Ваги Декади

Ваги, що знаходяться під управлінням Венери, – досить багатозначний символ в Астрології. Ваги вказують на нестійке становище і вічний пошук гармонії і рівноваги, а стихія, до якої належить цей знак, вказує на мінливість, як характерну рису Ваг. Для Терезів дуже важлива внутрішня гармонія і рівновага, і будь-які труднощі або неприємна ситуація можуть їх легко порушити і похитнути.

Гороскоп Терезів включає і інші риси, властиві представникам повітряних знаків, наприклад, комунікабельність, здатність йти на компроміс, потреба зачаровувати, насолоджуватися земними благами і розважатися.

Ваги першої декади — це Ваги в чистому вигляді. Вони товариські, милі, приємні, доброзичливі. У них є талант відчувати співрозмовника, налаштуватися на його хвилю, і саме тому з ними так приємно спілкуватися. Характер у них оптимістичний, вони йдуть по життю з посмішкою. Ваги цієї декади володіють ідеальним смаком, вони прагнуть оточувати себе в житті красивими речами і самі досить приємні зовні.

Незважаючи на всю їх легкість і життєрадісність, це серйозні натури, чиї інтереси зосереджуються на кар’єрі. Вони продумані, і їм подобається, коли справа приносить не тільки задоволення, але і користь. Ваги 1 декади можуть йти напролом до своїх кар’єрних цілей, деколи буваю занадто жорстокими, хоча зовні виробляють абсолютно протилежне враження. Дивлячись на людину цього знака, ви ніколи не подумаєте, що це рассчетлівий, нещадний кар’єрист, здатний йти по головах.

Однак ця цілеспрямованість характерна для них тільки у професійній сфері. Якщо перед ними виявляється той, хто потребує допомоги, вони ніколи йому не відмовлять. Це знак інтелектуальний, дипломатичний, тактовний, поміркований. Вони завжди щирі і самі ніколи не почнуть плести інтриги. Просто з кожної ситуації вони хочуть вийти з максимальною користю для себе. На невдачі дивляться філософськи, керуються принципом «на помилках вчаться», і ніколи не опускають руки.

У шлюбі люди цієї декади проявляють себе, як дуже віддані партнери, т. к. вони ніколи не йдуть за покликом серця, всі їхні вчинки йдуть «від голови». Їм важливо, щоб їх супутник був так само вірний, як і вони самі. Ваги першої декади прагнуть жити красиво, тому часто одружуються за розрахунком. А шлюб за розрахунком вважається найміцнішим.

Ваги другої декади — це суміш знаків Терези і Водолій. Як і всім уранистам Водоліям, Терезам цієї декади властиві волелюбність, незалежність мислення, екстравагантність, неординарність. Вони хочуть миру в усьому світі, і часто є ідейними натхненниками для інших людей. Всі їх думки і дії неможливо передбачити. Їм важливо, щоб їх оточення було налаштоване на гармонійний лад, тільки в цьому випадку вони зможуть проявити себе. У них ясний розум, вони добре володіють мистецтвом риторики. Ваги другої декади хочуть жити оригінально, і біжать від усього традиційного і усталеного.

Ваги цієї декади справжні авантюристи, вони завжди готові до змін, і своїми руками змінюють своє життя. У них хоробрий характер, вони не бояться труднощів, і з радістю летять на зустріч новому і незвіданому. З ними приємно мати справу, це цікаві співрозмовники, вони чесні, і завжди прямо висловлюють свою точку зору, яка, втім, може змінюватися у них зі швидкістю світла. Але це відбувається не через відсутність принципів або пристосування до оточення, їх думка змінюється в процесі пошуку істини. Просто вони не вперті, як, наприклад, Овни або Козероги, але аналізують кожен можливий варіант.

Ваги 2 декади хочуть показати себе лідерами, особливо це чітко проявляється у шлюбі, але насправді ці люди не готові вести за собою іншого. Після довгих суперечок і полум’яних тирад з їх боку, Ваги цієї декади в кінці кінців надходять так, як хотів їх більш мовчазний партнер.

Ваги третьої декади — дуже схожі на Близнюків. Це самі балакучі серед усіх Ваг. Вони легкі на підйом, справляють враження легковажних людей. Це скептики по природі, люблять робити критичні зауваження. Для того, щоб самоствердитися, можуть сперечатися до останнього і доводити свою точку зору. Ваги цієї декади готові йти на жертви заради якоїсь спільної мети. Не люблять даремно втрачати час, намагаються провести його з користю. Організовують своє життя за розкладом.

Ці люди воліють зберігати нейтралітет навіть зі своїми ворогами. Вони природжені дипломати. В душі вони мріють бути біля керма влади, і всіма силами прагнуть втілити свою мрію в життя. Це відноситься як до жінок, так і чоловіків цього знака. Але якщо для чоловіків бажання лідирувати — природно, то жінки, які ставлять перед собою таку мету, і втілюють її у життя, з часом втрачають свою жіночність і чарівність. Характером вони стають більш схожі на чоловіків.

Ваги 3 декади люблять гармонію і баланс у всіх сферах свого життя. Вони намагаються уникати конфліктів, негативних моментів, сварок. Вони беруть близько до серця будь-які негаразди, тому при спілкуванні з цими людьми треба бути м’якше й обережніше у висловлюваннях. Головне, не перегнути палицю в цій м’якості, інакше є ймовірність, що з цих Ваг виросте справжній цар (або царівна), який до всіх оточуючих буде ставитися зверхньо і вимагати від них виконання будь-яких примх і поклоніння. Ваги третьої декади небайдужі до відомим людям, всіма силами намагаються потрапити в їх тусовку.

У вирішальні моменти життя Ваги цієї декади проявляють себе, як відважні, сміливі люди, що не бояться серйозних рішень. Якщо ви скривдите, будьте готові до їх помсти, причому спочатку вони довго будуть представляти собі, як це буде відбуватися, і вдосталь намечтвашись, приступлять до виконання задуманого.

В особистих відносинах Ваги третьої декади дуже непостійні, зазвичай вступають в шлюб кілька разів. У них приваблива зовнішність, і навколо них завжди знаходяться натовпи шанувальників і шанувальниць. Жінки-Терези красиві, і ця краса часто притягає до них досить заможних чоловіків шанувальників, якими вони вправно маніпулюють і отримують від них те, що їм потрібно.


Залишити відгук