Інь в Китайській Астрології

Інь — жіноче начало: чорне, жіноче начало, ніч, холодний, вологий, вода, пасивний, інтравертний (акцент на внутрішнє). Інь — це пасивне, сприймає, зберігає, жіноче начало світу. Місяць — це Інь-світило, так як вона світить відбитим світлом і не дає тепла. Жінка — уособлення Інь, так як вона берегиня дому, виношує і охороняє дитину. Ян і Інь абсолютно природно доповнюють один одного, хоча в якомусь сенсі і протистоять один одному. Якщо розташувати 12 зодіакальних тварин по порядку, то всі парні тварини відносяться до Інь. Тобто, Інь: (2) Бик, (4) Кролик, (6) Змія, (8) Коза, (10) Півень, (12) Кабан.

Важливо тут те, що без Інь неможливе існування Ян, а без Інь неможливе існування Ян. Тільки їх взаємодія дає повноцінну, різнобічну і самовоспроизводимую життя. У житті завжди чергуються або ж існують одночасно перетворення і збереження, творчість і використання плодів цієї творчості, неспання і сон, керівництво і підпорядкування, і все це нормально, без цього не можна.

Психологічно Інь проявляється в:

прагнення залагоджувати конфлікти, знімати протиріччя, налагоджувати стосунки; готовність і здатність до підпорядкування, сугестивності, відомості; гнучкості в поведінці, небажання «ломити силою»; витримку, холоднокровність, спокій, пильності; зібраності, зосередження, концентрації уваги; ІВ(ь)траверсии (той самий акцент на внутрішнє); ІВ(ь)туиции (те, що йде з внутрішнього); милосердя і жалю; прагнення няньчить, оберігати, доглядати і допомагати; непомітності, непомітною зовнішності; скромності, тихої; акуратності, точності, передбачуваності у діях; монотонному, кропіткій, щоденному працю; любов до містики, таємниць, загадок; в темпераментах флегматика і меланхоліка;

Дерево Інь — це трава, квіти, рослини. Характер людини, асоційованого з Іньським Деревом, відрізняється насамперед своєю феноменальною гнучкістю. Як в’юнкий квітка, він прагне вгору до неба і сонця, плавно обминаючи всі припятствия. Він вміє вражаючим способом пристосовуватися до обставин і виходити «сухим з води». Однак з-за своєї ніжності і вразливості така людина може легко впадати в залежність і піти на поводу у чужих.

Незважаючи на м’якість та толерантність характеру, він досить стресостійкий і не схильний до нервових зривів. Його вроджена тактовність дозволяє ухилятися від складних конфліктних ситуацій і в домашньому побуті, і в робочому процесі. Може бути об’єктивним і справедливим керівником, так і виконавчим підлеглим. Як і Дерево Інь, така людина витривалий і здатний чинити опір труднощам і поневірянь. Навіть, ризикуючи бути затоптаним і осмеянным, він наполегливо і невтомно «повзе вгору», проростаючи, як свіжа трава, заново.

Иньский Вогонь подібний до світла факела, свічки, вогонь багаття. Якими ж властивостями елемент Вогонь Інь наділяє особистість? Мерехтливе полум’я нестабільне, мінливе, часом досить вітерцю, щоб вплинути на його обриси. Володар такого характеру чутливий і мінливий, уразливий, схильний до хвилювань. Життя вчить його обережності, часто обережність межує з підозрілістю. Він схильний аналізувати те, що відбувається і в спробах докопатися до суті може позбутися сну. Вогонь Інь, ніби промінь світла, що рухається в одному напрямку. Така людина твердий у своїй думці і прямодушен, його важко переконати. Впертість межує з нетерпимістю і вимогливістю.

Вогонь може спалити дотла, а може зігріти і наповнити життям, навіть якщо це мінливе полум’я свічки. Такий характер людини іньського вогню. Пристрасний і рішучий, схильний до хвилювань, але в той же час розумний і цілеспрямований, він здатний на високу концентрацію. Коли потрібна підтримка — він буде поруч, навіть в збиток собі. Людина іньського вогню не вміє відпочивати, йому необхідна релаксація. У розмові з ним часто відчувається напруженість. Він запальний, імпульсивний, емоційний.

Иньской Земля — добра родючий грунт. Характер людини, асоційований з цією стихією, відрізняється м’якістю і покладистостью. Довіру завоювати його нескладно, він дуже добрий і цілком віддає себе на благо інших. Така самовідданість часом призводить до того, що його просто використовують у своїх цілях. Він легко вселяємо і схильний до чужої думки, тому часто розгублюється і може попасти у погану компанію. На жаль, людей стихії Земля Інь може симпатизувати і надавати підтримку тим, чиї ідеї та задуми не зовсім чисті. Якщо він потрапляє під чужий вплив, то з нього, подібно пластиліну, можна виліпити що завгодно. Але якщо випадково поранити його душу, його страждання будуть вкрай болісні і болючі.

Як і Земля Інь, ця людина – джерело безкорисливості і любові. В ньому сильно розвинені батьківські інстинкти і почуття турботи про інших. З таких людей виходять чудові батьки і матері, а їх сім’ї зазвичай многодетны. Крім своїх дітей, вони часто всиновлюють сиріт, цілком віддаючись виховного процесу, але часом проявляють надмірну турботу. Таку людину тягне до землі, він не сприймає мегаполіси, вважаючи за краще жити в невеликих містах. Іньська земля любить природу, тварин, натуральні продукти і дотримується здорового способу життя. Межа його мрій – мати свій будинок, де б він міг посадити сад і розвести квітник. Оскільки він не вимогливий, то може підлаштовуватися до будь-якої ситуації, задовольняючись малим.

Метал Інь — декоративний метал прикрас, ювелірних виробів, коштовностей. Характер людини стихії іньського металу відрізняється горделивостью і самолюбством. Як правило, такі люди володіють гарною зовнішністю, правильною поставою і добре поставленою мовою. В них відчувається порода і аристократичність. Люблять і вміють добре одягатися, прискіпливо ставлячись до кожної дрібниці. Стежать за модою, а на богемних вечірках відчувають себе, як риба у воді. Знають толк у мистецтві, обожнюють театр і намагаються відвідувати всі кінопрем’єри.

Так само, як і Метал Інь, зачаровує своїм дорогоцінним блиском, така людина завжди елегантний і притягує до себе погляди. Багато хто намагається йому наслідувати, проте мало кому це вдається. Любить комфорт і гроші. Будучи матеріалістом по природі, така людина ласий на розкіш і піддається спокусам. Азартний і нетерпимий. Хороший психолог, тому може маніпулювати людьми у процесі досягнення своїх цілей.

Вода Інь — непостійна вода. Це біжать струмочки, дощ, краплі роси, хмари, хмари. Людина Иньской Води також дуже мінливий і непостійний. Як дзюркотливий гірський струмок, така людина може швидко змінювати один настрій на інше, причому кардинально протилежне. У нього кришталева чиста душа і благородні помисли. Подібно універсального ключа, що відкриває будь-які двері, ця людина здатна знайти підхід до кожного. Як правило, саме йому довіряють всі сердечні таємниці і йдуть за порадою. Він вміє слухати, і багато часто приймає дуже близько до серця. Володіє вражаючою інтуїцією і внутрішньою мудрістю, завдяки чому він здатний приймати вірні рішення.

Людина Иньской води знає, як відкрити потенціал в інших людях з допомогою м’яких «засобів»: як тихий дощ, він не буває грубий і не проявляє насилля. Дуже чутливий і ранимий. Може довго переживати через дрібниці і необґрунтовано себе картати. Схильний до депресій, оскільки керується в житті в основному почуттями і емоціями, ніж розумом і логікою. Иньской Вода не любить планувати майбутнє, живе сьогоднішнім днем і заперечує які-небудь правила.


Залишити відгук