Марс в 1 Будинку

Самовпевнений чоловік, схильний до самоствердження за будь-яку ціну. Бойовий характер, надактивність і неприборканість імпульсів можуть призвести до нещасних випадків. Завдяки неабиякою фізичною силою і яскраво вираженою динамічної енергії він без зволікання впадає в дію. Йому потрібно вчитися контролювати власну нетерплячість і конструктивно використовувати наявну енергію. Практичний, заповзятливий, володіє прекрасними організаційними здібностями. Поразка планети часто вказує на можливість травм голови і обличчя. Це агресивні люди, киплячі і вируючі від надлишку сил і часто виходять із себе. Вони відрізняються сильним статурою і міцною мускулатурою. Справляють враження сили і брутальності. Їх не задовольняє роль сторонніх спостерігачів, вони не можуть не втручатися в події. Здатні досягти більшого лише тоді, коли навчаться аналізувати і контролювати силу. Честолюбні, здатні на важку працю, жадають визнання і оплесків. Люблять спорт, схильні займатися загартовуванням.

При ураженні планети відзначаються егоїзм, упертість, пристрасть до сварок, схильність до вибухів сказу і небажання рахуватися з правами та почуттями інших. Поєднання фізичної сили і витривалості допомагає досягти колосальних результатів, особливо якщо енергія додається правильно. При наявності розуму і самодисципліни можна досягти великих успіхів у кар’єрі. Така людина вимагає абсолютної особистої свободи і не терпить втручання інших у свої справи. Вміє і любить діяти. Не дипломатичний, але схильний керувати, так як мужній і самовпевнений. Відзначається тенденція до бійок і рукоприкладства. Поспішність і емоційна імпульсивність нерідко призводять до нехтування технікою безпеки. При положенні Висхідній у вогненному знаку — руде волосся, раннє облисіння. Захворювання супроводжуються високою температурою та болем. Людина цілеспрямована, напористий і вмілий. Він творить свою долю особистої пристрастю і вільним імпульсом.

Відкритий, зухвалий, сміливий, войовничий, позитивний. Зневажає поразки і нехтує небезпекою. Запальний, влюбливий, агресивний і непосидючий. Переконливий і напористий, необережний і дратівливий. Упертий і стрімкий. Жорсткий Характер, швидкі дії. У стосунках чоловік вимогливий і властолюбний. Схильний до сатири, цікавиться армією, часто втягується в нещасні випадки. Необачний, насильствен, твердо дотримується цілей та володіє сильною волею. Безцеремонний, бойок і своеволен. Доля інтенсивна, напружена і різноманітна. Самовпевненість поєднується зі старанністю, пробивна сила — з переконаністю у власній правоті, хоробрість і відвага — з благородством і великодушністю.

Положення Марса в 1-му будинку вказує на спонукання до спонтанної експресії особистості. Ви знаходитесь на передньому краї життя, ви піддаєтеся різкого впливу, що змушує вас випромінювати «я», і цей вплив природне, а не навмисне. Бажання — першочергово, навіть коли воно не повністю усвідомлюється. Ви ступаєте» сильно, вашої особистості властиве почуття жадібності, ненажерливості, у неї природний голод. Пастка полягає в дуже войовниче протистояння життя, тоді як завдання — діяти настільки спонтанно і безпосередньо, наскільки ви можете.

Природний лик, яким ви спостерігаєте світ, зайнятий черговий кризовою ситуацією, що розгортається ну прямо тут, поруч, за рогом. Ви прагнете бути самовпевненим, гострим як бритва і іноді відверто наполегливим, хоча ви рідко це помічаєте. Вами керує вістрі особистого бажання. Ваше ім’я-ярлик, яке є більше викликом, ніж твердженням, просто каже: «Палко».

«Мужність» — це ключ до зародження самосвідомості. Чим більше у вас спонтанної самовпевненості, тим більш природне випромінювання оточує бажання і тим краще ви усвідомлюєте центральне, кореневе «я». Ви повинні вийти за межі себе, поза себе, щоб усвідомити себе. Коли ви чогось хочете, то ви відкриваєте двері свого внутрішнього «я». Коли ж ви переступаєте поріг, то ви стаєте тим, ким ви є насправді.

Змагання, конфронтація і пряме спонукання до самовираження є мостом між зовнішньої і внутрішньої реальності. Бездіяльність або пасивність пошкоджують міст між цими світами, а ось люта агресія або напористість викликають неправильне сприйняття і бентежать помилки в судженнях, бо «стріла і бичачий очей» позбавляються спільного бачення перспективи. Завдання — спонтанно вихлюпувати себе зовні, але без нанесення величезних руйнувань. Пам’ятайте: ваша потужна енергія — це міст, а не руйнівна ракета. Якщо ви про це забудете, то інші люди можуть у відповідь послати свої ракети.

Ваша життєвість потужна від природи, і ваші відновлюють сили працюють прекрасно при будь-якій кризі; ймовірно наявність сприйнятливості до нервових возбуждениям та небезпечної тенденції до випадкових пошкоджень, таким, як порізи, садна або переломи кісток, які вимагають хірургічного втручання. Нерідко ви прагнете «керувати головою», а в результаті ви отримаєте в нагороду шрами на обличчі. Основною ж джерело неприємностей — стрес і провокується їм штучне, але напружене відчуття кризи. Ви повинні засвоїти техніки розслаблення, однак це не означає бездіяльності. Навпаки, мається на увазі розслаблене дію. Переконайтеся, що ви даєте достатню вивільнення на фізичному плані потужної енергії вашої особистості.


Залишити відгук