Мутабельні Знаки Зодіаку

Згідно астрології мутабельні знаки Зодіаку пов’язані з принципом гармонії і можуть сприйматися як спіральні патерни енергії. Саме неоднозначне якість і досить складне як для сприйняття, так і трактування. В цілому, для мутабельности характерно — багатогранність, гнучкість, адаптивність, мінливість. Завдяки мутабельности — в людях є властивість йти на компроміс, шукати якісь точки дотику між собою.

Люди, що мають сильно виражені планети в мутабельных знаках зодіаку, зазвичай розвиваються відразу в декількох областях, причому, найчастіше, вони не пов’язані між собою. Їм притаманний широкий кругозір, хоча і дещо поверхневий (за винятком Діви), бажання змін і чого-то нового. Не люблять чітко запланованих планів, речей. Саме такі люди здатні бути найбільш об’єктивними, оскільки вони здатні до сприйняття різних думок і умов. Деколи їх можуть навіть звинуватити в нещирості або лицемірстві.

Головна проблема полягає в тому, що люди настільки непевні, що часто самі не знають, як вони зможуть повести себе в тій чи іншій ситуації. Вони звикли жити одним днем і навіщо думати про те, що буде, якщо все може тисячу разів помінятися? Краще відразу зорієнтуватися на місцевості.

Мутабельні знаки Зодіаку: Близнюки, Діва, Стрілець, Риби. Мутабельні (змінні) знаки — хамелеони Зодіаку. Добре ті, що пристосовуються і гнучкі, люди цих знаків легко переносять зміни.

Близнюки: Мутабельный, Повітря

Близнюки потребують постійної стимуляції. Це високо інтелектуальний знак, і йому, як повітря, потрібні новини та інформація. Будучи повітряним знаком, Близнюки дуже раді обмінюватися ідеями з іншими людьми — це не одинаки. Звук гудків у слухавці телефону в очікуванні, коли відповість абонент на іншому кінці) для Близнюків — як звуки биття серця матері для малюка.

Оскільки Близнюки — легко адаптуюсь непостійний знак, їх розум працює зі швидкістю світла. Вони можуть скласти різні уривки інформації безліччю способів і тому їм легко скласти уявлення про багатьох речах, будь це інструкція до домашнього кінотеатру, факти якого-небудь вбивства або бюджет країни. Близнюки можуть змінити свою позицію відразу, як тільки засвоять нову інформацію, при цьому залишаючись об’єктивними. Чи є тут небезпека для Близнюків? Так. Їх мистецтво взаємодіяти з багатьма речами одночасно може привести їх до неуважності або до того, що вони будуть не встигати справлятися з таким обсягом і стануть щось відкладати на потім. Якщо ж Близнюки сконцентруються, то вони можуть за день зробити те, що багато хто з нас встигнуть зробити лише за тиждень.

Діва: Мутабельный, Земля

Діва так ж розумна, як Близнюки, але набагато більш практична. Цей знак шукає конкретну мету, куди б він міг докласти свій значний талант спілкування. Діва з меншою ймовірністю, ніж Близнюки, буде такою неуважною, намагаючись зробити занадто багато всього і відразу. Але зате з більшою ймовірністю ризикує загрузнути в дрібницях. Чіткість і акуратність Діви не повторюється більше ні в одному знаку. (Мова не йде про рідкісних винятках в кожному знаку, які, як ми знаємо, лише підтверджують правило. Мова йде про загальні тенденції.)

Діва відшліфувати свою роботу до блиску, тому що найбільше бажання Діви — відчувати себе корисною і продуктивною. Не просіть Діву заспокоїтися і розслабитися, оскільки більшість представників цього знака просто не вміють цього робити. Вони погано себе почувають, якщо марно витрачають час. Будучи земним знаком, Діви блискуче справляються з організацією чого б те ні було, і саме цей навик приносить Дівам відчутні результати, які Діва може зважити, порівняти, оцінити і поліпшити. Але Дів не можна назвати твердолобыми або непохитними — аж ніяк. Мутабельное властивість Дів дозволяє їм бути гнучкими і легко коригувати свій курс у ході справи — цінна якість, приховане в нагрудній кишені їх білосніжною, ідеально отутюженной сорочки.

Стрілець: Мутабельный, Вогонь

Стрілець виражає свій інтелект в таких областях, як філософія та духовність. Також людям цієї групи подобається копирсатися в відмінності і подібності різних культур. Вогняна натура Стрільця жадає пригод і почуття дослідника в проектах, через які він узявся. В той час, як Близнюки фокусуються на видимих деталях поточних подій, Стрілець сконцентрований на моральному і етичному підтексті цих подій.

Як і всі ці знаки, Стрільці допитливі, але їх Вогняна стихія змушує цей знак досліджувати і обговорювати гіпотетичні ситуації (адже спілкування є домінантним якістю непостійного знака). На дозвіллі вони можуть слухати, наприклад, радіо «Маяк» або дивитися телеканал «Культура», де обговорюються багато філософські теми. Встигнути за високооктановим Непостійним/Вогненним знаком Стрільця важко, але це вартий ваших зусиль.

Риби: Мутабельный, Вода

Риби використовують своє Мутабельное властивість, щоб дослідити і поліпшити відчуття (стихія Води) оточуючих їх людей. Оскільки непостійні знаки товариські, Риби беруть на себе серйозну турботу про тих, хто поруч з ними і завжди будуть пропонувати інформацію, співчуття, пораду — у відповідності з ситуацією. Здатність Риб адаптуватися настільки сильна, що вони буквально стають тією людиною, яким вони намагаються допомогти, і в цьому випадку не бачать кордонів, де закінчується їхня територія і починається чужа. Рибам це складно, бо ще довго після того, як вони допомогли комусь залагодити проблему, вони продовжують розмірковувати про наслідки і багатьох інших, що стосуються цієї проблеми, питань.

Рибам потрібно побачити завершення (адже цей знак — останній не тільки в сезоні року, але й у зодіаку!), тому якщо ви запитали у них якусь пораду, то пізніше обов’язково розкажіть їм, як ви зробили і який отримали результат. Якщо ви цього не зробите, у Риб стан постійної тривоги за вас і вашу ситуацію. І останнє: показуйте Рибам, як ви їх цінуєте. Космосу не дуже подобається, коли ми занадто багато беремо у доброї натури Риб.


Залишити відгук