Знаки Зодіаку Земля

Налаштування на цю стихію вказує на те, що людина має контакт з фізичними відчуттями і реальністю «тут і зараз» матеріального світу. Земні знаки схильні більше покладатися на свої почуття і практичний сенс, ніж на натхнення, теоретичні міркування або інтуїцію інших знаків. Земні знаки налаштовані на світ «форм», що їх почуття і практичний розум вважають реальним, а природне розуміння функціонування матеріального світу приносить земним знакам більше терпіння і самодисципліни, ніж будь-яким іншим знакам. Їм рідко доводиться пояснювати, як вписатися у світ, де потрібно заробляти собі на життя, задовольняти основні потреби і упиратися, поки мета не буде досягнута. Всі ці якості природним чином мають люди, налаштовані на земну стихію.

Хоча земля вважається однією з пасивних або «сприйнятливих» стихій, ця стихія, подібно воді, що володіє силою витривалості і завзятості, яка дозволяє земним знакам завжди покладатися на себе. Хоча земні знаки не відрізняються особливою наполегливістю, вони не будуть мовчати, якщо щось важливе для них піддається небезпеки або існує загроза їх надійності. А завдяки своїй працездатності вони не тільки не будуть мовчати, але будуть діяти досить прозаїчними способами, щоб гарантувати, що те, для чого вони працювали, не буде відібране у них.

<-IMAGES->

Земні знаки схильні до обережності, передбачливості, вони досить традиційні і надзвичайно надійні. Вони зазвичай ставляться з підозрою до людей з більш живим розумом і реагують на повітряні знаки з певною стриманістю, хоча почасти можуть бути зачаровані ними. Тим не менше, вони вважають, що повітряні знаки витають у хмарах, дитинно граючи з непрактичними і непридатними для роботи ідеями. Вони відчувають, що вогненні знаки обпалять землю, що вони проносяться через життя занадто стрімко і напористо, щоб на них можна було покластися. Водні знаки, з іншого боку, розділяють подібні якості придбання, збереження і самозахисту. Тому земля відчуває, що вода освіжить її і дозволить їй проводити навіть з більшою продуктивністю.

Та ж сама настройка, яка дає земним знакам їх чинності та особливі здібності, може бути джерелом значних недоліків. Налаштування на практичний світ часто обмежує їх уяву, що може призводити до вузькості погляду, схильності до рутини і повної відсутності здатності мати справу з абстрактними і теоретичними сферами діяльності. Найбільше, що потрібно земним знакам, — це відкритися для реальності невидимого світу і зв’язати себе з особливими ідеалами, які будуть направляти їх активність.

Телець: 21 Квітня — 21 Травня

Телець – подібний вулкану він тривалий час перебуває в спокої, але варто йому вибухнути, мало нікому не здасться. На таких людей можна з легкістю покластися. Виділяються вони своєю рішучістю і силою.

Діва: 24 Серпня — 22 Вересня

Діва – ці люди відрізняються від інших своєю розважливістю, вони ґрунтовні і володіють досить високою працездатністю.

Козеріг: 22 Грудня — 20 Січня

Козеріг – найбільше відповідає стихії Земля. Його улюблене заняття – непомітно керувати діями інших людей.


Залишити відгук