Нептун в 1 Будинку

Це витончений, ніжний, мрійливий чоловік, що живе у власному уявному світі. Він дещо відірваний від реальності, себе та інших викривлено сприймає і незвично. Любить витати в хмарах, часто змінює свої плани і погляди в залежності від настрою. Мистичен і магнетично привабливий. Багатство уяви може проявитися у сфері мистецтва. При ураженні планети мрійливість може виснажити його енергію і принести безліч дивних переживань. Хвороби таку людину важко діагностувати. Він здатний інтуїтивно виявляти власні здібності і точно виявляти загадкові властивості навколишнього світу. Володіє даром яснобачення, що дозволяє йому проникати в приховані причини, які стоять позаду подій і вчинків людей. Украй вразливий, легко надихається і проявляє завидну чутливість до підсвідомим впливів. Проявляє схильність до визионерству і містичним сприйняттям прихованої реальності. При ураженні планети створюється небезпека потрапити під вплив негативних психічних впливів, що може призвести до дивного роду одержимості. Такій людині слід активно уникати алкоголю і наркотиків, які відкривають його психіку прихованим негативних впливів.

Життя такої людини сповнена інтуїтивних осяянь і дивних подій, зовнішність таємнича і загадкова. Він час від часу заводить дивні стосунки з людьми, багато з яких коріняться в далекому минулому. Відзначається схильність до самообманам, ненадійності і неясності цілей, до нестійкого способу життя, а також тенденція безвольно і безцільно плисти за течією подій. Така людина завжди кілька медиумичен, він, незалежно від власної волі, несвідомо налаштовується на глибинні змісту тих, з ким входить у контакт, і інтуїтивно відчуває приховані особливості оточення. Легко впадає в транс, часто марить, нерідко відчуває надприродні переживання, сповнений ідеалістичного романтизму і загадкових душевних хвилювань. У кращому випадку такі люди прозорливі, духовно сприйнятливі і здатні миттєво оцінювати ситуацію, глибоко проникає в її суть. Їх тягне до незвичайним друзям, в далекі краї, до всього духовного і таємничого. Вони володіють дивовижним художнім смаком і дуже тонко розуміють красу форм, кольору і звуку. Люблять всі позамежне і приховане, можливі загадкова велелюбна пристрасність, надмірна лінь, брак життєвих сил, ненадійність, плутанина і нестійкість в контактах.

Часто такі люди страждають від інтриг, ворожнечі, змов і обману. Така людина схильна до збудливості, мінливості, дивним устремлінням і актам нерозсудливості. Потреба використовувати до хворобливого розвинена уява схиляє їх до участі в інтригах і шахрайству. Вони самовпевнені, схильні до бродяжництва, обожнюють насолоди і раптові зміни в житті. Якщо така людина підпаде під психічний вплив сильної особистості, він стає повністю залежним від іншого. Такі люди схильні занурюватися в дослідження таємничих і загадкових явищ сторін життя. Ці люди інтуїтивні, кілька сонливі, медиумичны, художні, ніжні і непостійні. Вони відрізняються душевним багатством та безмежною любов’ю до природи і морської стихії. При ураженні планети можливі часті емоційні надломи, глибокі депресії і квазиясновидческий дар. Є небезпека схильності до самогубства. Такі люди часто переоцінюють своє оточення і будують нереалістичні плани. Можливості духовного самозаглиблення повинні врівноважуватися тверезим розсудливістю і розсудливим прагматизмом. Вони легко стають жертвами активної пропаганди і без праці спокушаються тими, хто вміє переконувати і вмовляти.

Такі люди містично сприймають спів і обожнюють езотеричні зборів. Вони щасливі як композитори і музиканти-виконавці, як художники-мариністи і майстри художнього слова. В акторській професії вони проявляють неабияку схильність занурюватися у виконувану роль. Щасливі як романісти-фантасти, казкарі та поети. Свій містичний дар вони переживають як тягар, бо яскраве уяву і перенасичена фантазія не дають їм спокою ні вдень, ні вночі. Живі ілюзії їх невпинно турбують і мучать. Маска, за якою вони приховують власну особистість, прикрашена благочестивим самообманом. Вони спонтанно притворствуют і несвідомо брешуть. Вони весь час прагнуть творити і творити, а тому перебувають у безперервному сні наяву. Їх підсвідомість немов відкрито реальності, а тому їм важко відрізнити фантазії від дійсних подій. Поразка планети може схиляти до самокорисливим умолчаниям, шахрайству та умисного обдурюванню. Невпевненість і невизначеність у відносинах з навколишнім світом роблять їх життя беззмістовною і позбавленою сенсу.

При розташуванні Нептуна в 1-му будинку спонтанна особистість є мрійливої і, можливо, містичною. В ній присутня частково «м’якість» сприйняття Венери, але набагато більше чогось потойбічного, немов ви відчуваєте не такий світ, який відчувають всі інші люди. Ви, ймовірно, не випромінюєте себе з абсолютною точністю і влучністю, і дійсно, ви можете страждати від потрапляння в пастку збентеження щодо того, як себе виражати, коли вимагається точність експресії. Однак у тих ситуаціях, де визначеність вираження не потрібно, ваша особистість палає майже магічним розумінням, яке далеко не схоже на звичайне або раціональне розуміння світу. Ви можете відчувати, що не повністю відповідаєте» своєї особистості, немов ви носите чиїсь одягу. З іншого боку, ви чудово вдавайте, і завдання полягає в тому, щоб підняти потужне уяву до рівня глибокої емпатії до інших людей.

Серед десяти планетарних символів символізм Нептуна більше всього «замаскований». Його розгадування подібно до вивчення фотографії, знятої апаратом з дуже розмитим фокусом; контури розпливлися, і фотографія стала більшою мірою вражаючою, ніж щось виражає. Ваше ім’я-ярлик говорить: «Я чуттєвий, м’який, потойбічний, ясновидець, злегка збентежений, емоційно вразливий і дуже сприйнятливий».

Співчуття, чутливість і м’яка або мрійлива експресія особистості сприяють усвідомленню вашої істинної внутрішньої природи. Ваш спосіб набуття свідомості — це містерія інверсії: чим менше ви дієте як ви самі, тим більше ви усвідомлюєте, що ви існуєте. Чим більше ви виходите за межі себе, дозволяєте вийти поза себе, растекаетесь за оболонку себе, тим виразніше ви раптом виявляєте, хто ж ви є. Коли ви дозволяєте собі з’єднатися з загальним Єднанням Життя, тоді ви пробуждаете в собі індивідуальне «я». Воно може бути заплутаним, але без нього не можна існувати. Запам’ятайте, що пошук вимагає, щоб ви від себе відмовилися — не заради нас, а заради того, що набагато більше, ніж кожен з нас. Всякий раз, коли ви втрачаєте ваше внутрішнє «я», дозвольте йому зникнути, і воно повернеться.

Природна симпатія до інших людей, загальність любові і концентрація на спокійній фантазії у спонтанному прояві особистості коректно з’єднують внутрішню і зовнішню реальності. Відсутність віри у всесвіт розбиває цю зв’язок, відчужує вас від вашого істинного «я», а самообман, втеча від світу або фанатизм замутняют обидві реальності, а в результаті — мучеництво або пошкодження смислової цілісності. Завдання — возз’єднатися з усім, що існує, але зробити це так, щоб не втопити вашу власну індивідуальність.

Сприйнятливість і повнота злиття у вас настільки яскраво виражені, що інфекційні захворювання і наркоманія стають досить небезпечними для вас, також небезпечні всі види психосоматичних захворювань. Будьте обережні в поводженні з ліками. Вам необхідно навчитися впорядковано користуватися інтуїтивним уявою, щоб сприяти власному благополуччю і щоб в буквальному сенсі слова уникнути хвороби, вийти за її межі. Поділ на складові частини і реінтеграція — це ключові процеси, і ви можете сприяти процесу реінтеграції допомогою трансценденції, граціозного виходу за рамки будь-якого негативного психологічного процесу або фізичного нездужання. Хвороба вивільняється, а не підкоряється. Любов до самого себе перетворюється на здоров’я. Ваша сила не у фізичній життєвості, а у вірі.


Залишити відгук