Скорпіон Декади

Скорпіон – самий містичний знак зодіаку. Західний зодіак і гороскоп Скорпіона представляє його, як самого сильного і витривалого, з великими енергетичними резервами. Символічно цей знак порівнюється з птахом-Феніксом, що відроджується з попелу. Так і Скорпіон здатний відновлюватися навіть після найважчих випробувань.

Особистість Скорпіона часом є суцільний клубок протиріч, нерідко власні пристрасті роздирають його, і він витрачає багато енергії на боротьбу з самим собою. У долі Скорпіона можливі такі круті зміни, про яких він навіть не підозрює.

І в будь-який момент він може знайти і втратити, і знову знайти, підбадьоритися і продовжити рух вперед – життя Скорпіонів може бути низка великих перемог і гірких розчарувань, і кожен раз «це ще не кінець»…

Скорпіон першої декади — це знак Скорпіона в чистому вигляді. Скупий на прояв емоцій, тим не менш, всередині це справжня кипляча вода. Знають собі ціну, витривалі, здатні на трудові подвиги. Серед них найчастіше зустрічаються справжні професіонали своєї справи, заради спільної справи готові днювати і ночувати на роботі. Вимогливі до себе і до оточуючих. Прагнуть будь-яку справу довести до досконалості.

Самостійні, не хочуть ні від кого залежати, швидше, їм би хотілося, щоб інші залежали від них. Вони небайдужі до влади, самолюбні, і вимагають поваги оточуючих до себе. Хоробрі, енергійні, здатні звернути гори, Скорпіони першої декади завжди чинять так, як вважають за потрібне, не орієнтуючись на думку інших. Вони вважають, що існує лише одна правильна думка — їх власне. І їм це можна пробачити, тому що ці Скорпіони — неймовірно творчо обдаровані люди. Зовні вони дуже привабливі, особливо жінки.

У боротьбі за правду, вони нерідко зазнають невдачі, але борються до останнього. Якщо ви стали ворогом цієї людини, будьте готові до жорстокої витонченої помсти. Але якщо Скорпіон 1 декади є вашим другом, можна сказати, що вам невимовно пощастило, адже у дружбі вони віддані й турботливі люди. Навколо жінок Скорпіонів цієї декади завжди крутиться маса шанувальників, завдяки їх надзвичайної привабливості.

Якщо Скорпіон заводить стосунки, до свого партнера буде ставитися ревно, вважаючи його своєю власністю. Але з іншого боку це віддані дружини, які всіма силами допомагають своїй другій половинці досягти успіхів на кар’єрному поприщі. Чоловіки цього знака можуть проявляти себе, як владні, агресивні коханці, але іноді хочеться побути в підлеглому положенні, але тільки якщо поряд з ними сильна жінка.

У цілому, це розумні люди, які завжди знають потрібне місце і час для слів і вчинків. Вони завжди спочатку сто разів подумають, перш ніж щось вимовити вголос.

Скорпіон другої декади володіє рисами знака Риби. Як і всі Риби, ці Скорпіони захоплюються мистецтвом у всіх його проявах. У них високо розвинені інтелектуальні здібності, постійно з’являються нові інтереси. Ці люди часто витають у хмарах, люблять уявляти своє майбутнє, нові місця, які вони відвідають, нових людей, якими вони коли-небудь познайомляться.

Але скорпіони другої декади не просто безглуздо віддаються мріям, вони також прикладають всі сили, щоб домогтися бажаного. Це завзяті, активні люди. Вони в коржик розіб’ються, щоб досягти свого. Скорпіони цієї декади добре розбираються в тонкощах людської психології, і іноді можуть користуватися цим умінням в корисливих цілях. Гумор людей носить дещо саркастичний відтінок, і нерідко необережної жартом вони можуть образити близьких людей.

Вони ретельно приховують свої внутрішні переживання і думки, т. к. не хочуть бути залежними від оточуючих, ні в психологічному, ні у фізичному змістах. Скорпіони 2 декади воліють жити за своїми правилами, не підкоряючись традиціям і нормам, встановленим у суспільстві. Якщо їм доводиться це робити, їх душу крає дисгармонія. Найбільше цих Скорпіонів лякає залежність від когось.

Вони рідко скаржаться, не люблять, коли їх жаліють, і з усім намагаються впоратися власними силами. Ці люди здатні на глибокі почуття, від любові до ненависті. Вони чинять так, як підказує їм серце і інтуїція. Їх вчинки часто непередбачувані. Це фам фаталі і дон жуани. Своїм кривдникам вони не мстять, але якщо образили їх рідних і друзів, будуть мститися до останнього.

Скорпіон третьої декади — це Скорпіон з домішкою знаку Рак. Це люди чутливі, але водночас рішучі. Заради своєї мети готові далеко піти. Філософський склад розуму, схильні аналізувати, люблять довго роздумувати. Скорпіони цієї декади відрізняються принциповістю, не прощають помилок іншим, і самі намагаються їх не допускати. В їх душі живе багато таємниць. Для інших людей вони часто залишаються незрозумілими, недосяжними, їх вчинки часто бувають незрозумілі оточуючим.

Жінка Скорпіон 3 декади небайдужа до питань взаємовідносин з протилежною статтю. Іноді ці жінки можуть бути експресивні, надмірно емоційні, до істерії. Скорпіони цієї декади чоловічої статі володіють незалежним характером, вони мають здібності у багатьох галузях науки і мистецтва. Це цілеспрямовані люди, які до всього намагаються дійти своїм шляхом. Це ризикові, авантюрні натури. Вони можуть заради гіпотетичної вигоди піти ва-банк. Але навіть якщо їм не пощастить, вони ніколи не опускають руки, і завжди готові почати з нуля.

Ці Скорпіони неймовірно терплячі, витривалі, хоробрі, намагаються нікому не показувати свій страх або біль. Вони талановиті, успішні, мають ідеальним смаком. Щоб уникнути заздрості з боку їх оточення, їм треба діяти поодинці і не хвалитися своїми успіхами. Дивлячись на них, можна сказати, що це везучі, успішні, активні люди, але не єдина сфера життя, в якій їм не щастить — це особисті відносини.


Залишити відгук