Стихія Дерева

Стихія Дерева віщує удачу, щастя, мудрість, повагу. Хоча в молодості можливі випробування, тим не менш, в зрілому віці людина досягає благополуччя, завдяки активності та рішучості й прагненню до успіху. Дерево в Китаї традиційно символізує зростання і життя, гнучкість і дипломатичність, завзятість і силу. Дерево прагне вгору, займає простір навколо і пускає глибокі корені. Воно сприяє творчості, сім’ї та шлюбу. Для людини цей елемент виражається живими рослинами, картинами, виробами з паперу, предметами зеленого кольору, предметами, виготовленими з рослин.

Люди знака стихії Дерева, ведуть природну і спокійне життя, намагаючись бути благородними і праведними. Їх інтереси різнобічні, вони готові наполегливо працювати, щоб досягти хороших результатів. При цьому, не менш високі вимоги люди Дерева пред’являють до інших людей, при цьому легко роблячи їх однодумцями, і завжди готові поділитися з ними результатами праці. Основний недолік людини, народженої в рік Дерева — звалювати на себе занадто багато. Іноді це може призвести до неможливості довести до кінця те, що було заплановано.

Зелений колір, колір дерева, приносить людям, що народилися в цей рік, бажаний відпочинок, знімає втому, допомагає одужати. Бажано, щоб фасади будинків, а також, узголів’я ліжок цих людей були спрямовані на схід. Посилити вплив стихії в інтер’єрі можна за допомогою живих квітів, картин, орігамі, предметів з дерева, предметів зеленого кольору. Союз людини Дерева найбільш плідний з людиною Води. Стихія Землі в поєднанні з Деревом також здатна принести щастя. Два представника стихії Дерева можуть співіснувати спокійно і комфортно. А ось представники стихій Вогню і Металу занадто сильно відрізняються від Дерева за темпераментом.

Люди, що народилися в році, підвладному стихії Дерева, — щасливчики. Людина Дерева здатний на великі звершення. Найчастіше він має завидну самовладання і твердо стоїть на ґрунті фактів. Його інтереси глибокі і різнобічні. Люди Дерева надають велике значення етики, високим почуттям і люблять красу. Вони прагнуть знайти міцне місце в житті і готові наполегливо працювати, щоб просунутися далі. Але це не спекулянти і спритники, з кишенями, набитими грошима.

Людина цієї стихії вимогливий до себе і до людей. Він здатний до виконання керівної роботи, бо швидко схоплює складні проблеми, може звести їх до практичних інструкцій. Віра в успіх і прекрасна здатність до аналізу дають йому можливість без коливань братися за складні справи. Крім того, він з легкістю переконує інших і робить їх своїми однодумцями. Він може функціонувати в багатьох областях, оскільки завжди націлений на безупинний ріст та оновлення. Він також готовий розділити з співробітниками результати спільної праці.

Його природна доброзичливість допомагає йому просуватися по службовій драбині. Коли потрібно, він знаходить підтримку і необхідні кошти, тому що люди сподіваються на його здатності перетворювати ідеї в капітал. Його головний недолік — занадто багато брати на себе і все доводити до крайності. Іноді він, тому не може виконати свій план, і людина Дерева перескакує з однієї справи на іншу. Деякі вважають його діяльність безглуздою.

Чоловік-Дерево

Йому непросто змиритися з теплом близькості, навіть, незважаючи на те, що в кожній жінці він прагне відшукати ідеал досконалості, він буде аналізувати якість власної «роботи» у ліжку з не меншим інтересом, ніж рахунки за користування телефоном. Сумна правда полягає в тому, що насправді чоловікові-Дерева в житті ніхто не потрібен. Болісні страждання щодо різних перипетій життя — одна з серйозних проблем чоловіків цього типу. Чоловіки стихії Дерева прагнуть об’єднати всі свої інтимні зв’язки в одну велику всесвітню любов.

Їм нелегко погодитися на близькість у шлюбі або будь-які інші партнерські відносини, які передбачають виключне право партнерів один на одного. Їм потрібна свобода особистості, але найбільше чоловік-Дерево цінує свободу для всіх і кожного. У стосунках чоловік-Дерево радикальний: він явно віддає перевагу випадкових знайомих постійним партнерок, коханок — дружинам… Він може здаватися чарівним, дуже товариською людиною, з задоволенням буде упадати з багатьма жінками, але виділить одну з них, тільки якщо вона буде підходити йому по рівню інтелекту.

Для чоловіка-Дерева любов — поняття безособове, так що його черговий партнерці краще ніколи не заговорювати про своєї неповторності. Для Дерева дружба і подібність у поглядах на ідеали і потреба у свободі набагато важливіше, ніж моногамні відносини. Політ вгору разом з ним міг би перетворитися в справжню подорож до зірок і назад; проте чоловік-Дерево все-таки повинен навчитися спілкуватися з обраницею. Напевно, чоловік-Дерево є, найбільш, двоїстим серед всіх типів стихій: він відчайдушно намагається знайти себе і зрозуміти, але робить це виключно через інших, через відображення в дзеркалі, і це заважає йому зрозуміти себе по-справжньому.

Жінка-Дерево

Чесність, краса і правдивість — ось, принаймні, три умоглядні характеристики ідеалу, до якого прагне жінка-Дерево. Вона приваблива, в неї є присутність духу і незалежність. З-за цієї любові до свободи вона часто йде в бік, щоб уникнути обіцянок або зобов’язань. Для неї важливі естетичні принципи. Жінку-Дерево тягне до зовні привабливим партнерам. Цей підхід цілком пояснює сумну традицію жінки-Дерева закохуватися «не в того чоловіка». Інтим в стані закоханості дається їй легко.

Зовні жінка-Дерево виглядає холоднокровною, врівноваженою і бездоганною, але це лише підтверджує її вразливість страх самотності. Вона прагне знайти опору і підтримку; незважаючи на свої амбіції, гуманістичні ідеали і складно влаштоване життя, жінка-Дерево має крихким, чутливим серцем, яке в рівній мірі бажає кохання і боїться виконання свого бажання. Жінка-Дерево ніколи не страждає почуття власника і сама не любить, аби хто-небудь володів правами на неї. Найбільше жінку-Дерево приваблюють відносини з тим чоловіком, який дозволяв би їй зберігати свої свободу і незалежність.

Її бачення відносин досить практично: воно засноване на почутті здорового глузду та виконано самого досконалого знання. Вона глибоко переконана в істинності поставлених життєвих цілей, але з-за цього їй може бути важко усвідомити внутрішній сенс любовних відносин. У такому разі жінка-Дерево просто перетворює відносини в інтелектуальний вправу. Любов твориться її мозку, а не в серці. Жінка стихії Дерева найкраще почувається в поодинці, ніж з партнером. На ділову кар’єру вона витрачає більшу частину життя, ніж на клопоти материнства. І все-таки жінка Дерево залишається жінкою, навіть, незважаючи на те, що їй це вдається набагато важче, ніж представницям інших стихій.


Залишити відгук