Стихія Вогню

Стихія Вогню символізує енергію. Вона може виявитися як позитивної і зігрівати, так і негативною і обпалювати. Як Вогонь завжди прагне вгору, так і люди цієї стихії завжди прагнуть до лідерства, слави, визнання. Їх життя повне несподіванок. Якщо в темпераменті занадто багато вогню, то людина може бути агресивним, нестриманий на мову і надмірно критичним. Якщо ж вогонь врівноважується якостями інших елементів, то представники стихії Вогню спокійні і розсудливі.

Люди знака стихії Вогню — хороші організатори, вони прагнуть бути першими у всьому з властивою їм рішучістю та сміливістю. Вони швидко приймають рішення, запалюючи людей своєю енергією. У них багато нових ідей, але якщо виникають перешкоди, людина Вогню може стати некерованим і егоїстичним, особливо це властиво молоді, яка ще не навчилася володіти емоціями. Але якщо Вогонь навчиться рахуватися з думкою інших, йому буде супроводжувати успіх.

Улюблений колір представників стихії Вогню — червоний. У важкі моменти відчаю, душевних переживань або втоми він допоможе прийти в себе. Фасади будинків і узголів’я ліжок для людей Вогню найбільш переважно розташовувати в південному напрямку. Полуденне сонце дарує їм радість і натхнення. Найбільш вдалі стосунки можуть скластися з представниками стихіями Металу і Дерева. Люди стихії Землі схильні опікати імпульсивний Вогонь, що непросто. А у двох Вогнів повне взаєморозуміння.

Виняткові якості лідера, властиві людині Вогню, схиляють його до швидких рішень і самостійності, наділяють здатністю впливати на людей. Його притягують пригоди і нові ідеї, не боїться ризику, завжди мобільний. Однак він повинен стримувати свої емоції, бо марнославство і наполегливість можуть посилити егоїзм і зробити людину некерованим, особливо коли він натрапляє на перешкоди.

Така саморазрушительная тенденція особливо помітна в молодому віці. Вогонь своїм жаром і полум’ям приваблює багатьох, але при надмірному випромінюванні може принести страждання. Успіх супроводжує Вогню у тому випадку, якщо він враховує думки інших. Міцні відносини у людини Вогню складаються з тими, хто народився під знаками Металу і Дерева. Люди Землі намагаються взяти Вогонь під свою опіку, що, звичайно, ускладнює життя обом. З іншим Вогнем у людини Вогню проблем не виникає, так як вони розуміють один одного.

Чоловік-Вогонь

Ці чоловіки мають потребу в авантюрах, хвилюванні від несподіванок і всілякого ризику. Крім того, їм потрібні інтимні зв’язки, причому багато, вони нетерплячі і пристрасні у ставленні до життя. Для стихії Вогню слово «пристрасть» має особливе значення. Володіючи неймовірно потужною мотивацією до всесокрушающему руху вперед по життю, Вогонь іноді може здаватися нестримним. І все ж він прагне знайти рівновагу, щоб не згоріти на льоту. Можливо, саме із-за внутрішньої потреби встигати за життям і ніколи не зупинятися, Вогню вдалося зустрітися з багатьма людьми і випробувати більше задоволень і печалей, ніж будь-якої іншої стихії.

Удача постійно стукає в двері будинку, де живе Вогонь, — і він миттєво використовує цю можливість. У любові Вогонь може потерпіти поразку. Він схильний безвідповідально ставитися до своїх обов’язків, відмовляється прислухатися до проблем оточуючих, і нерідко, настільки зайнятий, що навіть не має часу вислухати чужу точку зору. Якщо ваш партнер — Вогонь, ви повинні в першу чергу пам’ятати, що він любить гру. Він любить грати з життям в кішки-мишки.

Чоловік-Вогонь — людина дії. Результат не має для нього особливого значення, він просто йде вперед і робить те, що треба, незважаючи ні на що. В душі Вогонь — суща дитина: він постійно фантазує на теми любові і стосунків з іншими людьми. Саме тому він легко закохується і заводить романтичні зв’язки, але як тільки реальне життя доходить до перших ознак зобов’язань, оформлення документів та іншої суто буденної рутини любовних відносин, ховається за поворотом… Для такого чоловіка, сексуальні відносини не є суто фізичним актом злягання. Це стиль його існування.

Бажання — ось слово, яке дуже близьке серцю чоловіка-Вогню. Однак під бажанням Вогонь передбачає не любов до конкретної людини, а скоріше прагнення до ідеальної любові. Це своє бажання він проектує практично на кожну жінку, з якою зустрічається. Слабкістю чоловіка-Вогню є фізична привабливість партнерки, однак, будучи впевненим у своїй «найдорожчої половини», Вогонь проявить уважність до неї і розуміння її потреб. Труднощі чоловіки-Вогню у тому, що йому необхідно зберігати зв’язок з власними почуттями та іншим світом, хоча контакт з реальністю дається Вогню нелегко.

Жінка-Вогонь

Біля Вогню є погана звичка чіплятися за невідповідне місце. З цієї самої причини жінка-Вогонь, підкоряючись власним імпульсам, частенько опиняється в обіймах «не того» чоловіка. Проблема жінки-Вогню полягає в її високих важкодосяжних ідеалах. Для жінки-Вогню романтика ніколи не вмирає. Їй необхідно вплутуватися в гру. Вона не побоїться знайти собі підходящого чоловіка, але в разі чого, не здригнувшись, може позбутися від нього. Підкоряючись своїм часто ірраціональних імпульсів, ця жінка-дитина з легкістю кидає чоловіків до своїх ніг.

Більшість жінок Вогню воліють брати на себе головну роль у відносинах. Зазвичай вельми привабливі і вимагають до себе виняткової уваги, вони часто притягують саме тих чоловіків, для яких настільки незалежний стиль любовних відносин — гибельная трясовина. Подібний кавалер зацікавить жінку-Вогонь лише на деякий час: як і чоловік-Вогонь, вона воліє грати кілька ігор відразу, спостерігаючи, як нещасні шанувальники один за іншим згоряють у полум’ї її пристрасті. Лідируюча роль у відносинах настільки важлива для жінки-Вогню, що неможливість взяти на себе управління зазвичай призводить до розриву відносин, такого ж спонтанного, як і початок.

Жінка-Вогонь інтуїтивно відчуває, що їй необхідно, і, як правило, отримує бажане. Втім, не в меншій мірі, Вогонь потребу в дружбі. Почуття товариства ніколи не втратять свого значення в очах будь-якої представниці цієї стихії. Для жінки-Вогню сексуальне життя пов’язана з великою пристрастю; вона вимагає величезної фантазії і збудження. Монотонне виконання «подружнього обов’язку» не для неї, і якщо чоловік виснажив свій запас романтики, вона швидко відчує нудьгу у відносинах.

У серце жінки-Вогню набагато більше оптимізму, надії і бажання, ніж у представниць будь-якої іншої стихії; але потрібен деякий час, щоб її чесність і чутливість змогли виступити з-під всепоглинаючої турботи про любов до себе і своєму зовнішньому вигляді. Але як тільки кому-небудь вдасться пробратися до неї в душу, жінка-Вогонь доведе, що вона чи не краще інших стихій здатна доставити іншому щастя, бо вона так прагне до цього сама!


Залишити відгук