Сумісність Стихій за Знаками Зодіаку

Всі знаки Зодіаку діляться на чотири групи за стихіями. Стихія визначають темпераменти людей і їх сумісність. Найкраща сумісність між народженими під однією стихією і представниками дружніх стихій: Вогонь і Повітря (дві активні стихії) і Вода з Землею (пасивні стихії), хоча це не означає, що в їхніх стосунках немає проблем. Поєднання активної і пасивної стихії проблематично, хоча далеко не завжди безнадійно.

Сумісність за стихіями є однією з багатьох деталей загальної картини. Знаючи, як вони взаємодіють, ви можете краще зрозуміти себе та іншого, не роблячи трагедію з такої звичайної речі як різниця темпераментів і емоційних очікувань.

Сумісність однакових стихій

Вогонь-Вогонь

спочатку Може здаватися, що люди з домінуванням в гороскопах однієї і тієї ж стихії бездоганно підходять один для одного, тим не менш, в реальності для тривалої любові і найбільш гармонійних відносин, потрібна комбінація різних стихій. Взаємини людей з домінуючим в гороскопі обох стихії вогню можуть виглядати з боку бездоганними, однак насправді все йде не так вже ідеально хоча, безперечно, нудьгувати їм не доведеться.

Овен, Лев і Стрілець надзвичайно легко закохуються – але на жаль, так само швидко і перестають любити. Для них життя без любові — не життя, бажання нових зв’язків і відносин у Овна і Стрільця більше, ніж Лева, який у коханні постійний. Вогонь і вогонь прекрасно сумісні в сексі: обидва партнера винахідливі і сладострастны. Однак існує величезний ризик їх походів «на ліво», вічно збуджуючих жахливу ревнощі і підозрілість партнерів один до одного.

Поєднання вогняних стихій може бути надзвичайно творчо плідним, проте, не має, наприклад: обережність і практичність стихії землі, вогненні знаки часто потрапляють у фінансові проблеми. Це союз екстравагантних людей, які живуть тільки сьогоднішнім днем і не терплять нагадувань про мирських справах та обов’язках. Ця пара здатна добре жити в молодості, коли можуть забезпечити самі себе. Але якщо з роками вони не зможуть управляти своєю імпульсивністю і екстравагантністю – їх відносини можуть рухнути як картковий будиночок на вітрі.

Ще один, важливий, недолік у відносинах стихій вогню — вічна тяга обох партнерів до лідерства, за якого одного з партнерів, доведеться вічно опинятися в принизливому для нього положенні підлеглого – з часом цей партнер, віддасть перевагу знайти нового партнера для себе і піти, акомпануючи власний розрив відносин бурхливої сценою з биттям посуду. З вогнем потрібно дружити і працювати обачно: без пального хмизу він потухне, а якщо хмизу буде занадто багато — вийде з-під контролю, палячи всіх на власному шляху.

Земля-Земля

В цьому союзі будуть відсутні драматичні суперечки і сварки, які є у відносинах двох вогняних знаків, і, тим більше, емоційних і матеріальних проблем, не буде в них і сильних тривог, великій пристрасті. Всі земні знаки бажають мати безпеку і стабільність, їм не потрібні шалені пригоди. У них є обопільна повага і допомогу, і поки інші люди зайняті своєю метушнею-суєт, расторжениями шлюбу і новими женитьбами, вони тривало, миролюбно і радісно і щасливо живуть у своєму шлюбі. І навіть якщо раптом, в їх союзі виникнуть якісь проблеми, здоровий розум і тяга обох сталості і стабільність завжди візьмуть верх усіма негараздами.

Ця пара чудово підходить один одному в сексуальному плані відношенні. Про своїх емоційних питаннях вони не люблять говорити взагалі. Одночасно, хоча вони й бажають стримувати особисті почуття в інтересах безпеки і надійності свого сімейного стану, вони надзвичайно сприйнятливі до романтичної привабливості протилежної статі. Але земні знаки, ніколи не будуть зраджувати своєму чоловікові, будь він ними любимо чи ні. Хоча підсвідоме бажання кожного до кого табуйованому вічно спокушає їх порушити відданість близького партнера. Всі знаки стихії земля мають величезну відповідальність у своїх відносинах, і тому їх союзи часто бувають тривалими і щасливими.

повітря-Повітря

Відносини між однією і тією ж стихією, мають свої плюси і мінуси, мінус в кінці-кінців переважують. Сумісність людей стихії повітря/повітря (Близнюки, Терези і Водолій) — не виняток, і їх стосунки теж будуть мати мінуси. Якщо протягом певного періоду все і буде йти дуже добре, але потім партнери почнуть звинувачувати один одного в непрактичності і невміння робити і виконувати нагальні справи замість того, щоб постійно «літати у хмарах».

Всі знаки повітряної стихії (Близнюки, Терези і Водолій) дуже романтичні. Вони відносяться до любові трохи літературно, даючи всьому пов’язаній з любов’ю велике значення. Так як фізична близькість у стосунках для них – не найголовніше, вони переважно розташовані віддаватися фантазіям і переживань вигаданим, а не бачити реалії життя, які їх оточують.

Ця пара енергійно буде приймати участь у суспільному житті. Хоча всі знаки повітря люблять сперечатися і дискутувати, сварок у них буде набагато менше, ніж у інших поєднань однакових стихій. Вони здатні розлучатися на тривалий час — і при обопільній довірі один до одного ніякі їх «пригоди» і розставання не приведуть до розриву відносин. Іншим людям їх пара буде здаватися ідеальної, що ж, цілком ймовірно, це не так вже й далеко від істини!

Вода-Вода

У цієї пари ніколи не буде проблем з нестачею емоцій. Вони будуть дуже чутливі і уважні один до одного, але в теж час це може перешкодити їх відносин. Як говорилося вище, основна проблема між людьми однієї і тієї ж стихії – це прояв абсолютно однакових негативних якостей притаманних їх стихії. Дуже велика емоційність водних знаків (Рак, Скорпіон і Риби) і страх всього нового здатне привести їх відношення до відокремлення від зовнішнього світу. Час від часу водним знакам необхідно залишати особисті емоції та образи – але якщо обидва партнери водні — це робиться неможливим. На інтуїтивному рівні вони чудово будуть розуміти один одного, підтримувати один одного, але, зіткнувшись ніс до носа з проблемами, обидва вони зупинять свій вибір на тому шляху, де немає потреби вступати в боротьбу. Також у них може посилиться схильність до різних фобій і нервозу, коли обидва водної стихії.

Знаки водної стихії мають набагато більший страх бути відкинутими або ж залишитися на самоті, ніж інші знаки іншої стихії, внаслідок цього будуть продовжувати чіплятися за вже искоренившие себе відносини: навіть якщо їх союз буде дуже нещасливим, ні один з них не буде намагатися розірвати його, чекаючи, поки все не вирішиться сама собою. Знаки води дуже сильно прив’язані до минулого, і дорожать у взаємовідносинах передусім тілесну сторону і емоційну стабільність, надійність і вірність. До плюсів цього партнерства належать: взаєморозуміння один одного і вміння витерпіти всякі негаразди і перепони.

Сумісність протилежних стихій

Вогонь-Повітря

Дуже хороша сумісність, якщо не сказати — прекрасна. Їм обом притаманні песимізм і вузькість мислення, дуже розумні — вони люблять все нове. Повітряний елемент може без труднощів зрозуміти думки, почуття, вчинки і можливий підсумок діяльності вогню, не загасивши при цьому його наснаги. Буває так, що люди повітря не можуть самостійно зробити вибір — і в цей момент ніхто не здатний вказати на вибір краще їх вогняних партнерів.

Відносини протилежних знаків Зодіаку, по стихії (увага, тільки не антагоністичні стихій), вважаються дуже продуктивними і тривалими в астрології. Згадаймо сформульований, всесвітньо визнаним і відомим швейцарським психологом Юнгом, принцип: У кожної ідеї в зародковому вигляді присутня протилежна їй — так, у кожному лідера — Овні живуть прагнуть до рівності та гармонії Ваги, в кожному властолюбивом Леві — гуманний Водолій, а в идеалисте — Стрільці — логічно мислячі Близнюки.

І все ж, хоча комбінація логічних здібностей повітря і невтомній активності вогню виглядає на перший погляд досконалим, обом партнерам не достатньо глибини. Через тривалий період партнери починають відчувати, що жоден з них не здатний цілком захопити іншого – вони починають відчувати обопільне рівність і повагу. Спочатку вогонь буде спокушений активним інтелектом повітря, його дотепністю і рухливістю, а повітря в свою чергу — невимушеністю і бажанням влади вогню.

Обидва партнера дуже незлопам’ятні, вони скоро изглаживают з пам’яті обопільні невдоволення і претензії, що дає їм можливо продовжувати стосунки. У сексуальному відношенні вони дуже підходять один одному — обоє люблять еротичні і сексуальні фантазії, і колоритне уяву повітря дивовижно подобається вогню. Дуже рідко буває так, коли вогонь може вважати свого партнера надто вже естетом щодо любов і секс, а повітря — знайти, що його партнер буває нетерплячим і нерозбірливим, але це рідко приводить партнерів до тривалих спорів.

Земля-Вода

Ці стихії дуже добре підходять один одному. Надійність, вірність і сталість землі відмінно поєднуються з беззахисністю і ранимістю і вразливістю води. З водою земля не відчуває себе дуже напружено і тривожно, як з людиною стихії вогню, або ж невпевнено, нерішуче і пригнічено, як з людиною стихії повітря. Але навіть у самих найкращих совместимостях стихій, можуть бути, свої мінуси і в цьому випадку це — часті коливання і песимістичність, притаманні як стихії землі так і стихії води. Якщо земля зустрічає з практичними проблемами, а вода боїться за власну безпеку, ніщо не здатне відновити їх втрачену один раз довіру один до одного. Вони можуть почати тоді йти у себе, кожен зацікавлений тільки особистими проблемами.

В сексуальному плані ці стихії прекрасно сумісні один з одним. Вода відчуває себе з земним людиною в безпеці, так би мовити, «в своїй тарілці», і прекрасне емоційне поле дуже добре допомагає і покращує сексуальну гармонію. Земля ж відриває у водному знаку чуйність і гостру сприйнятливість, якими до надзвичайності дорожить; крім цього, велика потреба води в сексуальному контакті (пов’язана з емоційним довірою до партнера-партнерки) відповідає і бажанням першої.

Сумісність інших стихій

Вогонь-Земля

Стихії вогню і землі — елементи, антагоністичні (ворожі) один одному. Земля гасить вогонь, а вогонь спалює землю. Хоча в тривалих відносинах це поєднання іноді зустрічається: хоча цінності цих людей і їх поведінка абсолютно антагоністичні, кожен з них можливо успішно отримає вигоду у даних відносинах. Життя лише нинішнім днем, воля і нестриманість у всьому, властиві вогню, дуже швидко обмежаться притаманною земним стихіям тверезістю і практичністю. Козероги часто буває залучають Овнів, Тельців — Львів, а Раки — Стрільців: антагоністичні стихії притягуються один до одного дуже сильно. Але не на все життя…

І все ж коли-небудь витриманість, бережность і прагматизм стихії землі почнуть діяти на нерви її вогняного партнера, відчайдушність і імпульсивність якого будуть нестерпні для землі. Дуже часто бувають сексуальні проблеми, На самому початку відносин виникає сильне тяжіння — але вже надзвичайно швидко вогонь почне мучити землю своєю агресивністю і екстравагантністю в проблемах статі, думаючи що його партнер тужливий і неизобретательный.

Коли у взаємовідносинах стихій землі і вогню неминуче настає момент, коли вони розуміють свою несумісність і несхожість один на одного — тоді подальше формування їх взаємин залежатиме насамперед від них самих. Вогню необхідно буде зрозуміти, як важливо рахуватися з реальністю і дивитися хоч часом у перспективи, переставши перекладати весь тягар практичних турбот на свого партнера. Останньому ж, необхідно оцінити у своєму компаньйоні його добросердечную волю, і незмінну готовність до ризику.

Але якщо обидва партнери будуть вважати, що правий саме він, не бажаючи взаєморозуміння, вони будуть відходити один від одного все далі і далі: вогонь — робить все більш холодним, а земля — все більш похмурою і стриманою. Тим не менш, прийняти рішення піти по шляху саморозвитку і духовного розвитку, вони мають шанс вийти на принципово інший рівень відносин. Але для цього їм необхідно витратити багато сил і часу, що б знайти взаєморозуміння в відносинах і знайти компроміс.

Вогонь-Вода

Сумісність вогню і води у взаєминах найбільш проблематичні, середовища всіх комбінацій – ці стихії, а отже і їх знаки, антагоністичні один-одному. Обидві стихії вкрай збудливі, однак абсолютно по-різному. Вогонь запальний і спонтанний, його емоції адресовані зовні. Вода — елемент більш піддатливий і пасивний – потребує емоційної підтримки і розуміння. Вогненні знаки надзвичайно сліпі, вони без труднощів забувають і вибачають своїм партнерам їхні помилки; водні ж — вельми чутливі та вразливі, один раз ображені, вони можуть вічно зберігати образу і зло на свого кривдника. Вогняного партнера нервує учащенная зміна настрій у водного, водний партнер думає, що вогонь дуже егоцентрична і бездушний. Тому в цих зв’язках вічно з’являється найбільша кількість спорів і недомовок.

Вогонь зовсім не бажає ображати близького партнера, тим не менш, з-за небажання води висловлюватися про свої огорчениях, між ними накопичується емоційне напруження. Коли водний людина вибухає, неспроможний далі терпіти образи, вогненний знак, замість того, щоб вгамувати близького партнера, часто залишається до нього абсолютно байдужим.

Головна проблема, яка стоїть перед кожним з партнерів в даних відносинах — навчитися розбиратися і приймати емоційний світ свого партнера, настільки різноманітний на його особистий світ. Вогонь зобов’язаний привчати себе рахуватися з вразливістю та вразливістю близького партнера, а воді необхідно відректися від манери виношувати всякий раз на самоті власні образи, збираючи їх все більше з кожним новим днем. На початку відносин спрацьовує принцип тяжіння антагоністичних протилежностей — Овен/Рак, Лев/Скорпіон і Стрілець/Риби.

В сексуальному плані, сумісність вогню і води можливе тільки в самому початку відносин, коли вогонь ще утримує свою імпульсивність, а вода не встигла зібрати образ і образ. Проте надалі цю пару можуть чекати великі проблеми: сексуальність водної стихії сильно пов’язана з емоціями, і внаслідок того, що їм вистачити відчути себе ображеними або просто-напросто в кепський настрій, щоб сповільнитися сексуально.

І навпаки, якщо вогонь не хворий фізично, він постійно без труднощів спалахує — бачачи це, вода буде нерідко відмовляти йому в сексі з ідеєю помститися за заподіяне їй образа, і секс буде лише зброєю у війні двох партнерів. Емоційне, розумове і сексуальне відмінність – завадить їм прожити довге і стабільне життя разом.

Земля-Повітря

Насіння, які роблять землю плодючою, поширюються по повітрю — тим не менш повітря може піднімати хмари пилу. Взаємовідносини між землею і повітрям, вельми і вельми проблематичні, також як і відносини між вогнем і водою. Земляні знаки (Телець, Діва, Козеріг) вважають, що повітряні знаки (Близнюки, Терези і Водолій) дуже поверховими, оволодіти повітряними знаками земля не в силах. Крім того, земляні знаки пригнічують своїх партнерів притаманним їм консервативністю і прагматизмом.

Так що люди цих стихій не дуже сильно прагнуть бути разом, і все ж, якщо між стихіями землі і повітря зав’язуються якісь взаємовідносини, вони здатні бути і довгими, і продуктивними. Людей стихій землі і повітря об’єднує раціональний, логічний тип мислення, відмінності між ними тільки в тому, що люди стихії повітря набагато більш інтелектуальні і віддають перевагу теорії і тереотизировать, в той час як люди стихії землі в своїх міркуваннях і поглядах залишаються завжди тверезими і реалістичними і люблять практику. І все ж, поєднання якостей мислення цих стихій — блискучого інтелекту «повітряних» людей з талантом здатності організувати і постійністю «земних» людей може бути дуже продуктивним.

У цих взаємин, можуть бути проблеми в емоційному і сексуальному плані відносин ці дві стихії дуже різняться один з одним, тому разом прожити їм може бути важко. Люди обох стихій не люблять говорити про свої почуття — повітря тому, що живе головним чином розумом, а земля — тому, що постійно намагається тримати свої емоції під контролем – контролювати їх. З-за такого стану справ, повітря людина може вважати свого партнера не витонченим і романтичним, а людину землі буде нервувати невміння повітря в сексуальній сфері реагувати на чисто фізичну сексуальну стимуляцію і обходитися без різних романтичних фантазій і міркувань. Як ви розумієте, шлюб у таких людей, де для сексу відводиться досить важлива роль, буде проблематичним.

Повітря-Вода

Поєднання цих стихій не дуже хороше – водні знаки (Рак, Скорпіон і Риби) живуть почуттями, а повітря (Близнюки, Терези і Водолій) — немає. Але не рідко ці стихії притягуються один до одного – це подібно фатальності. Повітряний знак захоплюється чутливістю і сприйнятливістю, таємничістю і загадковістю, а також інтуїцією водяного знака, а водному знаку подобаються комунікабельність, вміння спілкуватися, хороший інтелект і різнобічність інтересів повітряного знака.

На самому початку розвитку цих відносин партнери, як часто трапляється між антагоністичними стихіями, бувають цілком поглинені один одним: повітря прагне зрозуміти незрозумілу зміну настрій водного людини, завороженого блиском розуму й умінням спілкування людини повітря. У сексі їм обом необхідна романтика і височина. Але вже досить скоро вони почнуть розуміти, як несхожі один на одного і як їм стає важко бути разом.


Залишити відгук