Діва Декади

Як будь-знак Землі, Діва – матеріаліст, реаліст, логік-практик, а не мрійник-ідеаліст, схильний до ілюзіям або покладається на щасливий випадок. Всього Діва воліє домагатися власним копіткою працею – головне, зіставити свої бажання і здібності – з можливостями. Для Дів вкрай важливо бачити перспективи своїх зусиль, а справи, що не мають реальної практичної корисності, вони вважають нудними і марними.

Гороскоп Діви вказує на великий діапазон рис характеру Діви – як позитивних, так і негативних, які виявляє лише індивідуальний гороскоп. Нерідко грані характеру і темпераменту Діви можуть бути абсолютно протилежними за властивостями. Найбільш суперечлива індивідуальність Діви – це з вигляду прохолодна раціональна особистість і одночасно енергійна чутлива натура.

Діва першої декади — справжня Діва. Всім в їх житті керують думки, але не почуття. Завдяки вмінню абстрагуватися від емоцій, вони можуть приймати виважені рішення в будь-якій ситуації і ніколи не втрачають над собою контроль. Це надійні, інтелектуальні люди. Їх дотепність не залишить байдужим нікого. Але і у них є недолік — вони неможливі критикани.

Можуть запросто зробити зауваження людині, не замислюючись про те, що це може зачепити почуття іншого. Вони вважають, що їх рекомендації допомагають людям стати краще, і це дійсно так, але не всі готові слідувати настільки прямолінійним і часом різким радам. Деякі люди, почувши критику на свою адресу, навпаки, ображаються і надходять навпаки.

Діва 1 декади чудова економна господиня. Ці люди мають вищу освіту, т. к. люблять вчитися, їх мозок прагне нових знань, т. до. все-таки знак Діва знаходиться під управлінням Меркурія, який відповідає за інтелект, розум, бажання і вміння навчатися.

Діва цієї декади відрізняється пунктуальністю, любов’ю до порядку, вся їх життя підпорядковане розкладом. Це старанні працівники, робочі бджілки. У них гострий розум, вони винахідливі, у них є творча жилка. Брехня виявляють моментально, відмінно розбираються в людях. Ретельно стежать за своїм здоров’ям та здоров’ям своїх близьких.

Вони ставлять перед собою конкретні цілі, і ретельно, сходинка за сходинкою, досягають їх. На першому місці у цих людей завжди стоїть робота, тому в їх житті часто не залишається місця для другої половинки, незважаючи на всю їхню цікавість і зовнішню привабливість.

Діва другої декади — трохи від знака Козеріг. Як відомо, Козероги дуже небайдужі до почестей і нагород, і це якість вони дають і Діві другої декади. У мріях ці Діви бачать себе високим начальником, найголовніше бажання — досягти вершини кар’єрної драбини. Їх мрія настільки сильна, що їм не страшні ніякі труднощі, вони легко долають будь-які перешкоди. Ця мрія ніби вселяє в них сили і витривалість. З них виходять хороші керівники.

Діва 2 декади самий справжній трудоголік. Саме про таких людей кажуть — горить на роботі. Це витривалі, освічені, працелюбні люди. Мають талант у науці. Серед Дів цієї декади зустрічаються як надто емоційні натури, так і дещо загальмовані. Також вони можуть різнитися і ставленням до життя — хтось з них не уявляє життя без подорожей, активних дій, пересен, інші ж Діви пливуть за течією, але швидше за все, у останніх просто немає достатнього стимулу для активних прагнень.

Діви другої декади, як і інші Діви, відрізняються зайвою прискіпливістю, схильністю до критики, вимогливістю. Це їм приносить одні неприємності на особистому фронті. Крім того, саме ці Діви не вміють контролювати свої негативні емоції і часто зриваються на своїх близьких. Їх партнерові буває важко відчувати згуртованість їх союзу і душевну теплоту. Люди цієї декади різнобічно розвинені, вміють добре виглядати, начитані, розбираються в мистецтві. Приємні співрозмовники.

Діва третьої декади — це Діва з рисами знаку Телець. Це найбільш приземлені, спокійні Діви. Їх спосіб життя можна назвати розміреним. Кожне їх дію продумано від і до, і можливо, саме тому вони непогано забезпечені матеріально. У них чуття на гроші, вони прекрасно розбираються у фінансових справах, і знають, де краще заробити, і куди краще вкласти. Діва третьої декади любить працювати, і проявляє себе, як виконавчий працівник та чудовий господарник в будинку.

Крім цього, у них є здібності в медицині, вони завжди стежать за своїм здоров’ям. Їм важливо, щоб життя приносила якомога більше задоволень, і якомога менше незручностей. Роботу вони вибирають, виходячи не тільки з рівня зарплати, їм також хочеться, щоб вона була цікава, оскільки, як вже говорилося вище, вони прагнуть до задоволення у всьому (навіть у кар’єрних справах). Часто хобі цих людей стає засобом їх заробітку.

Діва 3 декади наділена талантами в мистецтві та науковій сфері. Вони ревно ставляться до успіхів інших, не чужі позаискивать перед сильними світу цього заради отримання вигоди, хоча самі цього ніколи не визнають. Вони можуть на кожному куті кричати про свою байдужість до думки оточуючих, але насправді це не так. Їм вкрай важлива робота, оскільки вона дозволяє їм робити їх життя такий, як вони хочуть.

Їм подобається купувати гарні речі, їздити на дорогі курорти, купувати цінні прикраси. Саме тому вони дуже трепетно ставляться до джерела своїх доходів. Взагалі, це досить милі люди, добрі і чуйні, якщо справа не стосується професійних питань і конкуренції на них. Це характерно як для чоловіків, так і для жінок цього знака. Жінки-Діви третьої декади являють собою образ бізнес-люди, вони воліють не залежати від чоловіка, а домагатися успіху в цьому житті тільки власними силами. Що не заважає їм бути прекрасною, дбайливою матір’ю для своїх дітей.


Залишити відгук