Телець Декади

Телець орієнтований на споживання типово земних благ, не випадково другий будинок гороскопа – це область грошей, цінностей і будь-яких задоволень, які людина отримує від задоволення своїх приземлених бажань і матеріальних запитів.

Цей земний знак знаходиться під владою Венери, богині гармонії, любові і краси. Проте західний зодіак передбачає Тільце проявляються досить низькі вібрації Венери, ніж у другій її зодіакальної обителі – Вагах. Враховуючи вищесказане, серед Тельців зустрічається найбільша кількість матеріалістів, які зациклені на практичній стороні життя.

Телець не схильний до побудови «повітряних замків» і дуже рідко вдається ілюзій і мрій. Тим не менш, це не є наслідком убогою фантазії та уяви; серед Тельців безліч творчих особистостей або мають відношення до мистецтва – цього, знову ж таки, сприяє планетарний управитель знака – Венера. Телець не тільки знає ціну грошам, але і розуміє толк в красі і витонченості.

Телець першої декади володіє характеристиками знаку Телець в чистому вигляді. Люди, чиї інтереси заточені на матеріальний світ. Вони володіють діловою хваткою, в усьому намагаються отримати вигоду, прагнуть до матеріального достатку. Для них важливий комфорт і затишок в домі. Вони надійні, не схильні хвилинним слабкостям, і це одне з головних достоїнств їх характеру.

В любові це віддані і пристрасні партнери. Вони хочуть повністю володіти своєю другою половинкою, і самі віддаються у відносинах без залишку. Зовні вони можуть здаватися такими простачками, але це всього лише фасад, на ділі ж вони не так вже прості, ними завжди керує розрахунок і бажання отримати практичну користь з будь-якої ситуації.

Як вже було сказано вище, в описі Овнів третьої декади, є особливий день, 20 квітня — так званий День народження тирана. Якщо Сонце в гороскопі людини, що народилася в цей день, виявилося в знаку Тельця, є велика ймовірність, що людина виросте тираном, якщо не в масштабах суспільства, так принаймні в масштабах своєї сім’ї.

Взагалі, Телець 1 декади, володіють відмінним смаком, вони із задоволенням займаються створенням гармонії і затишку в своєму гніздечку. У них надзвичайний талант створювати з нічого — цукерку. Чоловіки цього знака майстра на всі руки, вони будуть робити по дому абсолютно всю чоловічу роботу. Жінки теж не відстають — це чудові рукодільниці і гостинні господині.

Тельці першої декади справжні гедоністи. Вони люблять отримувати задоволення від життя, насолоджуються смачною їжею, цінують хорошу музику, люблять подовше поспати. Їх руху дещо уповільнені, життя размеренна. Але ви завжди можете на них покластися — вони не підведуть і обіцянки свої стримують завжди. Порожніх слів на вітер не кидають, і вже якщо щось пообіцяли, значить попередньо добре обдумали, зможуть виконати свою обіцянку чи ні.

Телець другої декади своїми інтелектуальними якостями дуже схожі на меркурианку Діву. Всі їхні почуття і емоції проходять через мозок. Їх цілі можуть змінюватися в залежності від настрою, але вони завжди чітко слідують їм. Вони талановиті в найрізноманітніших областях — від літератури до фінансової сфери. Це розумні, інтелектуальні, рассчетливые люди. Як і Тельцям першої декади, їм притаманний гедонізм, вони хочуть отримувати від життя задоволення і жити без зайвого клопоту.

Зовні вони дуже привабливі, одягаються скромно, але зі смаком. Їм подобається, коли на них звертають увагу, люблять бути в центрі уваги, допомагати іншим, радити щось. До їх порад можна і прислухатися, нерідко вони можуть підказати щось ділове. Вони продумані, зайвий раз не лізуть на рожен. Але якщо з чимось не згодні, не побояться виступити проти. В особистих стосунках з протилежною статтю часто виникають складнощі, що в підсумку може призвести до расставаниям.

Знайти підходящого супутника їм досить складно із-за своєї вимогливості і прагнення до ідеалу. У стосунках вони все-таки беруть більше, ніж дають. Тельцям другої декади подобається перебувати в суспільстві дотепних, інтелектуальних людей, і поруч з собою вони б хотіли бачити саме такого партнера. У літньому віці чоловіки можуть мати коханок набагато молодше себе, а жінки Тельці 2 декади до старості можуть носити вбрання двадцятирічних, але вигляд у них дуже гармонійно.

Телець третьої декади — частково володіє якостями суворого і стриманого Козерога. Для нього характерна амбіційність, зосереджений рух вгору по кар’єрних сходах, скупість на емоції. Вони самі терплячі з усіх Телят, думають завжди тільки головою, через серце нічого не пропускають. У плані кар’єри і матеріального достатку це дуже цілеспрямовані люди, але вони не йдуть напролом, вони розважливі, і заради заповітної мети готові йти на компроміси, поступатися.

У Тельців третьої декади часто зустрічається літературний талант, а якщо такого немає, вони неодмінно мають вдома велику бібліотеку і люблять читати. В їхньому домі завжди статок і вони роблять все можливе, щоб у будинку було чисто і комфортно. Їм хочеться нормального людського життя — добротного будинку, дружньої сім’ї, роботи, що приносить непоганий дохід. Вони багато міркують, намагаються все прораховувати, і може бути, завдяки цьому, домагаються успіху в професійній сфері.

Телець 3 декади любить давати поради іншим, і їм варто дотримуватися, адже він дає їх не заради красного слівця, він і сам їх дотримується. Здоров’я у них зазвичай хороше, від природи міцна конституція, вони міцно стоять на землі і не витають у хмарах. У сімейному житті це одні з найбільш надійних людей, за такими чоловіками завжди як за кам’яною стіною, а жінки Тельці цієї декади створюють такий надійний тил, за яким не страшно сховатися від будь-яких негараздів.

З Тільцями третьої декади завжди приємно мати справу, у них великий кругозір, вони начитані, розумні, практичні, а крім того, просто уважні до свого партнера. Вони можуть виглядати трохи старомодно, не стежать за останніми тенденціями, оскільки їм складно приймати все нове. Вони консерватори. Їх легко зачепити, якщо їх образили, спалахують миттєво, але, на щастя, образи довго не пам’ятають. З-за цього в особистому житті часто відбуваються непорозуміння і сварки.

Також виховуючи дитину, можуть бути розбіжності з-за того, що Тельці схильні тиснути на них і з ранніх років вимагати від дітей дуже багато чого. Але все це з лишком компенсується одним приємним фактом. Головна сфера життя, в якій їм щастить, як ні кому іншому, — це фінанси.


Залишити відгук