Плутон в 1 Будинку

Ця людина досить сильний і рішучий, творцями і напористий. Люди завжди сприймають його серйозно, він схильний доводити справи до кінця і здатний до потужному опору. Схильний до інфекційних захворювань, але швидко одужує. Дуже привабливий і нерідко властолюбний. Він багатоликий, є подвійним і невизначений, його важко впізнати до кінця і збагнути до краю. Він пристрасний, енергійний, нерідко тривожний і неспокійний. Володіє сильним его і потужними потягами. Поразка планети призводить до втрати напрямку в житті, зайвої запальності і скандальності. У цьому випадку людина виявляється некомунікабельним і не сприймається оточуючими адекватно. Присутня схильність до самозаглибленню, воля дуже сильна і напружена, можлива здатність до яснобачення. Така людина завжди цікавиться надсучасною технікою, часто він походить з бідної сім’ї, а тому з дитинства змушений боротися за існування. Це робить його гордим одинаком, що спирається лише на себе самого і прагнуть до відокремлення. Він замкнутий, грубувато складний, його погляд яскравий і сверлящ. У ньому важко розібратися іншим. Він ініціативний і меткий, але відчуває труднощі у спілкуванні з іншими. Здатний до регенерації завдяки наявності глибинних джерел енергії. Віддає перевагу піклуватися про своє здоров’я, але схильний зациклюватися на проблемах тіла, забуваючи про головне в людині. Виражено прагнення до влади і бажання підпорядкувати думки і почуття жорсткого контролю свідомості.

Крайній індивідуалізм, заважає йому знайти своє місце в шлюбі, на роботі, в домашньому середовищі. Активний, самовпевнений, сильний, життя сповнене змін, проб і переворотів. Безцеремонний, схильний до жорстокості, глибинно не впевнений у собі. Має в своєму розпорядженні чималий потенціал руйнівності. Сильні переживання і пристрасні емоції нерідко згубно впливають на здоров’я. Така людина легко вивільняє в організмі надлюдську силу, розкриває глибинну надчутливість і зміцнює підсвідому міць аж до магизма. Такий високий потенціал психічної сили не може довго залишатися прихованим, а тому завжди шукає вихід і додаток до творчих спалахах і реальних справах. Ця енергія періодично повинна розряджатися, а не перенакапливаться, інакше виникає загроза саморуйнування і вибуху. Великий потенціал примітивних тваринних інстинктів, що вимагають виходу назовні. Якщо така людина не самовиражається і не розряджається періодично, це може призвести до нервово-психічних розладів, тяжким захворюванням, нещасним випадкам, насильницьких акцій і саморазрушениям. Його робота повинна бути пов’язана з публікою, аудиторією і натовпом. Маючи справу з масами, він готовий творити і творити й служитиме людям вірою і правдою, відрікаючись від егоїзму і користі.

Аспект сприятливий лише для духовних людей, готових віддати свої сили і вміння на благо інших. На звичайних людей він впливає негативно і драматично, схиляючи їх до бурхливих демонстрацій, революцій, путчам, воєн і насильницьких акцій. Такий чоловік схильний будувати майбутнє ціною руйнування минулого і сьогодення. Він прокладає дорогу допомогою насильства, нещадно, сліпо і фанатично. Життя такої людини завжди вимагає значних людських жертв і пов’язана з багатьма матеріальними і духовними втратами. Така людина дуже часто і дуже круто змінює свої погляди і переконання. Він виробляє безповоротні зміни і круті перестановки. Крім своєї волі був втягнутий у буремні події масового характеру. Він потребує найсильніших хвилювання і переживання, так як відчуває глибоку внутрішню тривогу із-за конфлікту ідеалістичних та егоїстичних прагнень. Честолюбний, впевнений в собі, пихатий, нагл і самовпевнений. Поразка планети схиляє до насильницької стилем рішення проблем. Часто такі люди гинуть із-за нещасного випадку або стають жертвами злочинних ліц.

Положення Плутона в 1-му будинку вказує на глибоку інтенсивність самовираження. Немов вся міць несвідомого розташувалася прямо на поверхні «я» на загальний огляд, і ця потужність має великий вплив. Люди прагнуть відверто симпатизувати вам, або, навпаки, висловлювати свою нелюбов, іноді роблячи так всупереч самим собі. У деяких випадках люди одночасно люблять і ненавидять вас, відчуваючи до вас одномоментно почуття потягу і відторгнення. Це відбувається тому, що ваше природне випромінювання вимагає психологічної конфронтації між вами й іншими людьми, хоча великою мірою це вимога і ненавмисне. Енергія, яку ви випромінюєте, загадкова, обіцяє більше, ніж видно на перший погляд, з натяком на небезпеку. Цікаво те, що ви часто ставитеся нерозважливо до чарівною природою вашої власної особистості, а потім дивуєтеся, чому це інші люди настільки незрозуміло надходять з вами.

Ваш природний лик важко читати, але його неможливо ігнорувати. У ньому є щось темне і нависає, невизначене, невидиме, але відчувається дуже чітко. Ваше ім’я-ярлик говорить: «Я не такий, яким я вам здаюсь; я відрізняюся в ту чи іншу сторону в порівнянні з акредитуючою вами чином».

Спокійна інтенсивність самовираження і потужне вивільнення енергії підсвідомих сприяють усвідомленню внутрішнього «я». Ви володієте глибинними емоціями, які чекають своєї години всередині вас, під поверхнею, і коли вони вивільняються, то це призводить до більш глибокого усвідомлення вашої сутності. Втім, коли емоції знаходяться в стадії підготовки», то усвідомлення внутрішнього «я» подібно чистому аркушу; ви просто існуєте, не знаючи нічого про своєму поточному стані. Але коли ці інтенсивні почуття прориваються наверх через вашу зовнішню особистість, то вони створюють настільки піднесене відчуття «я», що це усвідомлення залишається з вами надовго після затихання виверження. Ви користуєтеся пам’яттю про «я» до наступного глибинного вибуху вулкана. Цей процес подібний до пошуку нафти. Нафтовий фонтан вам трапляється дуже рідко, але коли ви його знаходите, то він заповнює всі ваші витрати на буріння порожніх свердловин, перш ніж ви натрапите на наступний фонтан.

Магнетизм потужних і цілеспрямованих емоцій створює контакт між вашою внутрішньою реальністю і зовнішнім світом. Поверховість, блокування або «замороженість» експресії руйнують лінзу зв’язку, а всі форми прихованої маніпуляції — такі, як емоційне панування — поєднують обидва світу разом в хаотичну зв’язку і піддають їх безмовного терору. Завдання — знайти спосіб сплавлення ваших внутрішнього і зовнішнього світів, не знищуючи ні один з них.

Ви володієте чудовими поновлюючими силами, хоча слід зазначити, що психологічні розлади доставляють вам більше занепокоєння, ніж фізичні. Ви є об’єктом впливу всіляких інтенсивних і нав’язливих звичок, проте прагнення до життя в цьому випадку акцентується набагато сильніше порівняно з символізмом положення в цьому будинку будь-якої іншої планети. Вам абсолютно необхідно навчитися пом’якшувати тенденцію до спалювання вашого тіла любов’ю до напруженим ексцесів. Якщо ви повинні «обертатися» навколо чого-небудь, то вращайтесь навколо вашої позитивної життєвості. Техніки зворотного зв’язку надають у цьому випадку надзвичайно потужний вплив, тому частіше нагадуйте собі, що Життя через вас бажає проявити себе. Якщо щось негативне все ще існує, проведіть очищення. «Якщо твоє око приносить тобі неприємності, вирви його». Однак пам’ятайте, що подібні крайні заходи слід використовувати тільки тоді, коли всі інші засоби вичерпали себе».


Залишити відгук