Сонце в 1 Будинку

Це сильний духом, самовпевнений і оптимістична людина, відчуває себе щасливим. Дитинство таких людей складається вдало, вони відрізняються хорошим здоров’ям і міцним статурою. Люблять домінувати і є схильність до лідерства. Вони сповнені хоробрості і одкровення, тяжіють до екстравертності. Можуть стати егоїстичними і зарозумілими диктаторами. Великі підприємливість, напруженість волі, самосознательность і життєва сила. Це вождь, якого не зупинять думку і бажання інших людей. Ці яскраво виражені індивідуалісти завжди знають чого хочуть. Вони відрізняються великою энергетизмом і вражаючою здатністю до самовідновлення, яка допомагає їм швидко справлятися з вадами і захворюваннями.

Завдяки високій напруженості особистої енергії вони пристрасно прагнуть до успіху і готові довго і важко працювати, щоб добитися престижу і поваги. Вони в що б те ні стало прагнуть відчувати себе значною і визнаною особистістю. Небезпечно надмірне завзяття, помилкові амбіції, владолюбство і гординя. Це відвертий, незалежний, благородний і пряма людина, рішучий і непохитний. Гуманна і сильна духовна натура. Швидка сприйнятливість і конструктивний дар, наділяє проявом гідності і сили, що вражає інших. Характерні наступальна честолюбство, впевненість у перемозі і прихильність силі і авторитетності, результатом чого є природне піднесення над соціальним середовищем і заняття позицій довіри, впливовості і відповідальності.

Така людина прагне до особистого прогресу, їм рухає все піднесене, він жадає слави і переваги в усьому. Імпульсивність і безоглядність устремлінь нерідко приводять до поганих наслідків. Дуже велике почуття власної гідності і впевненість у собі, що створює сприятливий ґрунт для успішного просування вперед і вгору по соціальних сходах, зміцнюючи матеріальне становище, викликаючи доброзичливе увагу начальства і прихильність суспільства. Такі люди зазвичай популярні, забезпечені і схильні до довгожительства. Вони прагнуть бути справедливими, чесними і великодушними. Тяжіють до громадської діяльності, мають багато друзів і знайомих у вищих шарах суспільства. Цікавляться людьми оригінальними і незвичайними.

Положення Сонця в першому будинку вказує на те, що ваша життєва мета сконцентрована на теми спонтанного самовиявлення. Все інше вторинне в порівнянні з розкриттям самого себе. Ви не обов’язково егоїстичні, хоча подібна пастка і існує, однак ви є особистістю самосозидающей і самопобудительной. Те, що ви висловлюєте, звичайно, є важливим, бо воно обумовлює отримується вами в якості відповіді від інших людей і навколишнього середовища. Але все ж єдиним вирішальним чинником є сама по собі експресія. Стримайте або заблокуйте експресію, і ви від’єднаєте себе від джерела життєвої енергії. Завдання полягає у випромінюванні себе зовні, дозволяючи собі перетікати, проявлятися через поведінку. Заповніть ваш дух вібруючої життям.

Зазвичай 1-й будинок маскує зовнішню сутність. Однак у вашому житті ми бачимо, що ваша сутність проектується безпосередньо через спонтанну зовнішню особистість. Коли асцендент і Сонце знаходяться в одному знаку, то ставлення до життя — наївне, оформляється властивостями цього зодіакального знаку. Однак багато що залежить від того, де знаходяться планети Меркурій і Венера, підтримують Сонце: в 12-м, 1-му або 2-му будинку. Коли висхідний та Сонячний знаки різні, то особистість все ще зберігає тональність «що ви бачите-ви-отримуєте», однак тепер самовиражатися значно складніше. Втім, будь-які конфлікти відкриті погляду всякого. Пастка полягає в припущенні, що інші люди такі ж, як і ви, і їх можна осягнути безпосередньо через їх дії. Але це не так — більшість людей відрізняються від нас. Завдання — бути самим собою. Ваше ім’я-ярлик говорить: «Я точно такий же, яким ви бачите, сприймаєте мене», і ви вірите в це, навіть якщо в кінцевому підсумку це навряд чи може бути вірним.

Ви постійно «породжуєте» самосвідомість з допомогою активності, але коли ця активність припиняється, то ваше самосвідомість поступово починає в’янути. Знак, в якому перебуває Сонце, визначає тип «активності». Для вогняних знаків, таких, як Овен або Стрілець, цим типом є буквальне фізичний рух — ви повинні щось робити. Для водних знаків, таких, як Рак або Риби, активність може означати просте випромінювання емоцій — експресію почуттів. Завдання полягає в пробудженні усвідомлення, що ви існуєте як окрема людина. Ви живете тут і зараз і розкриваєте самі себе, все більше, більше і більше…

Те, що в звичайному розумінні є засобами досягнення мети, для вас є сама по собі мета. Сонце символізує внутрішню сутність, і зазвичай ми створюємо міст для під’єднання до зовнішнього світу. Для вас міст і ця сутність — одне і те ж. «Лінза» і ця сутність, проглядывающая крізь неї, — ідентичні. Будь-яке самовираження, не відповідає вашому глибинного «я», пошкоджує лінзу, роблячи неможливим реальне взаємодія, і чисто егоїстичний сплеск розмиває розмежування між внутрішнім світом «я» і зовнішнім оточенням, викликаючи соціальну сліпоту, ущербні сприйняття і повторюється знову і знову досвід відторгнення. Завдання — виражати себе в повній мірі, але визнаючи, що інші люди мають такі ж права на самовираження.

Стан Сонця, яке визначається знаком і аспектами, є вирішальним для осягнення вашого здоров’я, але в цілому ви витальны і сильні, здатні відновлюватися після зіткнення з руйнівними впливами як в психологічному, так і в медичному сенсі. Ви кидаєтеся і життя, спонукають вас «домогтися відродження»; ви бажаєте пройти через всі перешкоди, включаючи особисту вразливість до хвороб. Ваша сила не «свідоме», а вона відображає фундаментальне прагнення до виживання в самому глибинному сенсі цього слова.


Залишити відгук