Риби Декади

Риби – самий дивний і незбагненний знак, якими володіє зодіак. Цей знак формує особистість інтроверта, або надає неясні «розмиті» риси характеру і вкрай мінливий настрій. Причина в тому, що Риби – подвійний знак, наприклад, його графічне зображення – Риби, що пливуть у різних напрямках, символізує невизначеність і протиріччя.

Рибам притаманна психологічна нестабільність, мрійливість, недовірливість, примхи і навіть божевілля. Але, безсумнівно, позитивними рисами Риб є інтуїція, чуйність, чуйність, уміння співпереживати. Гороскоп Риб вказує на два основних типи особистості – пасивний і активний.

Першого типу не вистачає внутрішнього вольового стрижня в характері, рішучості і оптимізму, раціональності і практичності. Таким Рибам складно приймати самостійні рішення, вони мають високий рівень сугестивності, схильні до коливань і сумнівів, страхів і фобій. Другий тип – володар більш реалістичного підходу до життя, більш енергійний і самостійний.

Риби першої декади найбільш повно відображають всю суть знака Риби. Їх переповнюють різні страхи і фобії, які заважають їм відкритися оточуючим, навіть самим близьким людям. У них багато таємниць. Вони не схильні до планування справ, швидше діють за обставинами. Риби 1 декади часто налаштовані на песимістичну хвилю і в усьому бачать тільки погані сторони. Люблять покритикувати.

Зовні вони не справляють враження приємних співрозмовників з-за свого скептичного настрою і саркастичного гумору. Але, поспілкувавшись з ними довше, розумієш, що це люди з добрим серцем і м’якою душею. Риби цієї декади можуть досягти успіху в таких наук, як хімія, фармакологія, медицина, а також чимало серед представників цього знаку і талановитих музикантів та письменників.

Риби першої декади намагаються жити за правилами, не люблять неуравновешанных, навіжених людей. Вони хочуть жити в гармонії і спокої. У них серйозний погляд на життя. Саме ці люди готові пожертвувати своєю кар’єрою заради кар’єри і успіху свого партнера, тобто бути тінню свого коханого. Ці Риби люблять вчитися, читати, бути в курсі всього нового, вони працьовиті працівники, старанні учні, вірні друзі і партнери.

Вони талановиті в багатьох областях, але особливо в образотворчому мистецтві, і можуть досягти високих результатів у сфері дизайну, моди, живопису. Але свої здібності вони розвивають нечасто. Іноді виною цьому служать їхні страхи, іноді — партнер, з яким вони присвячують себе без залишку.

Риби 1 декади добродушні, жалісливі люди, але дуже вселяються і недовірливі. Вони вважають за краще не боротися з неприємностями, а опускати руки і плисти за течією. Невдачі їх не загартовують, а навпаки — вибивають з сил. Але вставати на ноги знову і знову їм допомагає віра в Бога. Це люди, м’які душею, вони воліють заводити стосунки з партнером сильніше їх.

Чоловіки тягнуться до авторитарних жінкам, але незважаючи на це іноді їм хочеться проявити себе і в ролі лідера, і якщо це не виходить зробити вдома, то пробують на стороні. Жінкам цього знака живеться легше, так як все-таки Риби — це жіночий знак — знак м’яких, ніжних панянок, готових піти за своїм чоловіком хоч на край світу.

Риби другої декади — володіють рисами знаку Рак. Як і всі Раки, вони, під керуванням Місяця, мають мінливий зарактер. Вони амбітні, цікавляться всім, що відбувається навколо, на роботі — це ініціативні співробітники. Можуть відмінно проявити себе в області хімії, економіки, політики, у громадських справах. Обдарованих художнім смаком, з них можуть вийти чудові дизайнери.

В їх житті нерідко трапляються ситуації, коли в їх голові спалахує лампочка «Еврика!», найчастіше це відбувається уві сні. Тому саме представники цього знака мають великий шанс прославитися, як геніальні винахідники. Риби 2 декади чутливі, їх емоції нерідко зашкалюють, але тим не менш, вони здатні їх контролювати.

Це добрі, чуйні люди, які люблять дітей і тварин. У них ранима душа. Взагалі, всередині них постійно трепещуют емоції, вони готові розплакатися в будь-який момент, в них наче живе невитрачена любов і ніжність. Зовні вони соромляться це показати, тому так і живуть, вас переповнюватимуть емоціями зсередини. І тільки при народженні дитини вони заспокоюються, т. к. їх почуття нарешті знаходять вихід.

Також ця емоційність може стати для них відмінним помічником в заняттях мистецтвом, наприклад, у якості художника, письменника чи музиканта. У дружбі це віддані люди. Вони воліють залишатися в тіні більш сильного партнера. Якщо залишаються одні, то у відповідальний момент можуть розгубитися. Риби другої декади, працюючи в офісі у великому колективі, виявляють себе, як виконавчі, працьовиті працівники. У них дуже розвинене почуття обов’язку. Навколишні їх поважають за їх терпимість, доброту, благородний характер.

Правда, в окремих випадках, серед людей цієї декади зустрічаються особистості зарозумілі, дурні, істеричні, ревниві. Якщо вам попався саме такий екземпляр, з ним потрібно бути суворіше і тримати у вузді, інакше ви можете виявитися в підлеглому положенні і бути вічно і у всьому винуватим.

Риби третьої декади дуже схожі на представників знаку Скорпіон. Це найбільш енергійні, жваві риби. Під управлінням Плутона і Марса, вони безстрашні, готові здійснювати важливі вчинки. Але це безстрашність приходить до них з часом, тільки після певних подій у їх житті, коли їм доведеться, наступивши на горло власним страхам, зробити якийсь значущий вчинок.

Нерішучість, властива рибам інших декад, цим рибам абсолютно чужа. У них неймовірна інтуїція, і майже всі їх вчинки продиктовані не здоровим розрахунком, а шостим почуттям. Вони не люблять невизначеності, їм хочеться знати наперед, яку користь або шкоду може принести той чи інший крок. Риби 3 декади можуть прославитися, як великі вчені, письменники (особливо фантасти). Також у них є чудові здібності в області педагогіки.

У них високі інтелектуальні дані, гострий, допитливий розум, безліч талантів. З недоліків можна виділити помисливість, схильність до чужого впливу, прагнення уникнути відповідальності. Вони чимось нагадують страусів, побачивши наближення бурі, Риби третьої декади воліють засунути голову в пісок і будь що буде. А краще, якщо їх проблеми вирішить хтось інший.

Риби 3 декади дуже приємні в спілкуванні, милі, дипломатичні, чарівні. У них багато прихильників. Як і Риби інших декад, ці Риби меланхолійно, депресивні, пессиместичны. Їх душевні тривоги і переживання нерідко виливаються на папір у віршах або прозі. Риби цієї декади цікавляться магією, гаданням, люблять розгадувати сни, і це в них непогано виходить завдяки їх надзвичайній інтуїції.

Якщо трапляються проблеми зі здоров’ям — до традиційних методів лікування вони вдадуться лише в крайньому випадку. Серед них найчастіше зустрічаються послідовники таких практик, як йога, вегетаріанство, гомеопатія. Їх роматичная душа вимагає усамітнення і абстрагування від реального життя, тому працювати вони не люблять, а воліють жити за рахунок партнера. У шлюб вступають не один раз.


Залишити відгук