Юпітер в 1 Будинку

Це безтурботний оптимістична людина, що володіє широкими поглядами на життя і обожнює подорожі і природу. Його добрий і ясний характер приваблює оточуючих, завжди готових запропонувати йому свою допомогу. Він логічний, кмітливий, дотепний, любить спорт, в якому може досягти чудових результатів. Володіє хорошими манерами і дивовижною життєвою силою. Це дуже старанний і обов’язковий людина, що не бажає нікому доставляти неприємностей. При невірному використанні енергій проявляється потурання власним слабкостям, нетерпіння, схильність до надмірних задоволень, ліні, марнотратства і зайвої повноти. Ця людина дуже товариський і радісний, він завжди звертає увагу на кращі сторони життя. Він дуже популярний у широких колах і багатьма любимо з-за своєї чесності і довірі, привітності і прихильності. Його впевненість у власних силах вселяє впевненість оточуючим. З роками він стає огрядний і видно, обзаводиться репутацію авторитетного особи, досягає вершин в релігійних і філософських дослідженнях, грає керівну роль в гуманітарних сферах і схильний до заняття посад в університетах. Така людина прагне до отримання вищої освіти для того, щоб озброїтися всім необхідним для вирішення своїх завдань. В житті, як правило, йому везе, наче йому прихильні боги. Нехай навіть у самий останній момент, але доля повертається до нього світлою стороною.

Він відрізняється ясними релігійними і моральними переконаннями. Гармонійна планета свідчить про дар пророцтва і здатності до духовного водійства. Невірне використання енергії призводить до зніженої розкішного життя і перебільшеному думку про себе. Проявляється тенденція перебільшувати і обіцяти більше, ніж можна виконати. Це веселий, благородний, вірний, справедливий і мудрий чоловік, завжди сподівається на краще. Він величний, щирий, гуманний, ввічливий і доброзичливий. Володіє приємними манерами і мимоволі вселяє іншим симпатію до себе. Зазвичай його життя складається досить щасливо. Він наділений адміністративними здібностями і здатний виходити на владні лідируючі позиції у сферах політики, бізнесу та педагогіки. Тримається з гідністю, схильний до міркувань і широким поглядом на речі. Його відрізняють самовладання, рішучість і переконаність у власній правоті. Може бути щасливий як банкір, лікар, суддя, теолог, юрист або великий державний чиновник. При ураженні планети схильний займати посади підпорядкованого характеру — від клерка в офісі до касира в магазині.

Він відрізняється вільнодумством, чесністю, умінням потай надавати допомогу іншим і щирим бажанням слави і пошани. Зростання його добробуту практично неуклонен, він обзаводиться великою кількістю дітей та безліччю добрих знайомих. Любить дружити зі священиками і законодавцями. Його оптимізм майже завжди виправданий. Поразка планети загрожує лицемірством, неудачливостью, слабким здоров’ям, він відгороджується від сімейного життя і пристрасті до задоволень. Така людина володіє розвиненим почуттям власної гідності і прекрасним відчуттям свого «Я». Його весела вдача і світлий розум сприяє успішної духовної експансії та розширення духовного горизонту. Він невпинно розвивається як особистість, набуваючи все нові й нові духовні і матеріальні цінності. Його життя сповнене безлічі щасливих випадковостей. Розум і розсудливість сплавлені і складають притаманну від народження мудрість. Характер милосердний, чуйний і добрий.

Положення Юпітера в 1-му будинку вказує на широту, на відчуття «величезності» природного прояви особистості. Ви товариські та великодушні в спонтанної експресії, не приховуючи практично нічого і збільшуючи в розмірах майже все. Широта експресії може поєднуватися з глибиною або бути просто екстравагантної; нерідко ви потрапляєте в пастку перебільшення. За своєю спрямованістю ви дуже соціальні і використовуєте майже всі ситуації самовираження в групі. Ви відчуваєте себе більш комфортно, коли знаходитесь поруч з глядачами; вони збільшують природну життєвість вашої експресії. Часто ви будете помічати, що проецируете на інших позитивний образ «я» навіть тоді, коли ваш внутрішній світ перебуває в стані депресії або коли у вас песимістичний настрій. Завдання — нехай ваша особистість культивує оптимізм.

Положення Юпітера в 1-му будинку характеризується легкістю експресії. Лик в цьому випадку — інтелігентна, позитивний і взагалі переможний, хоча викликає позування і розважливий опортунізм можуть іноді затуманити образ. Ваше ім’я-ярлик говорить: «Я соціальний і дружній, відкритий та чесний і дуже мудрий. Довіряйте і вірте мені, навіть якщо я й перебільшую власну значущість».

Ви усвідомлюєте своє внутрішнє «я», випромінюючи великодушність, соціальну совість і позитивний, філософський погляд на світ. Найкраще ви усвідомлюєте себе соціальної або групової обстановці, але навіть коли ви залишаєтеся наодинці, то ви часто «вдавайте», що перебуваєте в присутності інших людей. Подібна поведінка схоже на підготовку за лаштунками сцени, репетицію своєї ролі, адже цей процес створює ваше самосвідомість. Ймовірно, ви витрачаєте багато часу, досліджуючи суспільні видання, і коли ви охоплюєте різноманітність філософських поглядів, то ваше самосвідомість зростає. Зовсім не потрібно, щоб ви працювали мало не за графіком над мудрими текстами, просто дозвольте цьому статися.

Ентузіазм і легку, переливаються сприйняття процесів, що відбуваються в соціумі, з’єднують ваші внутрішній і зовнішній світи. Гальмування, обмеження або песимізм рассоединяют ці світи, а роздуте его і безтурботне перебільшення замутняют кордон між світами, результат — втрачені можливості та невиконані обіцянки. Інші люди прагнуть довіряти вам; не зруйнуйте їхню довіру. Завдання — випромінювати життєрадісність і фантастичне соціальна свідомість, ні на що не претендуючи. Нехай ваші перспективи розгортаються самі собою, природно; не спотворюйте їх.

Якщо в 1-му будинку знаходиться Юпітер, то всі покажчики життєвості позитивні; у вас велика, здатна до відновлення життєва сила, однак існує помітна схильність шукати зайві задоволення і специфічна тенденція до ожиріння, а також уразливість регуляторів тілесного зростання. Вкрай важливий і чутливий орган — печінка. Як і у випадку Венери, ви повинні пам’ятати про помірність у всьому, втім, більш за все у житті ви бажаєте сприймати велику стимуляцію; настільки велику, щоб ніщо не змогло загасити її.


Залишити відгук