Стихія Металу

Стихія Металу дуже контактна, зовнішня холодність представників цієї стихії дуже оманлива, це можна відчути при ближчому спілкуванні. Але їм потрібно навчитися здатності йти на компроміс, для того, щоб реалізувати свої можливості. Народжені під цим знаком завжди енергійні, честолюбні, незалежні і готові на ризик. У них тверді переконання, які здатні привести до успіху. При цьому люди Металу нетерпимі до критики. Їх важко збити з одного разу обраного напряму, проблеми і перешкоди не можуть змусити змінити своєї мети. Метал багаторазово підсилює природні сталість і витримку. Сталь гартується у важких умовах.

Люди знака стихії Метал — чарівні ідеалісти, але при цьому вони непохитні у постановці та досягненні цілей. Для них важливо бути вірними самим собі, вести витончену життя, прагнути до істини. У них розвинене почуття прекрасного. Метал здатний змінюватися і підкорятися, і тому цей елемент протегує фінансів, бізнесу і дає ясність мислення. Він сильний, витривалий і здатний протистояти ударам долі. При цьому переважання Металу в характері може говорити про схильність до насильства і спалахи емоцій.

Для видужуючих після хвороби або перебувають у пригніченому стані людей Металу корисний буде білий колір. Бажано також, щоб фасад будинку виходив на захід, корисно спати головою на захід, і добре милуватися заходом як можна частіше і з радістю. Посилити вплив Металу в інтер’єрі можна, використовуючи металеві предмети, предмети круглої форми білого і металевого кольору. Добре складаються у Металу взаємини з Водою. З Вогнем і Землею відносини можуть бути напруженими, і з іншим Металом — нейтральними.

Метал, завжди заряджений енергією, несгибаем і рішучий, Він не боїться ризику. Це тип людини незалежного. Він не любить допомогу з боку. Критика діє на нього як червона ганчірка на бика. Він керується твердими переконаннями і неухильно переслідує свої цілі, мало чим бентежачись. Спонукуваний честолюбством, він діє з повною віддачею, орієнтований на успіх, планує все заздалегідь і не любить експромтів. Одного разу обравши курс, він зазвичай вже не змінює його. Тяготи, позбавлення та початкові невдачі не зіб’ють його з шляху.

Якщо у відповідності з датою народження йому властиві наполегливість і витримка, то стихія Металу багаторазово підсилює їх. Перешкоди тільки загартовують його. Не дивно виявити серед багатьох генералів, які побачили світ під знаком Металу. Незважаючи на зовнішню холодність і негнучкість, підвладні цій стихії випромінюють електрику, яку відчуває кожен контактує з ними. Але щоб реалізувати свої здібності, вони повинні вчитися йти на компроміс, так як догматичність і непоступливість часом заважають встановленню добрих відносин.

<-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES->

Чоловік-Метал

Чоловік-Метал одержимий відчуттям своєї індивідуальності, сповнений категоричній рішучості довести всім, який він особливий. Люди, що належать до цієї стихії, найбільш амбітні, нерідко самі безжальні і зазвичай самі процвітаючі на будь-якому шляху і в будь-якій сфері діяльності. Мабуть, єдина проблема чоловіки-Металу полягає в тому, що, виявивши, нарешті, скарб зі скарбами, він не відчуває того вищого й остаточного щастя, якого чекав. Те ж відбувається в його інтимних відносинах. Найскладніше для Металу — необхідність погодитися з тим, що в особистих відносинах іноді просто необхідно зупинитися й уважно вислухати партнерку.

Метал спочатку передбачає, що партнерка, яку він сам вибрав, поспішно відгукнеться на будь-яку його забаганку. Він легко і без вагань візьме на себе ролі добувача в сім’ї, спокусника, коханця і батька одночасно. Найбільше Метал любить тримати кермо влади у власних руках; він розуміє, що таке панувати, самозакоханість і незалежність даного типу особистості говорять про те, як він ставиться до жінок. Втім, це дає йому певну перевагу в особистих відносинах. По-справжньому закріпивши відносини з партнеркою, Метал навряд чи буде ходити «на сторону».

Проте часом він здатний йти в самотність і в такому стані схильний до самокритики, і сумнівам. Важливим аспектом неутолимого голоду влади у Металу є амбіції, так що не дивуйтеся, якщо при виникненні конфлікту між особистим життям і кар’єрою Метал закине перше заради другого. Метал завжди виходить із припущення, що свої особисті стосунки він будує непогрешимо. Хоча іноді руйнує ті відносини, які, він же і створив. В деякому відношенні чоловік-Метал зовсім непробивний. Його сила і серйозне ставлення до життя можуть викликати відчуття, що він холодний, позбавлений почуттів і любові. Однак насправді він володіє неабиякою інтуїцією, здатний вистояти там, де інші ламаються, а вже сталь його нервів здивує кого завгодно.

Потужна інтуїція Металу значить, що він, як правило, знає, що саме збуджує його партнерку, ще до того, як настане час зайнятися любов’ю. Втім, любов для чоловіка-Металу завжди залишається дуже сильним задоволенням і формою вивчення самого себе. Партнерці краще бути готовою до того, що Метал часом буде справляти враження людини, яка думає тільки про себе. Маска серйозності, яку Метал носить в своє інтимне життя, приховує самотність. Метал здатний залишатися щасливим і наодинці з собою, але в суспільстві жінки, яка поважає і цінує підприємливість Металу і його одержимість собою, він може стати вірним і відданим партнером.

Жінка-Метал

Сталевий погляд жінки-Металу безпомилково зупиниться на тому чоловікові, який буде здатний запропонувати їй незалежність в рамках звичайних і чесних відносин, на те, кому вона зможе довіряти без страху. Однак у відносинах вона погодиться не менше ніж на роль лідера — і на фізичному, і на емоційному плані. Якщо жінка-Метал поєднає свою долю з тим, хто не здатний забезпечити їй міцне існування і повагу вона, не моргнувши оком, зруйнує цей союз до підстави. Жінка-Метал захоплюється сексуальністю і владою. Вона любить насолоджуватися небезпеками і таємницями близьких, еротичних сексуальних відносин.

Втім, скільки б спокуси таїли небезпеки, жінка-Метал не пуститься в «загул»: по-перше, тому що вона власниця і любителька самотності, а по-друге, занадто «екстремальне» поведінка негайно викликає в неї почуття провини. Серйозне ставлення до життя — не єдине її перешкоду на шляху до близьких стосунків. Жінка-Метал проникає в дух коханого, наповнюючи його собою; але ніякому коханому не дозволено робити, те ж саме по відношенню до неї. Жінка-Метал — природжена володарка всіх і всіляких вершин. Їй необхідні положення в суспільстві, престиж, любов, шану, причому все це повинно бути подане їй однією людиною.

Жінка стихії Металу воліє самотність, їй простіше жити незалежно, сподіваючись тільки на себе, оскільки страх втратити любов набагато сильніше надії на зустріч зі своїм ідеалом. Вона компенсує це величезними досягненнями в інших сферах життя: в діловій кар’єрі, бізнесі, зовнішньому вигляді і напускною незламності. У сексуальному плані жінка-Метал може грати роль, як спокусниці, так і звабленої. Якщо їй віддадуть роль лідера, вона зможе піти, але якщо вона знаходиться в положенні веденої, то зможе розчинитися в обіймах чоловіка так швидко, що часу на інтимне воркування не залишиться, незламний Метал може розплавитися, і жінка-Метал гостро усвідомлює це.


Залишити відгук