Астероїди в 1 Будинку

Людина має масу можливостей проявляти себе, свою сутність так, як йому заманеться. Він вільний і вільний у вияві своєї особистості, в манері поведінки, у взаємодії з суспільством і навколишнім дійсністю. І одночасно він бачить результати того, що робить. Причому результати такі, про яких він можливо і не підозрював, що випустив з уваги, не прорахував і, які можуть йому зовсім не сподобатися.Що робить людина? Бере ці сигнали на замітку і надалі усуває негативні передумови та оптимізує позитивні сторони? Приймає, як належне “голос долі” і вирощує в собі купу комплексів і надалі відчуває труднощі у самовираженні? Або йде наперекір всьому, потураючи своєму Его, закриваючи на все очі і в результаті, отримавши удар за ударом, не витримує і впадає в глибоку депресію?

Це залежить від самої людини. Виходів багато, як і кількості волі.Крайні прояви – неймовірно закомплексована, не вміє подати себе і будувати відносини з соціумом, людина, або людина, вічно займається позерством і, у що б то не стало, прагне справити враження на публіку, не завжди вдало.

Якщо Селену поблизу ASC, то людині буде дано усвідомлення його власних можливостей, раннє усвідомлення даних йому талантів. Якщо Селену в I будинку не вражена аспектами, то вона, як ангел-хранитель, дарує йому допомогу оточуючих людей. Ця допомога стимулює розвиток людини. Якщо у Селени погані аспекти, то у людини може розвинутися зарозумілість, марнославство, самозакоханість, так як його будуть захвалювати в дитинстві.


Залишити відгук