Негативні Знаки Зодіаку

Поділ на позитивні і негативні знаки стосується енергії. Ці значення носять символічний характер і не мають оціночної характеристики. Негативні знаки — енергією пасивної, интровертной спрямованої всередину. Негативні знаки не дозволяють зовнішнім стимулам проникати в свідомість. До негативних знаків відносяться: Телець, Рак, Діва, Скорпіон, Козеріг і Риби. Всі знаки Землі і Води негативні.

Оскільки інтровертні, спрямовані всередину пасивні знаки ми визначаємо як негативні, або жіночі. Відомий східний символ інь-янь надзвичайно точно виражає вищезазначене зміст: його темна половина — інь — жіноче, його світла половина — янь — чоловіча. Кожна з них містить, однак, зародок своєї протилежності у вигляді світлої або темної точки. Обидва елементи з’єднані в динамічне, танцююче ціле, всередині якого світлий носить в собі темне та навпаки. Людина, у якого в гороскопі більше значення мають негативні знаки, то це означає, що людина має жіночу, пасивну, спрямовану всередину енергію. Це не залежить від статі людини.

Шість негативних знаків зодіаку пов’язані з стихимями землі і води. Ключові слова: земля/сприйнятливий, вода/пасивний. Три негативних знаку Землі: Телець, Діва, Козеріг. Три негативних знака Води: Рак, Скорпіон і Риби. Три негативних полярності: Тельця-Скорпіон, Рак-Козеріг і Діва-Риби.

Тельця – Скорпіон: 2 Будинок – Будинок 8

Вісь прийняття і віддачі цінностей (духовних і матеріальних). Телець наполягає — «збираємо», причому вибираючи матеріали поцінніше; скорпіон вже наситився чужими грошима і добре вміє ними розпоряджатися, а тому йому потрібна влада над душами, він впивається маніпулюванням. Муки вибору між прийняти або віддати, управляти або бути керованим, ризикувати чи не ризикувати, «синиця або журавель», страх втрати цінностей, втрати особистого панування і владарювання, регламентованого суспільством.

Рак – Козеріг: 4 Будинок – Будинок 10

Це вісь особистого і державного, громадського, мого світу, існуючого за моїми законами, і світу людей, існуючого за чітким законам і у відповідності зі структурою. Рак завжди живе у своєму мікросвіті, адаптуючись до великого світу людей, козеріг живе саме в світі людей, але слабкий своєї пристосовністю. Муки вибору часто встають, коли людина намагається поєднати своє і суспільне, списатися в колектив, суспільство, при цьому характерний страх втратити контроль над ситуацією, загубитися в складній структурі.

Діва – Риби: 6 Будинок – Будинок 12

Вісь відповідальності, особистої, існуючої в моєму світі, і об’єктивною, існуючої в світі людей. Якщо діва переживає і мучиться, відступаючи від правил, намагається працювати і бути не гірше інших, нести відповідальність (як мінімум за себе, за свої дії), при цьому вона сумлінно прораховує кожну деталь, намагається бути чесною з сомою собою і суспільством. Риби навпаки, ніколи не дозволять нав’язати їм чужі правила гри, вони не плавають по прямим проспектами, зупиняючись перед червоним сигналом світлофора, можуть піти і повернуться, давати чи не давати, все на їх розсуд, як вони відчувають…

Усвідомлюючи свою подвійність і невизначеність, вони бояться давати обіцянки, бояться відповідальності і тому видозмінюють її у відповідності зі своїми уявленнями, існуючими на сьогоднішній день. Це не говорить про те, що всі риби безвідповідальні, але у них немає чітких правил на цей рахунок, найчастіше вони тешутся ілюзіями. Муки вибору виникають під час прийняття відповідальності, визначення статусу, зайняття певної позиції, вибору, стояння на двох ногах в одному певному місці. Найчастіше такий конфлікт змушує людини бути або кришталево чесним і відповідальним, аж до самозречення, або нахабно безчесним, орієнтованим на корисливі мотиви, особисту вигоду.


Залишити відгук