Знаки Зодіаку Вогонь

Вогняна стихія відноситься до універсальної енергії випромінювання, експансивної і захопленої енергії, яка за допомогою свого світла приносить колір в цей світ. Карл-Густав Юнг пов’язував цю стихію з динамічним центром психічної енергії, з тією енергією, яка тече спонтанно натхненним, самомотивирующимся чином. Марк Едмунд Джонс порівнює вогонь з «досвідом, зосередженим в персональній індивідуальності», і це пояснює, чому люди з домінантою вогняних знаків в картах народження так егоцентричні і зазвичай досить неупереджені. Вони відчувають себе каналом «життя» і не можуть приховати свою гордість у зв’язку з цим.

Вогненні знаки служать прикладом піднесеного настрою, великої віри в себе, ентузіазму, нескінченної сили і чесності. Вони потребують значної свободи для природного самовираження і зазвичай забезпечують собі це простір, неухильно наполягаючи на своїй точці зору.

Вогненні знаки краще інших знаків здатні свідомо (хоча й не завжди послідовно) направляти свою силу волі. Їх бажання бути і вільно виражати себе досить дитячою у своїй простоті, що іноді, мабуть, викликає любов з боку інших людей, а іноді здається образливим для тих, хто більш обережний і чутливий. Проступки вогняних знаків рідко є результатом поганих намірів, швидше вони викликані просто недоліком самоконтролю і чутливості до інших людей. Вони можуть бути досить свавільними, часом навіть переважними, що кидаються з такою поспішністю в якусь справу, що ненавмисно заподіюють шкоду або ранять почуття інших людей.

<-IMAGES->

Вогненні знаки схильні бути дратівливими і нетерплячими з більш чутливими чи м’якими людьми, особливо з тими, у яких переважає вода або земля. Вогненні знаки відчувають, що вода загасить вогонь, а земля погасить його, тому вони часто обурюються інертністю і емоційністю цих знаків.

Повітряні знаки, з іншого боку, роздмухують полум’я вогню, приносячи нові ідеї, які вогненні знаки можуть використовувати. З цієї причини вогонь зазвичай вважається сумісним з повітрям, але слід зазначити, що вогненні знаки часто занадто кипучі і нетерплячі, щоб тонка нервова система повітряних знаків могла довго витримувати їх. В сутності, хоча вогненні знаки часто стимулюються повітряними знаками, їм швидко набридають і надокучають інтелектуальні зауваження, які вони не можуть досить швидко використовувати.

Овен: 21 Березня — 20 Квітня

Це, мабуть, самий агресивний, напористий і впертий з усіх Вогняних знаків. Він палкий, активний, цілеспрямований і відвертий. При цьому такі люди страждають підвищеною вразливістю, хоча самі нерідко вільно чи мимоволі зачіпають своїми висловлюваннями інших. Це люди запальні, але відхідливі, довго злитьсяогненная стихія знаки зодіаку вони не вміють. Великі любителі вказувати кому, що і як робити, але над собою керівництва не терплять. Ці люди здатні на справжню самовіддачу і здатні йти до своєї мети по будь-якій дорозі.

Лев: 23 Липня — 23 Серпня

Це – благородні, честолюбні, енергійні і незалежні люди, які відрізняються гордістю і силою духу. Вони, як правило, бувають страшними егоїстами і вимогливі до оточуючих – але і до себе самих теж. Для них неймовірно важливий успіх, престиж, достаток. Такі люди готові ставити перед собою складні цілі, і завжди досягають їх, чого б це ні коштувало. Ці люди – природжені керівники, їм легко надихнути себе та інших на звершення. Їм надзвичайно подобається бути в центрі уваги, роздавати поради і бути розумнішими за інших. Для таких людей особливо важливі ритуали, урочистість і можливість вести світське життя.

Стрілець: 23 Листопада — 21 Грудня

Стрільці люблять подорожувати, пізнавати нове і отримувати враження. Як правило, у них відмінне здоров’я і життєрадісний характер, але при цьому вони можуть роками пиляти своїх близьких, постійно висловлюючи їм своє невдоволення з-за кожної дрібниці. Ці люди відмовляються розуміти, що їх різкі репліки здатні образити інших, тому іноді вони здаються нетактовними, самі того не усвідомлюючи. Ці люди – природжені борці за справедливість, впевнені в собі, принципові і благочестиві.


Залишити відгук