Позитивні Знаки Зодіаку

Поділ на позитивні і негативні знаки стосується енергії. Ці значення носять символічний характер і не мають оціночної характеристики. Позитивні знаки характеризуються активною, экстравертной енергією, спрямованої назовні. Позитивні знаки реагують свідомо і чуйно на кожний зовнішній імпульс. До позитивних знаків відносяться: Овен, Близнюки, Лев, Терези, Стрілець і Водолій. Всі знаки Вогню і Повітря позитивні.

Оскільки экстравертные, активні знаки спрямовані на зовнішній світ, ми визначаємо їх як позитивні, або чоловічі. Відомий східний символ інь-янь надзвичайно точно виражає вищезазначене зміст: його темна половина — інь — жіноче, його світла половина — янь — чоловіча. Кожна з них містить, однак, зародок своєї протилежності у вигляді світлої або темної точки. Обидва елементи з’єднані в динамічне, танцююче ціле, всередині якого світлий носить в собі темне та навпаки. Людина, у якого в гороскопі більше значення мають позитивні знаки, мають чоловічу, спрямовану на зовнішній світ життєву позицію. Це не залежить від статі людини.

Шість позитивних знаків зодіаку пов’язані з стихимями вогню і повітря. Ключові слова: вогонь/активний, повітря/мета. Три позитивні знака Вогню: Овен, Лев і Стрілець. Три позитивні знака Повітря: Близнюки, Терези і Водолій. Три позитивні полярності: Овен-Терези, Близнюки-Стрілець і Лев-Водолій.

Овен – Терези: 1 Будинок – Будинок 7

Вісь прийняття відповідальності, прийняття рішень, бути чи не бути лідером, приймати або не приймати рішення, відповідь за інших. Муки вибору супроводжуються страхом перед відповідальністю, прийняттям рішень, а відповідно проблемами в партнерських відносинах, острахом втрати партнера.

Близнюки – Стрілець: 3 Будинок – Будинок 9

Вісь чутливості та вибірковості. Стрілець точно знає, куди направити свій вектор активності, близнюк шукає себе, сприймаючи часом більше, ніж потрібно з метою збагачення свого досвіду, спроби утримати в руках можливість. Муки вибору часто стоять перед людиною, коли він хоче проявити свій авторитет, але одночасно сумнівається в правильності власної позиції, хоче знайти себе, але не знає, куди прикласти сили, страх втрати полягає в страху втратити вибір, підтримку, авторитет.

Лев – Водолій: 5 Будинок – Будинок 11

Це вісь яскравої індивідуальності, що визнається колективом, і індивідуальності, незалежною ні від кого, крім групи близьких по духу. Льву важливо виділитися в натовпі, піднестися, заявити про себе в масштабі, водолій захищений від здаються йому плебейских уявлень про славу своєю незалежністю від всього і вся, єдине, що йому потрібно, співпереживання близького оточення, їх підтримка. Муки вибору часто встають, коли ми змушені вибирати між особистими і суспільними інтересами, любов’ю, творчістю й дружбою, славою і незалежністю, відчуваючи страх втрати своєї індивідуальності, свого дару, покликання і визнання.


Залишити відгук