Знаки Зодіаку Повітря

Повітряна стихія — це життєва енергія, яка пов’язана з диханням або тим, що йоги називають «праною». Повітряна сфера — це світ архетипичных ідей за завісою фізичного світу, космічна енергія, актуализировавшаяся в певні патерни мислення. Вона пов’язана з геометричними силовими лініями, що діють через розум, з енергією, яка формує патерни майбутніх речей.

Тоді як вогненні знаки зайняті бажанням втілити щось в життя, повітряні знаки фокусують свою енергію на певних ідеях, які ще не матеріалізувалися, але концентрація на цих ідеях гарантує, що з часом вони матеріалізуються. Тому, хоча повітряні знаки часто звинувачують у непрактичною мрійливості, вони відіграють суттєву роль у здійсненні творіння на широкому суспільному рівні, так як їх ідеї можуть з часом торкнутися життя мільйонів людей.

Марк Е. Джонс пише, що повітряні знаки мають справу з «досвідом, що мають відношення до теоретичних взаємозв’язкам». Акцент теорії і концепцій в життя людей з домінантою повітряних знаків призводить до того, що вони знаходять найбільш прийнятну форму вираження у мистецтві, словах і абстрактному мисленні. Люди з акцентом повітряних знаків можуть усуватися від безпосередніх переживань повсякденного життя, що дозволяє їм досягти об’єктивності, перспективи і раціонального підходу в усьому, що вони роблять. Ця відособленість також дозволяє їм ефективно працювати з різними людьми, так як вони не відчувають потреби сильно залучатися до занепокоєння або емоції інших людей. Повітряні знаки — по суті найбільш соціальні із всіх знаків в тому сенсі, що вони можуть об’єктивно оцінювати думки інших людей, незалежно від того, згодні вони з ними чи ні.

<-IMAGES->

Однак, якщо повітряні знаки стають занадто поглиненими своїми абстрактними ідеями і теоріями, вони можуть стати ментально нестійкими і схильними до всіляких видів ексцентричності і фанатизму. У них часто відсутні глибокі емоції і визнання обмежень, властивих фізичного тіла. Вони можуть переоцінювати розумові здібності і відмовлятися подивитися в обличчя факту, що ідеї необхідно піддати перевірці на їх працездатність, перш ніж надавати їм велике значення.

Мислення є такою домінуючою силою в житті повітряних знаків, що вони відчувають загрозу, якщо інші люди ігнорують їх думки або ставляться з зневагою до їх інтелекту. Ідеї повітряних знаків, що можуть знецінюватися водними і земними знаками, так як ці ідеї зазвичай не відповідають критерію емоційної глибини або практичності, на якому наполягають водні і земні знаки. Зі свого боку, повітряні знаки не хочуть бути скованими обмеженнями землі, а також не хочуть того, щоб їх легка свобода насичувалася почуттями і застереженнями водяних знаків.

Вогненні знаки, з іншого боку, спонукають повітряні знаки до більшої свободи самовираження і дають повітряним знакам почуття впевненості і сили, що вони не можуть знайти ні з ким іншим. Хоча повітряні знаки у багатьох відношеннях захоплюються вогняними знаками, вони наполягають на своєму праві все обдумати, перш ніж пов’язувати себе, а ця звичка може сильно дратувати вогненні знаки.

Близнюки: 22 Травня — 21 Червня

Про людей, народжених під знаком Близнюків, кажуть, що вони по-дитячому безтурботні. У них добре розвинений розум, яким вони успішно користуються. Їм дуже легко пристосуватися в житті. Серед інших цей знак відрізняється тим, що він здатний одночасно виконувати кілька справ, причому робить це успішно. Близнюки багато часу приділяють близьким людям, намагаючись вислухати кожного. Вони ніколи не стоять на місці, розвиваються та пізнають щось нове.

Ваги: 23 Вересня — 23 Жовтня

Ваги дуже складно переносять будь-які розбірки і сварки. Їм некомфортно в неспокійному і озлоблений оточенні. Терезам легше залишити конфлікт незавершеним изнаки зодіаку повітря просто пристосуватися до обставин, що склалися. Люди Ваги є благодійниками, оскільки їм дуже подобається громадська діяльність. Вони знають, що таке гармонія у відносинах і партнерство.

Водолій: 21 Січня — 18 Лютого

Водолій прекрасні громадські діячі, які розуміють, що натовп набагато сильніше однієї людини. Що важливо, працюючи в групі, вони не втрачають індивідуальності. Люди Повітря часто занурюються в глибокі роздуми. На відміну від інших представників цієї стихії, Водолії практично не піддаються впливу інших людей і рідко йдуть на компроміси. Для нього дуже важливо виділятися з натовпу і бути вільним.


Залишити відгук