Меркурій в 1 Будинку

Це допитливий, неспокійний і дещо нервовий чоловік, добре пристосовується до будь-якої ситуації. Якщо планета не вражена, він може бути вельми красномовний і балакучий. Володіє вираженою інтелектуальною силою, енергійним сприйняттям і швидким мисленням. Його думки завжди спрямовані до власного «Я» і тому він насилу сприймає почуття інших людей. Дуже розумний, невпинно потребу у самовираженні і каже перш, ніж подумає. Правда, в особистих справах завжди раціональний і розважливий. Аспект хороший для письменників, медиків, дослідників і бібліотекарів. До життя він відноситься інтелектуально, схильний багато раціоналізувати. Помічає все те, що відбувається в його оточенні. Вчинки і мови засновані на здоровій логіці та розумних міркуваннях. Досить кмітливий і навіть балакучий. Характерна інтенсивна потреба постійно висловлювати свої думки письмово або усно. Знаходиться у невпинному русі, яке допомагає йому усвідомлювати самого себе. Інтуїтивний розум, сила волі велика, часом розвиває бурхливу інтелектуальну діяльність. Можливий успіх в якості секретаря. Таке положення сприяє підприємництву і інтересу до статистики.

Цей чоловік винахідливий, швидкий в рішеннях і сумують у висновках. Любить читання й розмови, завжди готовий до отримання нової інформації. Переконливий, виразний, старанний і проникливий. Мова, думка і дія швидкі й стрімкі. Життя сповнене змін і безлічі подорожей. Періодично виникають напади невгамовності і занепокоєння. Ця людина дуже критичний, дотепний і володіє розвиненим почуттям нового. Зазвичай є гарним оратором, виявляє більшу схильність до міфології, ніж до науки. Успішним в торгівлі, бухгалтерській справі і усіх видах розумової праці. При неправильному використанні енергії можливі надмірна дратівливість, балакучість, сарказм і схильність до обману. Вдача непостійний, честолюбний і дещо демонстративний. Здатний вести суперечку заради суперечки. Щасливий у викладанні і комерції, сприйнятливий до всього прогресивного і несподіваного. Пов’язаний переважно з діячами інтелектуальних сфер. Велику допомогу приносять зв’язки і контакти.

Положення Меркурія в 1-му будинку показує, що ваша спонтанна особистість — збуджена, ментальна, здатна швидко сприймати і також швидко змінювати спрямованість. Можна говорити про деяку «короткострокової» орієнтації; ваш ментал фокусується відразу, безпосередньо, невідкладно, але от термін концентрації вашої уваги невеликий. Ви любите вирішувати загадки, вас зачаровує будь-яка активність, яка призводить ваш мозок у стан негайної діяльності. Даний стан Меркурія може бути в значній мірі доповнено інформацією про положення планети в знаку та інтерпретацією аспектів, а також, що більш важливо, станом Сонця. На інтерпретацію сильний вплив роблять фактори навколишнього середовища, такі, як освіта, сім’я і социокультурпая обстановка. Втім, якщо все це не враховувати, то лише стан Меркурія в будинку говорить, що ви є балакучий, а також швидкої і спритною особистістю.

Меркурій вказує на ментальний образ з акцентуванням раціональності та прагнення до пізнання. Наскільки ви балакучі — це залежить від інших чинників, проте виразно ваша особистість цікавиться засобами зв’язку. Ця маска збуджена і швидка, можливо і дошкуляє інших людей питаннями, і розповідає що-небудь про себе. Ваше ім’я-ярлик говорить: «Я допитливий, цікавиться вашими розумовими здібностями, з швидкою зміною об’єкта концентрації і об’єктивний у своїх сприйняттях».

Активізація мислення, сприйняття і функцій комунікації нервової системи сприяє усвідомленню вашого справжнього внутрішнього «я». Чим більше ви думаєте, тим більше ви пробуждаете себе. Зовсім не потрібно, щоб ви думали про себе; фактично, чим сильніше у ваших думках відображається об’єктивне сприйняття навколишнього вас світу, тим більше самосвідомість купується. Цікавість щодо світу і всього, що є в ньому, будить вас.

Міст між внутрішньої і зовнішньої реальності асоціативний, раціональний і збуджений, а ментальне взаємодія забезпечує зв’язок між ними. Експресія без думки або комунікація без змісту можуть призвести до того, що дві реальності будуть обертатися одна навколо іншої в безглуздому вихорі, а дуже потужна нервова енергія або безособове обдумування будуть відчужувати їх, руйнуючи зв’язок. Завдання — аналіз і комунікація з обома видами реальностей, не впадаючи в холодну, механічну раціональність.

Ясні сприйняття і логічне мислення підтримують вашу життєву силу, однак можлива вразливість до нервових розладів. Ви живете у вашому розумі, проте ви повинні вчитися довіряти вашому тілу. Досліджуйте себе, дізнайтесь якомога більше про фізичних і ментальних дисциплінах, які охороняють ваш витав.


Залишити відгук