Лев Декади

Лев – один з найбільш енергійних і рішучих представників зодіаку. У нього достатньо енергії, щоб здобувати перемогу над труднощами і не звертати з наміченого шляху. Послабити його може лише уражене самолюбство і зачеплена честь. Адже гороскоп Лева вказує на розвинуте почуття власної гідності, яка накладає суттєвий відбиток на характер і поведінку Лева.

При цьому Лев щедрий до своїм коханим і великодушний до ворогів. Згідно з характеристикою, яку дає гороскоп Лева, дріб’язковість, злопам’ятність і підступність – не є типовими рисами «левового» характеру. Гороскоп Лева і західний зодіак вважає Лева найбільш амбітною і владною особистістю.

Лев, як правило, не задовольняється малим, і прагне до підкорення нових вершин. Він вважає, що гідний всього самого кращого, намагається справити хороше враження на оточуючих і любить бути в центрі уваги. Однак він надзвичайно ласий на лестощі. Це – головна слабкість, про яку говорить гороскоп Лева.

Лев першої декади — це Лев в чистому вигляді. Як і Сонце, під управлінням якого він знаходиться, Лев цієї декади обожнює бути центром загальної уваги, любить бути навиду і справляти враження своєю яскравістю. В глибині душі вони не настільки впевнені в собі, як це може здатися на перший погляд.

В їх підсвідомості завжди живе страх програшу. Цей страх змушує їх вести себе самовпевнено до агресивності, щоб ніхто з оточуючих раптом не здогадався про те, що і ці царі звірів не чужі звичайного людського страху. Їм хочеться здаватися сильними, владними і безстрашними. Саме з цих причин вони уникають політичної кар’єри, де ймовірність успіху і фіаско дорівнює.

Лев 1 декади може зробити чудову кар’єру в акторському середовищі, їм подобається красуватися на публіці, а професія актора підходить для цих цілей як не можна краще. На сцені можна «грати», але не «програти» — це їх і приваблює. Також цих Львів тягне, як магнітом, професія менеджера, але не менеджера середньої ланки, а дещо більшими. Наприклад, продаж автомобілів або нерухомості. Вони люблять все масштабне.

Це великої душі людина, йому подобається робити широкі жести, які справлять враження на інших людей. Вони обожнюють збиратися у великих компаніях, влаштовувати свята для друзів, і до речі, це їх уміння цілком може стати джерелом їх доходів. Красиві, грандіозні святкування, влаштовані їх руками, виходять у них добре, так, як не вийде ні в кого іншого.

Лев другої декади своїм характером дуже нагадує риси знака Стрілець. Що властиво всім Стрільцям — так це бажання осягнути неосяжне, вони мислять масштабно, діють глобально — в цьому Леви цієї декади дуже схожі на Юпитерианцев Стрільців. Вони люблять бути в гущі подій, причому беруть у них безпосередню участь. Життя за течією — це не для них. Вони здатні народжувати нові ідеї і вести за собою натовп. Їм подобається брати участь у політичних діях. Лев 2 декади може запросто зробити кар’єру в цій області.

Так само, як і Леви першої декади, ці Леви талановиті в акторській майстерності і можуть домогтися успіхів на цьому терені. Лев другої декади відрізняється чудовим почуттям гумору, з ним цікаво спілкуватися. Це генії іронії. Їх виступи, присмачені хорошою акторською грою і смішними жартами, доставлять задоволення будь-якому слухачеві.

Лев третьої декади дуже схожий на Овна. Енергії, активності і рухливості їм не позичати. Вони хапаються за всі справи, дуже самостійні, завжди і скрізь — в перших рядах. З таких людей виходять відмінні військові, які надалі легко можуть дослужитися до вищих рангів. Лев третьої декади — сильна і владна натура, ці якості нерідко руйнують їх сімейне життя.

Краще, коли у Лева третьої декади професія, що передбачає керівництво іншими людьми, тоді на особисте життя ці властивості характеру не будуть надавати настільки руйнівної дії. У відносинах із протилежною підлогою вони проявляють себе, як пристрасні і ревниві коханці, жити з ними непросто.

Добре для них також присвятити себе творчій кар’єрі — у них простежується письменницький талант, вміння яскраво подати себе перед публікою. Крім того, їх приваблює держслужба, що і в цій сфері вони здатні досягти непоганих результатів (якщо, звичайно, Сатурн в їх гороскопі не ретроградний). Лев 3 декади великодушний, хоробрий, і користується заслуженим авторитетом серед оточуючих.


Залишити відгук