Стихія Води

Стихія Води символізує взаєморозуміння, мудрість, можливість пристосуватися до будь-яких умов, схильність до мандрів. Вода по своїй природі повинна стікати і просочувати. Вона проникає у всі щілини, приймає будь-яку форму, є найкращим розчинником і здатна змести все на своєму шляху, зруйнувавши навіть камінь. При цьому ніщо живе не може існувати без води.

Люди знака стихії Вода здатні ненав’язливо використовувати таланти інших і легко усувають або обходять всі бар’єри на своєму шляху. При цьому їхні плани можуть бути порушені через слабкої опірності. Представники цієї стихії імпульсивні, впадають у крайнощі, але при цьому схильні до аналізу і добре пристосовуються до оточення. Вони товариські, згинання і володіють розвиненою інтуїцією. Тому їм легко передбачати події.

Благотворні для представників стихії Води темно-синій або чорний кольори. Житло бажано розташовувати вікнами на північ, узголів’я ліжка теж повинно бути зорієнтовано на північ. Посилять вплив Води в інтер’єрі дзеркала, скляні предмети, акваріуми, кімнатні фонтани, предмети синього або чорного кольору хвилястої форми. Найбільш успішно люди Води співпрацюють з людьми Дерева і Металу. Напружено — з Вогнем і Землею. З Водою проблем немає.

Люди цієї стихії відрізняються товариськістю і справляють великий вплив на інших. При цьому вони володіють надзвичайною інтуїцією, що дозволяє їм досить швидко захопити оточуючих. Гнучкість, здатність легко пристосуватися до будь-якої ситуації дає їм можливість передбачати розвиток подій. Вони вміють розгледіти таланти людей, надихають їх і ефективно використовують. При всьому при цьому вони ненав’язливі і не дадуть відчути іншому, що його використовують.

Як і личить Воді, люди цієї стихії усувають зі свого шляху всі бар’єри, що перешкоджають просуванню Вони рухливі, як і їх стихія. Але у них слабка опірність, що зриває багато їх плани. Не треба в таких випадках вдаватися до розпачу. Розуміння речей, прихованих від безпосереднього спостереження, робить їх чудовими консультантами. Люди Води особливо успішно співпрацюють з людьми Дерева і Металу.

<-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES->

Чоловік-Вода

Чоловікам цієї стихії зазвичай дуже подобаються жіночні і красиві жінки, фізична привабливість моментально зачаровує їх. Чоловік-Вода закохується куди частіше за своїх побратимів, що належать іншим стихіям. Для нього властиво пускатися на хитрощі, насолоджуватися життям або любов’ю, пурхаючи, наче метелик. Серце чоловіка-Води настільки відкрито відчуттями всіх оточуючих, а його розум і тіло настільки чутливо вловлюють світ і його вібрації, що в результаті він на кожному кроці, просочується проблемами інших людей, не віддаючи собі звіту в тому, чи існують проблеми у нього самого.

Його опір власним почуттям робить його схожим на корабель, безмовно розсікає нічне море. Коли на його шляху зустрічається чергова любов, чоловік-Вода перебуває в стані часткового затемнення. Якщо відносини не відповідають його ідеалу, то він вважатиме за краще піти в темне, затишне місце, в глибину своїх мрій. Але, незважаючи на непередбачуваність і відсутність цілеспрямованості, чоловік-Вода завжди чесний, щирий, безпосередній і готовий до будь-якого виклику в сексуальному або ментальному плані. У ліжку він займається розумовими гімнастичними вправами і придумує всякі ігри, які не зачіпають його серце.

Чоловік-Вода ніколи не пустить вас вглиб свого емоційного простору, хоча може здаватися яскравим і чарівним, наполегливим і тонко відчуває. Він відчуває труднощі з пізнанням сенсу любові, оскільки те, що вважає любов’ю, насправді частенько виявляється фантазією. Чоловік-Вода володіє приголомшливою здатністю зображати всі можливі типи коханців. Такі рольові ігри означають, що йому не доводиться показувати себе справжнього. Набагато простіше стати посудиною для почуттів іншої людини, ніж віддавати йому свої власні.

Саме в цьому і полягає одна з труднощів любовних відносин з чоловіком-Водою: навряд чи він подарує вам скільки-небудь значущу частку себе. І все-таки чоловіки стихії Води володіють вродженим страхом самотності: ймовірно, тому кожен з них прагне завести собі постійну партнерку. Чоловік-Вода завжди прагне в компанію, тому що йому необхідні постійний рух, нескінченні зміни масок, дослідження нових відчуттів. Чоловік-Вода може взагалі стати втраченим чоловіком, якщо не знайде собі партнерку, яка знає, що насправді він сприймає інтимні стосунки як похід по темних підземеллях, наповненим привидами і всілякими пастками. Чоловік-Вода знає, що в кінці цього тунелю видніється світло, але щоб дістатися туди, йому необхідна незвичайна і сприйнятлива жінка.

Жінка-Вода

Богиня моря, саме її образ найкраще відповідає типу жінки-Води, відрізняється рухливістю, мінливістю. Жінці, яка перебуває під владою цієї стихії, дуже важко переконати кого-небудь в тому, що вона може бути вірною і постійної, зберігаючи при цьому і чарівність, і розум. Вона живе під заступництвом Місяця і в цьому нічим не відрізняється від океанських хвиль. Її чутливість до навколишнього світу настільки висока, що вона може малювати уявні портрети свого колишнього коханця, проектуючи їх на кожного чоловіка, з яким вона зустрінеться в подальшому.

Те, що жінка-Вода часто зустрічається з кількома чоловіками одночасно (і майже постійно це виявляються не ті, хто їй потрібен), пояснюється просто: вона не впевнена в тому, що ж таке любов. Романтичні зустрічі в списку її пріоритетів стоять високо, так само як і плотська любов. М’яка і оманлива зовнішність змушує чоловіків переслідувати жінку-Воду в надії вловити її непостійне і поточне серце. Парадоксальність цієї жінки в тому, що, хоча вона отримує задоволення від переслідування і завжди готова посміятися, розігруючи процес спокушання і романтичних зітхань, її настрій може раптово змінитися, і тоді жінка-Вода просто відмовиться брати участь у цьому спектаклі.

Щоб пізнати себе, жінка-Вода потребує безлічі різних відносин. Вона «приміряє» різних партнерів і все для того, щоб розібратися, який з них краще їй підійде. Такі експерименти дають їй можливість відчути себе «справжньою». Але при цьому Вода абсолютно впевнена в тому, що хоче міцних відносин тільки з одним партнером, з яким вона зможе взаємодіяти, не відчуваючи себе пов’язаною зобов’язаннями, ні вміщеній в жорсткі рамки. В цьому і полягає проблема, з якою постійно стикається жінка-Вода. Іноді, здається, що її неспокійний, невротичне поведінка суперечить прагненню залишатися з єдиним чоловіком, якого вона любить.

Воді важко підтримувати моногамні стосунки, якщо тільки вона не знайде в них таке розмаїття, яке тільки можливо у відносинах двох партнерів. В іншому випадку вона буде спливати, і повертатися, керуючись при цьому лише своїми бажаннями. Природно, це не легко для будь-якого партнера. Біда Води в тому, що вона ідеалізує кожного нового свого чоловіка, вбачаючи в ньому лише те, що вона хоче бачити. Якщо обранець не виправдає її очікувань, Вода влаштує «трюк із зникненням» або почне фліртувати так, що він сам її кине. Для Води фізичне вираження любові повинно завжди бути романтичним, виконаним фантазії.


Залишити відгук