Місяць в 1 Будинку

Емоційний, чутливий і мінливий людина, дуже багато в справах і відносинах залежить від того, як він себе почуває. Схильний до частих змін в настрої і дуже швидким змінам гарного самопочуття на погане і назад. Якщо він зможе подолати свою природну сором’язливість, то дуже швидко досягне успіху в суспільстві. Настійно потребує суспільного визнання, завжди намагається догодити іншим і дуже незадоволений в тому випадку, якщо його зусилля ні до чого не призводять. Дуже сильна психологічна зв’язок з матір’ю. Він володіє багатою уявою і дуже яскраво реагує на оточуючих. Фізично дуже активний, що може виражатися в помітному неспокої і деякої метушні. Самосвідомість і розуміння авторитетів такою людиною сильно забарвлені емоціями, переживаннями раннього дитинства і сімейними справами. Такі люди занадто схильні до впливу інших. Вони мінливі і примхливі в реакціях на оточення, а тому їм важко утвердитися на певної мети і безперервно рухатися в одному напрямку. Їх вразливість може межувати з паранормальної. Вони мають дивним умінням втягувати в інших дозвіл їх особистих питань. Потреба у визнанні і оплесках велика, що охоче використовують досвідчені маніпулятори.

Такі люди люблять смачно поїсти, а тому будь-психологічне неблагополуччя призводить до зайвої повноти. Їх життя сповнене різноманітних подій, доля мінлива й багатолика. Вони примудряються за кілька років змінити кілька занять і місць роботи і навіть пожити в різних місцях. Їх розум інтуїтивний, вразливий і чутливий, уяву і творче самоактивное. Амбіційність поєднується зі схильністю до суспільного життя. Вони дуже тактовні, спостережливі і винахідливі. Їм слід присвятити себе облагороджування власної натури і отримання користі та вигоди з оточуючих за допомогою широкої суспільної діяльності, в яку вписуються та їх сімейні інтереси. Нерідко такі люди тяжіють до яснобачення і сприймають знання про майбутнє у віщих снах. Характер рухливий, блукаючий, непостійний, мирний, влюблива і дружній. Особливу увагу такі люди приділяють жінкам і воліють спілкуватися саме з ними. Вони бувають популярні серед широких верств населення та успішні у благодійній діяльності.

Вони благородні, але полохливі, нерідко схильні до багатодітності і прагнуть обзавестися широким колом добрих друзів. Багатьом здається, що такі люди сповнені постійного неспокою і постійних коливань. Їх життя відрізняється частими змінами і чергуваннями, переломами і перестановками. Нерідко події їх життя строго синхронізовані з місячними ритмами, що сприймається як відсутність стабільності і стійкості. Мислення та поведінка цілком залежать від настрою. Швидкість реакції велика, багата фантазія, розум ототожнений з емоціями. Зміни переслідують такої людини постійно, причому у всіх сферах життя одночасно. Такі люди дуже товариські і ввічливі, вони примудряються пристосуватися до будь-яких обставин, людям і занять. Вони дуже чуттєві, вразливі та сентиментальні, нестримні і нестійкі, безпідставні і непередбачувані. Невірне використання енергії може призвести до розвитку боязкості і соромливості, капризів і примх, істеричності і неуважності, непослідовності і напади млявості і байдужості.

Тут ми стикаємося з парадоксом: коли Місяць знаходиться в 1-му будинку, то природне і активне проектування «я» інвертується, тому самовираження стає «реактивним» або повторним, чуйним. Ваше випромінювання природного особистості є емоційним, чуттєвим, материнським; воно — предмет розмови про причини спаду і підйому настрою. Потреби проектуються безпосередньо з вашої поверхні, вони видно кожному. Коли ваші потреби не задовольняються, то у вас можуть виникнути спалахи гніву, захисне відключення або впадіння в істерику — це основні пастки. Однак у цілому подібне положення планети асоціюється з «м’якістю» особистості. Ви охороняєте тих, кого любите або хто привертає вашу увагу; ви настійно відчуваєте їх потреби і витончено захищаєте від тих незнайомців, які можуть здатися вам чужинцями або несуть загрозу. Завдання — здобути впевненість у власній безпеці і потім розкритися.

Ваш природний лик м’який, материнський, «вологий», майже «сирий», або повний співчуття, або бедствующий, або іноді і те, і інше відразу. Це особливо вірно тоді, коли Місяць знаходиться в експресивному або емоційному знаку, і менш істинно, коли Місяць знаходиться в знаку, наприклад, Козерога. В цьому випадку якість вогкості може бути замінено на міцну стіну уявній пасивності. Ваше ім’я-ярлик говорить: «Я чуйний. Скажіть мені, що вам потрібно, і я удовлетворю ваші потреби, тому що вони для мене — найважливіша річ у світі».

Спонтанне проектування емоційної сприйнятливості породжує усвідомлення центрального, кореневого «я». Випромінювання себе назовні або як «матері», або як «дитини» — оборона, захист, харчування, задоволення потреб, прихильність — показує, яка ваша реальна внутрішня природа. Свідомість спадає і піднімається одночасно з почуттями. Як тільки ви стикаєтеся з вашими потребами і виявляєте ваше внутрішнє «я», то слідом за цим приходить ваша особистість, впливаючи на те, що ви зрозуміли. Чуйність на впливи зовнішнього світу дозволяє вам усвідомити те, ким ви є насправді і що ви дійсно хочете робити.

Ви сглаживаете напруга між внутрішньої і зовнішньої реальності з допомогою сочувствования потреб інших людей. Нечутливість або відсутність емоційної експресії рассоединяет ці реальності, створюючи відчуження від «я», тоді як примусове нав’язування материнських почуттів або неусвідомлюване прагнення до задоволення потреб руйнує границю між реальностями, викликаючи почуття постійного голоду і порожнечі. Завдання, однак, полягає в тому, щоб живити себе і своє оточення, не створюючи залежності. Позитивний результат при її виконанні — відчуття задоволеності.

Життєвість безпосередньо пов’язана з емоційним благополуччям. Відповідна дієта і емоційні зручності підтримують вашу життєву силу, хоча можливо наявність підвищеної чутливості до рідин, а також уразливість травної системи або системи розмноження. Ви повинні пізнати сенс діяльності, щоб збалансувати ваше прагнення до реагування. Сила звички надає величезний вплив на вашу витривалість, або охороняючи і підтримуючи її, або руйнуючи і виснажуючи. Щоб вилікувати себе, вивчіть ваші звички і змініть импринты. Ваші стосунки з вашою матір’ю — один з найважливіших факторів, незалежно від того, реальні вони або є лише результат дитячих вражень, тривалий час зберігаються в глибині душі.


Залишити відгук