Стрілець Декади

Знак Стрільця частіше представляє особу екстраверта, який відрізняється імпульсивністю, відкритістю і прямолінійністю, що доходять часом до категоричності і нетактовності. У той же час гороскоп Стрільця вказує на високий рівень комунікабельності, ораторські здібності та задатки лідера. Головною відмінною рисою Стрільця є оптимізм, зодіак визнає Стрільця найоптимістичнішими знаком.

Стрілець не тільки не схильний засмучуватися через дрібниці, але і з низки неприємностей не робить драми і трагедії. На другому місці стоїть така властивість Стрільця, як динаміка. Насамперед, це проявляється в необхідності змін і різноманітності, пригоди і переміщеннях. Не дарма Стрілець – це знак, який представляє архетип мандрівника, мандрівника, а також мисливця.

Натягнутий лук Стрільця – символ прагнення вперед, символ розширення кордонів і світогляду. Гороскоп Стрільця відзначає низький рівень практичності людей цього знака, а їх невдачі частіше стають наслідком несерйозного підходу до справ. До слабких місць Стрільця можна зарахувати неуважність, нетерплячість, небажання розбиратися в деталях, а також труднощі в застосуванні теорії на практиці.

Стрілець першої декади — це чистий знак Стрілець. Найбільш авторитетні, впливові Стрільці серед усіх декад, т. к. знаходяться під заступництвом Юпітера — найбільшої планети Сонячної системи. Стрільці цієї декади не відрізняються надмірною амбітністю, але високопоставлені посади самі їх знаходять. Ці люди люблять ставити перед собою високу планку, і досягати її. Потім вони визначають для себе все нові і нові вершини, і досягають їх.

Їм приносить задоволення сам процес досягнення мети, так і почуття задоволеності собою при її підкорення. Їм чужі страхи і почуття бридливості, саме тому вони можуть зробити прекрасну кар’єру в медицині. Стрілець 1 декади відрізняється високою стресостійкістю і живучістю. Вони не бояться труднощів і йдуть вперед незважаючи ні на що.

Ці Стрільці ніколи веселі, оптимістичні, життєрадісні, добрі, веселі. З ними приємно мати справу. Спілкуючись зі Стрільцем першої декади, виникає відчуття, що ви знайомі вже багато років. Вони прості і цікаві в спілкуванні, т. к. коло їх інтересів, збільшується з кожним разом все більше і більше. Це великі гедоністи, вони люблять отримувати від життя задоволення.

Завжди з оптимізмом дивляться у майбутнє, їм здається, що все найкраще у них ще попереду, і це насправді так. В молодості подають великі надії на блискучу кар’єру, але не завжди її роблять із-за своєї розпущеності і ліні. У них багато планів і цілей, але вони можуть відкладати все на потім, в підсумку нічого путнього не добившись. Їм потрібно побільше організованості і зібраності, і тоді вони зможуть отримати абсолютно все, чого забажають.

Стрілець другої декади — дуже схожа на знак Овна. Марс наділяє їх активністю, енергійністю, вибуховим характером. Вони не вміють керувати своїми емоціями, і тому досягнувши вершин кар’єри, виявляють себе, як авторитарні керівники. Схильні до тиранії і в робочих моментах, і у колі домашніх. Люблять владу, і часто всіма силами намагаються її досягти, але зазвичай це ні до чого доброго не приводить з-за їх імпульсивного характеру.

Стрілець 2 декади можуть досягти великих успіхів у підприємницькій сфері завдяки вмінню вести справи, витривалості, стресостійкості, і нарешті, чіпкому розуму. Ці Стрільці неймовірно запальні натури, але вони швидко заспокоюються. Вони готові прийти на допомогу оточуючим, але їх чуйність не заважає їм отримувати вигоду з кожної ситуації. Стрільці принципові, честолюбні, однак і до чужою думкою ставляться з розумінням.

Серед Стрільців другої декади можуть зустрічатися повним протилежності один одному, тому що це ще не людина, але і не тварина. Це перехідна декада кентавра. В більшості своїй це активні, сміливі, розумні, привітні люди, схильні до емоційних спалахів. Не варто приймати їх агресивні сплески всерйоз, вони просто не вміють контролювати свої емоції.

Стрілець третьої декади являє собою суміш Стрельцовского прагнення осягнути неосяжне з Левиним зарозумілістю. Це поєднання якостей дозволяє їм ставати ідейними натхненниками для навколишнього натовпу. Люди прислухаються до їх словами, т. к. Стрільці цієї декади вселяють довіру і мають показністю знака Лев. Їх поважають і цінують. Вони авторитетні для свого оточення. Крім того, у них простежується хороший музичний дар.

У любові вони непостійні. Ці кентаври знаходяться в постійному пошуку ідеальної коханої чи коханого. Вони впевнені в своїй привабливості, і ця впевненість привертає до них представників противиположного підлоги. Стрілець 3 декади змінює партнерів, як рукавички, він веде себе досить легковажно. Це усміхнені, оптимістичні люди, але їх гумор трохи грубуватий.

Побачивши чергову «мішень», вони включають всю свою чарівливість і йдуть напролом до мети, іноді діючи надто настирливо. Заради підкорення об’єкта свого серця, вони можуть здійснювати гарні вчинки. Але, на жаль, вони роблять їх для кожної вподобаної дівчини (все-таки, частіше себе так ведуть чоловіки).

У них хвороблива реакція на критику, т. к. вони хочуть, щоб інші вважали їх ідеальними і всіма силами прагнуть відповідати. Стрільці третьої декади — абсолютно прості люди, без всяких премудростей. Не люблять ускладнювати своє життя. Кажуть, що думають, і роблять це впевнено. Подобається це далеко не всім, але все ж характер цих Стрільців викликає повагу в оточуючих.


Залишити відгук