Ян в Китайській Астрології

Ян — чоловіче начало: біле, чоловіче начало, день, сухий, вогонь, гаряче, активний, екстравертний (акцент на зовнішнє). Ян — це насамперед активне, віддає, перетворює, чоловічий початок світу. Сонце — це Ян-світило, так як воно світить своїм світлом, дає тепло. Чоловік — це уособлення Ян, так як він годувальник і будівельник будинку, який дає початок нового життя. Ян і Інь абсолютно природно доповнюють один одного, хоча в якомусь сенсі і протистоять один одному. Якщо розташувати 12 зодіакальних тварин по порядку, то всі непарні тварини відносяться до Ян. Тобто, Ян: (1) Щур, (3) Тигр, (5) Дракон, (7) Кінь, (9) Мавпа, (11) Собака.

Важливо тут те, що без Ян неможливе існування Інь, а без Інь неможливе існування Ян. Тільки їх взаємодія дає повноцінну, різнобічну і самовоспроизводимую життя. У житті завжди чергуються або ж існують одночасно перетворення і збереження, творчість і використання плодів цієї творчості, неспання і сон, керівництво і підпорядкування, і все це нормально, без цього не можна.

Психологічно Ян може проявлятися у вигляді:

домінантності, харизматичності, прагнення підкоряти, керувати, очолювати, виховувати і вчити; активності, розжарення пристрастей; креативності, несподіваних ідей; прагнення прикрашати себе, милуватися своєю зовнішністю; якщо у творенні щось велике, масштабне, довговічному; визначеність, чіткість, прямота, рішучість; строгість, порядок, правильність, принциповість (рішеннях); прагнення до розумного, чітким, ясним, понимаемому (інформації); екстраверсія; в темпераменті – сангвінік або холерик ;

Людини, особистість якого представлена знаком Дерева Ян, можна охарактеризувати, як вперту натуру і принципову. Подібно до великого могутнього стовбура він абсолютно не гнучкий, і зламати його практично неможливо. Не бажаючи пристосовуватися до обставин, така людина не сприймає компромісів і буде до кінця вірний своїм переконанням. Внутрішньо страждаючи від несподіваних життєвих змін і падінь, він ніколи не прогнеться під ситуацію і до останнього відстоює свої принципи. Така людина не буде шукати можливості пом’якшити свої слова, щоб інші пішли йому назустріч.

як і дерево, росте все життя, причому не обов’язково в прямому сенсі — він розвивається розумово, духовно, з задоволенням навчаючись і дізнаючись нове. Аналогічно дереву, дає тінь, ця людина доброзичливий і повний співчуття. Володіючи вражаючою чуйністю, здатний справедливо оцінити ситуацію і надати гідну підтримку і допомогу нужденним. Роблячи акцент на високих моральних цінностях, він ставить чесність на перший план, не піддаючись спокусам світу.

Особистість людини, асоційованого з Янських Вогнем, порівнянна з сонцем, теплом і нестримною енергією. Він легкий у спілкуванні, абсолютно не злопам’ятний і впевнено йде по життю, освітлюючи своїм ентузіазмом все навколо. Така людина допитлива, начитаний і відкритий до всього нового, володіючи неабияким розумом. Він не зберігає образи і звик говорити все прямо, вирішуючи проблеми відразу на місці. Подібно сонцю, він зігріває своєю великодушностью і добротою. Проте Вогонь Ян, що сидить всередині нього, здатний бути надто спекотним, і в своєму прагненні допомогти надміру людина може застигнути інших зненацька. Його імпульсивність і запальність часом призводять до надмірного перебільшення ситуації і нестриманість у висловлюваннях.

Зате, коли він чимось захоплений, то може віддаватися справі нестримно і з максимальною віддачею. У своєму бажанні бути безперервно в центрі уваги він схожий на сонце, навколо якого кружляють всі планети. Будучи душею компанії, така людина своєю комунікабельністю і позитивністю завжди залишає тільки приємні враження. Незважаючи на свою нетерпимість і швидкість рухів, він чітко знає, навіщо і для чого живе, тому йде вперед прямо і не затримується на дрібницях.

Земля Ян — це гори і величезні камені. Відмітною рисою людини, характер якого асоціюється з янської землею, є, насамперед, його грунтовність і солідність. Подібно важким валунах він грубуватий і незграбний. Його незграбність і ведмежа неповороткість часто простежується і в зовнішніх рисах. Важкий на підйом, він заперечує зміни, довго пристосовується до змін і не терпить суєти. Приймаючи будь-яке рішення, цей чоловік довго думає, оцінюючи всі варіанти – в результаті його неквапливість часто призводить до упущення потенційних можливостей.

Дуже консервативний, тому, одного разу склавши про що-то особиста думка, не змінить йому навіть під дулом пістолета. Абсолютна негнучкість і часом невиправдане впертість заважають такій людині йти на компроміси та поступки. Земля Ян може бути прекрасним і відповідальним виконавцем, вирішуючи чітко поставлені перед ним завдання. Однак не варто вимагати від нього прояву ініціативи, це буде марною і невиправданою тратою часу. Також, як і Земля Ян багата ресурсами, сутність цієї людини наповнена багатьма достоїнствами. До їх числа можна сміливо віднести дружелюбність і відданість. Заслуживши довіру людини, чия особистість представлена янської землею, можна бути впевненим, що він буде вам вірним до кінця і не зрадить у важкій життєвій ситуації.

Янський Метал — матеріал для виготовлення зброї. Людина володіє схожими властивостями — жорсткістю, гостротою, рішучістю і впертістю. Це природжений лідер. Володіючи неймовірною енергією, він сміливо штурмує неприступні вершини і ніколи не озирається назад. У своїй стрімкості він не помічає дрібниць, фокусуючи завжди свій погляд на глобальних цілях. Так само, як і важкий Метал Ян, він витривалий і сильний. Така людина володіє незламною волею, і вражаючою прямолінійністю.

Метал Ян — поборник справедливості. «Справедливо» або «несправедливо» — ось поняття, якими він оперує у своїй життя. Він, не соромлячись, рубає «правду-матку» прямо в очі, абсолютно не переживаючи про сказане і можливі наслідки. У роботі він вимогливий, як до себе, так і до інших, і часто займає високі керівні посади. У свою адресу Янський Метал не сприймає навіть маломальской критики, хоча без тіні сумнівів критикує інших. У ньому нерідко відсутня делікатність, що часто закінчується образами і нерозумінням з боку людей.

Вода Ян — це великі річки, моря, океани. Людина стихії Янської Водою наділений імпульсивністю і нескінченною енергією. Йому все вдається, він ні перед чим не зупиняється. Він не сидить на місці, завжди в русі і сповнений ідей. Ці люди схожі на потоки води, які течуть в одному напрямку, обходять потужні предмети, але ніколи не повертають назад. Така нестримна активність вражає, здається, що ця людина заряджений якимись космічними батарейками. Отримує насолоду від своєї активності, все схоплює на льоту і часто приймає рішення блискавично, не напружуючись роздумами.

Особистість Янської Води дуже коммуникабльна і позитивна, тому завжди в центрі уваги. Як прекрасний організатор вміє зацікавлювати людей і повести їх за собою. Як правило, обирає професії, пов’язані з громадською або політичною діяльністю. Як і всепроникна Вода Ян, така людина вміє чудово пристосовуватися і майстерно обходить всі життєві перешкоди. Він може легко пристосовуватися до будь-якої ситуації. Якщо у потоку води на шляху виявилася непереборна перешкода, людина янської води не буде лізти на рожен, а обійде, якщо потрібно розіб’ється на дрібні струмочки, а потім знову побіжить в потужному потоці.


Залишити відгук