Сатурн в 1 Будинку

Це стриманий, серйозний, старанний, терплячий і дуже аристократичний людина. У дитинстві його можливості сильно обмежували, а тому в зрілому віці проявляється прагнення до влади. Раніше він був дуже сором’язливий, а після хоче компенсувати це. Його відрізняє почуття особистої невпевненості і непристосованості до реальності, яка штовхає його до великим досягненням. На ньому наче лежить велика відповідальність, а тому він рано прагне до включення в трудовий процес. Ці люди стають зрілими з ранніх років і протягом життя стають все молодше і молодше, незалежно від накопиченого досвіду та життєвих негараздів. З’єднання Сатурна і Асценденту вказує на важкі пологи матері. При неправильному використанні енергій така людина все життя вважає, що його люблять недостатньо. Це може призвести до формування егоїзму і схильність до депресій. Такі люди завжди прагнуть вести себе гідно, беручи на себе відповідальність і проявляючи неабияку серйозність і витривалість у роботі. Вони ніколи не говорять і не діють без певної мети. Поверхневий спостерігач вважає їх холодними і непривітними. Але вони здатні бути вірними друзями і при необхідності надавати належну допомогу, причому справою, а не порадами. Справедливі і мислять ясно. Переконані, що зобов’язані брати на себе важку відповідальність, тому веселу вдачу їм часто здається фривольністю, і всякий оптимістичний сюжет вони приймають за порожнє проведення часу.

Їм не вистачає відкритості і почуття гумору. Часто їх дитинство виявляється важким і безрадісним. Їм доводиться долати безліч труднощів перед тим, як вони вийдуть на рівний шлях і зможуть здобути свободу і незалежність. При негативному розвитку характеру їх відрізняють безмежне честолюбство і плоский матеріалізм. Вони охоплені глибоким недовір’ям до реальності, переконані, що їм слід захищати лише їхні власні інтереси, так як ніхто інший за них цього не зробить. Заради цього вони оточують себе кам’яною стіною, відчужуються і ощетиниваются. Якщо робота дозволяє їм досягти влади і поваги і затвердити себе, вони можуть вкладати всі свої сили в процес, важко і тривало працюючи. Якщо кар’єра ускладнена і зусилля марні, вони приписують це ворожого ставлення оточуючих. Схильні не до відкритої агресії, а до інтриг, завжди прагнуть відплатити противнику і здолати його «після бійки». Їм потрібно вчитися ставитися до людей з більшою любов’ю і співпрацювати з ними задля здобуття щастя і задоволеності. В іншому випадку вони завжди виявляться скутими моральними обмеженнями і фізичними стражданнями. Це глибокодумні і кмітливі люди, обачні і розсудливі, старанні і економічні, ретельні і систематичні в будь-яких заняттях. Вони прагнуть до досягнення видатного положення ціною власних заслуг, заради чого працюють методично, наполегливо, старанно і неухильно. Їх неможливо відвернути будь-яким проектом, який не був заздалегідь обдуманий і ретельно розпланований. Прогрес і успіх можуть приходити не відразу, але рано чи пізно завзятість, практичні навички, життєва мудрість і сталість зусиль приносять їм славу і довіру.

Можлива схильність до застуд, зайва стриманість і надмірна зацікавленість у влаштуванні власних справ. Нерідко такі люди все життя проводять у нужді, перебуваючи в печалі, смутку та розчарування. Вони повільні і меланхолійно, бережливі до скнарості і наполегливі до впертості. Не люблять змін і переїздів, нерідко виявляються боязливими, зловтішними, недовірливими, мстивими і заздрісними. Психічна життя їх обтяжена і сприймається як отверділа і малорухлива. Скритність обумовлена схильністю до самообмеження і вродженим консерватизмом. Дуже сильно прагнення до нагромадження матеріальних цінностей, які розглядаються як продовження власної особистості, накопичення виробляються з відчайдушним завзятістю і рідкісних терпінням. Мета одна — забезпечене життя, стабільна робота і гарантоване благополуччя в старості. Ці люди бояться бідності, нужди і бідності в старості. Їх соціальний підйом відбувається повільно, але впевнено. На службі бажають вважатися авторитетними. Заздалегідь обдумують і планують всяку діяльність. Життєвий і професійний прогрес є результатом накопиченого досвіду, старанності, цнотливості, хитрості і підступності. У відносинах з оточуючими і друзями проявляють завидну уважність і запобігливість. Така людина цілком покладається лише на самого себе. Він схильний до точному розрахунку, відповідального вибору місця і часу і до правильної орієнтації у власних можливостях. Можливий недолік фізіологічної енергії, що визначає часту захворюваність, яку така людина схильна ігнорувати.

Положення Сатурна в 1-му будинку вказує на природне обмеження і концентроване самовираження. Консерватизм, обережність і прагматизм обумовлюють спонтанне випромінювання назовні в щось більше піддається вимірюванню. Те, що мається на увазі, що більш важливо, ніж те, що виражається, тому тональність особистості часто критична. Остерігайтеся пасток цинізму або грубості по відношенню до інших людей. Ви можете відчувати виникає час від часу вельми витончений страх, збентеження, коли ви готові проявити себе. Найчастіше вам дуже важко охопити руками вашу особистість, немов ви зовсім не можете її підняти. Вона важка, несе на собі тягар відповідальності, розташованої прямо на поверхні «я», подібно валуну, який закриває вхід у печеру. Завдання — нехай час полегшить це відчуття тяжкості, замінивши його міцної зрілістю.

Ваш природний лик спокійний і грунтовний, часто мовчазний і холодний при торканні» — статуя з каменю. Ваше ім’я-ярлик говорить: «Я скеля відповідальності і сили. Не думайте, що можете розворушити мене, але знайте, що я володію мудрістю, породженої потужним внутрішнім терпінням. Я буду підносити її повільно, обережно і тільки тоді, коли вірю, що ви мене поважаєте».

Обмеження, консерватизм, дуже прагматична відповідальність і повагу авторитету розкривають вам існування і значення вашого фундаментального внутрішнього «я». Таке розташування планети парадоксально: чим менше ви випромінюєте, тим більше сознающим ви стаєте. Нехай ваше самовираження буде економним і аскетичним; розміщуйте як можна більше істотного в мізерно малу експресію. Наберіться терпіння і дозвольте вашій особистості «наповнитися» доверху перед тим, як излучить себе в навколишнє середовище, і тоді ви у максимальній мірі усвідомлюєте ваше справжнє внутрішнє «я».

Ви з’єднуєте ваші внутрішнє і зовнішнє оточення міцною стіною обережності і самоконтролю. Нерозумні дії або емоційний ризик, засновані виключно на довірі або надії, приводять до хворобливого рассоединению двох світів, а самозречення або боязнь авторитету призводять до їх болісного злиття, а в результаті ви отримуєте параною і укладаєте «я» у в’язницю. Завдання — зберігати вашу сутність чудово оформленій, самостійної і закріпленої в реальному житті, не зсковзуючи в песимізм, відчуження або самобичування. Частіше нагадуйте собі, що ви перебуваєте в цьому світі, а не поза ним. Ваші внутрішня і зовнішня реальності створені так, щоб бути окремими, але сполученими; та якщо ви будете пам’ятати про це, то досягнете сяючою зрілості.

Тема здоров’я особливо важлива, коли Сатурн знаходиться в 1-му будинку, оскільки ваша природна життєвість ймовірно в чомусь обмежена. Вам можуть докучати незначні захворювання, такі, як застуда або інші види інфекційних хвороб, але найгірший ваш ворог — це психологічна депресія і явна схильність до іпохондрії. Життя вимагає від вас, щоб ви навчилися жити з великим комфортом, щоб ви сприймали себе таким, який ви є, а не таким, яким ви себе уявляєте. Ви також не зможете існувати без дисципліни, бо ваша вітальність вивільняється розміреним потоком, а не вся відразу.


Залишити відгук