки вибудовуєте сполучні мости, скільки стрибати туди-сюди між вашою внутрішньою реальністю і зовнішнім світом. Послідовність поведінки або пасивну покору розриває контакт між світами, а руйнівну поведінку заради нього самого розмазує настільки необхідну межу двох світів. У першому випадку вас ігнорують, не сприймають всерйоз, а у другому випадку ви піддаєтеся остракізму, вигнання. Завдання полягає в тому, щоб впровадити в світ нові і більш вільні, розкуті форми «я», не створюючи тіньову опозицію.

Положення Урану в 1-му будинку вказує на можливість раптових і радикальних зрушень як у здоров’ї, так і в життєвості. Це положення особливо схиляє до нервових розладів і, як у випадку Меркурія і Марса, існує ймовірність більш ніж звичайної чутливості до стресу, так як ваша особистість особливо знервована. Вам необхідно навчитися поводитися з ударами життя, беручи їх з таким же настроєм, з яким ви самі подаєте «сюрпризи» іншим людям. У разі кризи розпорядитися своєю енергією і отсоединитесь від ситуації, щоб стати спостерігачем — відділіться від свого тіла, відділіться від світу.


Залишити відгук