Фіксовані Знаки Зодіаку

Загальноприйняте словникове значення слова «фіксований» повністю описує це астрологічний якість. Фіксованість — це, насамперед, сталість, стійкість, цілеспрямованість. Всі фіксовані знаки негнучкі і жорсткі, вони не люблять змін в одного установленому порядку. Їх вроджена стриманість мещает їм імпульсивно кидатися в нові починання, і дуже часто вони блокують витікаючу від інших ініціативу. Завдяки фіксованим якостям ми вдосконалюємо, те, що вже почали, можливо, навіть не ми. Ці якості дозволяють нам бути врівноваженими, стабільними, спокійними.

Якщо б не було фіксованості — ми б швидко спалахували ідеями, але нашого запалу вистачило ненадовго, що, зрештою, призводило б до того, що не одна справа, ідея чи думка не була б доведена до фінального завершення.

Саме людям мають більшість планет у фіксованих знаках зодіаку властиві упорность, наполегливість, бажання працювати в одному напрямку, вузький кругозір, професійність у своїй справі. Вони не особливо люблять зміни і намагаються їх уникнути. Такі люди схильні довіряти, нехай і старим, але перевіреним роками методів, технік, ніж якихось нових відкриттів і досліджень. Не обділені і недоліками, наприклад: впертість, зацикленість на одному, догматичність і педантичність.

Фіксовані знаки Зодіаку: Телець, Лев, Скорпіон, Водолій. Всім фіксованим (постійним) знакам Зодіаку притаманні такі якості, як рішучість, стабільність, відданість та послідовність.

Телець: Фіксований, Земля

Земна стихія Постійної натури Тільця змушує його зосереджуватися на накопиченні матеріальних цінностей і спонукає його охороняти те, що він накопичує. Оскільки у Тельців плотська, чуттєва натура, їм подобається відчувати на дотик матеріальні предмети. Вони піклуються про власність інших людей з тією ж відповідальністю, що і про свою власність і часто опиняються на посади професійних опікунів.

Страховий бізнес – найкраща сфера для Тельця з причини того, що Телець зосереджений на безпеці. Тельці орієнтовані на «тут і зараз» і їм необхідно помацати плоди своїх праць. Коротко – багато знаки віддадуть перевагу бути швидше знаменитими, ніж багатими, але тільки не Телець. Будучи земної, практичної стихією, Телець хоче мати готівку в руках.

Лев: Фіксований, Вогонь

Стихія Постійної натури Лева робить його надзвичайно експресивним, виразним, і багато Леви дуже артистичні і креативні. Цей знак бере ідею і не зупиняється, поки не здійснить її будь – яким способом, який Лев вважає найкращим.

У тваринному світі лев — цар звірів, і в астрології Лев також весь час стверджує і відстоює свою владу – незалежно від того, чи це реальна влада чи уявна. Його зусилля підтримуються одним надзвичайно привабливим якістю – самовпевненістю. Деякі знаки можуть так психологічно обробити своїх конкурентів і вивідати у них секрет їх успіху!

Скорпіон: Фіксований, Вода

У відповідності з Водною стихією цього знака його роль полягає в тому, щоб зміцнити емоції і почуття – свої й чужі – і зробити їх постійними. Оскільки мета Скорпіонів – переконати інших прийти до остаточної угоди, виробити стратегію і рушити вперед, легко зрозуміти, чому вони такі гарні у сфері торгівлі, переговорів і міжособистісних відносин.

Потреба контролювати може зробити Скорпіона ревнивцем і власником. Це може бути чарівною або не дуже чарівною його рисою, у залежності від того, як далеко він зайде в цьому почутті. Скорпіони працюють цілеспрямовано, і ви завжди можете відчути джерело сили, вируючий під поверхнею. Якщо ви захочете змінити думку Скорпіона, то це марно. Його постійна натура може зводити з розуму, хоча його відданість і сталість по відношенню до тих, кого він любить – це одне з його кращих якостей. Його інтенсивна, вируюча пристрасть (водний знак!) робить його надзвичайно привабливим.

Водолій: Фіксований, Повітря

Товариська Повітряна Стихія Водолія змішується з його Постійною Властивістю і веде цей знак до того, щоб зробити всі його відносини дружби і постійними. Мало які знаки ставляться до дружбу так серйозно, як Водолій, і він завжди прагне оберігати своїх друзів, захищати їх і піклуватися про них. Інша роль Водолія — створювати і засновувати групи і організації, бо його природна сфера в зодіаку – 11-й будинок.

Оскільки Водолій — радикальний знак, який управляє майбутнім, деякі читачі можуть бути здивовані, дізнавшись, що Водолій – постійний знак. Ви могли подумати, що він непостійний знак. Тим не менш, постійна натура Водолія проявляється у його систематичному і науковому способі мислення та в його наполегливості на дотриманні чіткої процедури, щоб бути застрахованим від помилок і отримати найбільш точні результати. Водолій спрямований у майбутнє, але не так імпульсивно і необережно, як Овен. Водолій воліє повну об’єктивність – у нього не буде жодних емоційних, сьогочасних ідей. Постійне Властивість робить його цілеспрямованим і наполегливим у гонитві за відкриттями – і рідкісний Водолій не отримає щедрий джерело в якості оплати за свої спроби! І врешті-решт – Водолій це знак-винахідник!


Залишити відгук