Кардинальні Знаки Зодіаку

Ключове слово, що характеризує кардинальні знаки — дія. Всіх їх об’єднує бажання досягти мети будь-якою ціною і взагалі прагнення діяти. В основі цього лежить потреба всіх кардинальних знаків домогтися успіху, прийняти виклик і перемогти. Кардинальність, схоже стихії вогню — це енергія, сила, прагнення, бажання. По суті, одним із факторів розвитку еволюції людської цивілізації є саме кардинальність, оскільки саме вона змушує людей прагнути до чогось нового, невідомого, бути першовідкривачем.

Людям з великим скупченням планет кардинальних знаках зодіаку ми зобов’язані більшістю якихось новаторських ідей, досліджень, відкриттів. Їх натиск, бажання, оптимізм і віра у власні сили дозволяє здійснювати подібні речі. Найчастіше люди з яскраво-вираженим кардинальними якостями або є лідерами, або ізгоями, оскільки багато недолюблюють їх натиск і бажання бути першим. Основна проблема для цих людей полягає в тому, що їм необхідно зрозуміти, що незважаючи на чудові ідеї для їх реалізації, ще потрібен постійний потік енергії для реалізації, тобто сталість, якого у них часто не вистачає.

Однак, є й інші недоліки, зокрема: мінливість, нетерплячість, нездатність йти на компроміс, швидко змінює бажання, цілі, ідеї.

До кардинальних знакам Зодіаку відносяться Овен, Рак, Терези й Козеріг. В перший день кожного сезону Сонце знаходиться в цих знаках. Саме даний факт підтверджує, що ці знаки є ініціаторами Зодіаку.

Овен: Кардинальний, Вогонь

Роль Овна – активно пізнавати і освоювати світ. Самовираження є першорядним для цього знака-першопрохідника, та Барана подобається дивитися, як далеко він заходить у своєму пізнанні, дослідження, відкриття та експериментуванні з світом, який її оточує.

Вогняна стихія Овна дає йому неймовірну самовпевненість і приголомшливу сміливість. Його кардинальна натура робить його невгамовним і змушує створювати зміни заради самих змін. Овен – напористий, і чинить так, що про нього дізнаються в короткий час. Овен скаже так: «Якщо я не приверну увагу до себе, то як про мене дізнаються?» І він правий! Вірний собі, Овен знайомиться з потрібними людьми. (У випадку з Овном це обов’язково повинен бути якийсь багач чи політик, який зміг би стати його вигідним протеже і познайомити його з ще більш впливовими людьми!) Де б ми були без сміливців Овнів, які підштовхують нас вперед?

Рак: Кардинальний, Вода

Роль Раку – активно освоювати всю сферу людських емоцій. Кардинальне Властивість і Стихія Води мотивують Раку вивчати нові емоційні стани та експерименти. Будучи водяним знаком, Рак найбільш тонко з усіх кардинальних знаків висловлює свою незалежність і амбіційність. Але не обманюйте себе – ці якості в тій же сильною мірою притаманні Раку, в якій і іншим кардинальним знаків, незалежно від того, наскільки м’яко ці його якості проявляються.

Астрологи часто описують Раків, як піддаються зміні настрою, що часом відповідає дійсності, але це опис занадто спрощує багатогранну натуру Раку і його спроможність прийняти, ініціювати або скористатися зміною, коли він відчуває, що це необхідно. У Раків неймовірно висока порівняно з іншими знаками здатність співчувати і співпереживати, і в цьому зрівнятися з ними можуть лише Риби. Раки мають дуже широкий емоційний спектр, і їх внутрішнє життя поєднує в собі і найвище, і саме нице. У Раків по-іншому бути не може!

Ваги: Кардинальний, Повітря

Ваги – великі свахи і вони знають, як обстряпывать справи, знайомлячи людей в невимушеній обстановці. Цей знак обертається серед людей, багато спілкується, і поєднує в собі протилежності. Терези люблять діяти з кимось в парі, а спроби робити що-небудь без «другої половини» здаються їм безглуздими.

Краще всього Ваги працюють в команді. Вони активні, впливові, Кардинальне Властивість дозволяє їм контактувати з успішними людьми, такими ж, як вони самі. Так що у них швидко утворюється база даних впливових друзів, зв’язків і контактів. Потрібне знайомство, щоб просунути ваш проект готелі для домашніх тварин, наприклад, ви можете отримати з допомогою одного-Ваги – він організує необхідну для знайомства вечірку або вечерю. Оскільки Терези – кардинальний знак, вони часом поводяться як боси, але роблять це настільки чарівно, що більшість людей охоче (з радістю) підкоряються волі Ваг.

Козеріг: Кардинальний, Земля

Козеріг – кардинальний знак, який починає щось робити, вже бачачи кінцевий результат. Козероги безпристрасні і не імпульсивні – їх земна натура ставить цілі і будує плани обережно. На відміну від іншого земної знака, Тельця, вмотивованого грошима, мотивація Козерога – підтримувати і покращувати свою репутацію. Престиж дуже важливий для Козерогів, бо вони люблять, щоб їх поважали за те, як вони працюють.

Все, на чому вони залишили свій відбиток, має бути найкращим з того, що вони змогли зробити. Вони працюють майже з тією ж одержимістю і відданістю, що і Діви (майже – тому що Діву важко перевершити досконало і відданості своїй роботі). Заробити почесті і славу заради почестей і слави – головний інтерес Козерогів, особливо якщо позиція дозволяє їм використовувати всі їх значні лідерські здібності. Чому практичний Козеріг погоджується на топову посаду в компанії, навіть якщо зарплата на цій посаді невелика?

Приземлений Козеріг розуміє, що в майбутньому він зможе вигідно використовувати свій титул і компенсує низьку зарплату. Кажуть, що ми знаходимося всього в двох телефонних дзвінках від впливових людей. Якщо це правда, і ви хочете дістати когось із вищих чинів в стратосфері зателефонуйте спочатку другові-Козерогові. Він знає всіх потрібних людей – і є постійною частиною їх кола.


Залишити відгук