День Народження 12 Листопада: Знак Зодіаку — Скорпіон

Самовпевнені Скорпіони, які народилися 12 листопада, знають, чого хочуть від життя, і чудово розуміють, як цього домогтися. Ви значно більш веселий і безтурботний, ніж ваші похмурі і серйозні товариші по знаку Зодіаку. Проникливий розум і неймовірна глибина розуміння наділяють вас чудовим потенціалом для досягнення успіху практично в будь-якій професійній сфері. Хоча ви можете проявляти досить впертості в тому, що стосується власних думок і цінностей, невгамовна допитливість робить ваш розум відкритим для самих різних точок зору.

Народжені 12 листопада повинні обережно ставитися до висловлення власної негативної енергії і не привертати до себе негативну енергію оточуючих. Магнетичні властивості народжених в цей день настільки сильні, що вони можуть підпадати під різні вельми сумнівні впливу, і це не може не позначатися на їх здоров’ї. Крім того, їх психологічні імпульси настільки сильні, що, матеріалізуючись в навколишньому світі, вони нерідко повертаються і переслідують їх самих. Гарний стан їх здоров’я безпосередньо залежить від їх можливості придушувати силою волі шкідливі нахили та звички. Всі медикаменти, особливо викликають наркотичну залежність, вимагають особливої обережності. Народжені 12 листопада повинні побоюватися впливу різних культів, оскільки їх ідеологічне завзяття, як правило, спричиняє на них негативний вплив. У той же час віра і молитва можуть стати життєво важливими для народжених в цей день і істотно поліпшити їх здоров’я.

Чуттєвість і магнетична привабливість червоною ниткою проходять через життя тих, хто народився 12 листопада: чуттєвість виражається в їх зовнішності і в їх заняттях, а магнетизм виникає в сімейному житті, таємних романах і в професійно-суспільній сфері. Надобдаровані талантами, народжені 12 листопада повинні вкрай обережно використовувати яскраві прояви власного «я». Здатність робити чудеса в щоденному житті викликає в оточуючих почуття неусвідомленого благоговіння перед ними, а в деяких випадках надає народженим в цей день божественність в очах шанувальників. Подібне релігійне поклоніння може поступово розвинути у народжених 12 листопада социопатические тенденції. З іншого боку, багато хто з них щедро використовують свої таланти для того, щоб нести оточуючим красу і освіченість. Більшість з тих, хто народився 12 листопада, мають цілісну натуру і віддані своїй справі, що наповнює їх особу рідкісної привабливістю. Якщо вони вибирають кар’єру на ниві громадської діяльності, то незабаром стають виключно позитивною політичною силою.

Знак Зодіаку 12 Листопада — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Водних знаків, які володіють наступними якостями: магнетизм, впевненість, працездатність, невичерпність нових ідей, поміркованість, відданість.

Планета Управитель: Плутон. Дарує Скорпіону зв’язок з глибинними психічними трансформаціями та процесами: глибинні зміни особистості, психоаналіз, смерть і відродження, екстрасенсорний дар. Планета сприятлива для психотерапевтів. Планета у вигнанні – Венера. Можете бути вдячні їй за відсутність відчуття спокою всередині самих себе, а також підозрілість.

Скорпіон, народився 12 листопада, може здаватися надто веселим і безтурботним. Його вкрай рідко можна побачити похмурим, замкнутим. Ці якості властиві іншим представникам знака. Скорпіон, народився 12 листопада, має величезний потенціал для досягнення успіху у будь-якій сфері. Його фізичної і ментальної концентрації позаздрить будь-який. Що стосується безтурботності Скорпіона, вона переважно видима. Представник цього знаку – майстер за носіння масок. Поки всі сприймають його як відчайдушного простака, Скорпіон встигає прорахувати безліч можливих результатів ситуації і визначити для себе перспективи спілкування з тим чи іншим людиною.

Народжених 12 листопада часто роздирають суперечності між блискучими якостями, з одного боку, і негативними рисами характеру — з іншого, в рівній мірі присутні у їх житті. При цьому також можливо, що народилися 12 листопада проходять шлях від багатообіцяючою золотий юності до похмурої зрілості. Для досягнення успіху народжені в цей день мусять приборкати свою дику енергію, без залишку присвятивши своє життя служінню гідної справи.

Створення краси в будь-яких формах і захоплення нею є чи не головним і єдиним інтересом народжених 12 листопада, причому цю красу вони щиро намагаються знайти не тільки в мистецтві, але і в домашньому затишку, людському тілі або непідробною чуттєвості. Однак у розжареній печі їхні душі неусвідомлені темні сили так переплавляють і формують чуттєві образи, що вони, проектуючи на зовнішній світ, стають для них і пеклом і раєм одночасно. Таким чином, життя народжених 12 листопада часто виявляється складною. Трагедія і нещастя можуть нез’ясовним чином вразити їх на тлі днів, тижнів і навіть років екстатичного щастя та радісних переживань.

Досягти нехай навіть і тендітної рівноваги в житті вони зможуть тільки за допомогою глибокого самопізнання власної натури. Якщо вони зуміють змінити свій характер, якщо збережуть моральну відповідальність і візьмуть життя в свої руки, дотримуючись при цьому етичні заповіді, то в підсумку обов’язково впораються з негативною енергією, яка не раз спробує втрутитися в їхню долю. В іншому випадку вони потрапляють в залежність від сил, непідвладних їх контролю.

Чоловік Скорпіон — народилася 12 Листопада

Чоловіки, які народилися 12 листопада — можуть пишатися такими властивостями: такий кавалер — наполегливий, притягальний, емоційний, глибокий. Чоловіки-Скорпіони легко підкорюють жінок своєю харизмою і чарівністю. Скорпіони люблять робити широкі жести – вони не скупляться на подарунки і сюрпризи, стосунки з ними – справжня буря пристрастей і переживань. Чоловіки-Скорпіони не терплять заперечень і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати свого будь-якою ціною. Часом ця цілеспрямованість межує з одержимістю.

Жінка Скорпіон — народилася 12 Листопада

Жінки, народжені 12 листопада, володіють наступними відмінностями натури: така дама — агресивна, смілива, складна, люб’язна, рішуча, чуттєва. Жінкам-Скорпіонам нудно перебувати в рівних стабільних відносинах, їм постійно потрібні нові емоції та переживання, тому якщо партнер не дає їй цих емоцій, вона влаштовує сцени або шукає новий об’єкт любові. У відносинах жінка-Скорпіон чекає преклоніння і беззаперечного виконання всіх його бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, вона постійно в русі, легко вливається в нові компанії і може підтримати будь-яку розмову.

День Народження 12 Листопада

Про що говорить дата народилися 12 листопада? Люди, з датою народження, що припадає на це число, що є по зодіакальному знаку Скорпіонами. Які риси особистості притаманні цим людям? Люди, народжені 12 листопада знак зодіаку Скорпіон, володіють яскравою чуттєвої зовнішністю, що в поєднанні з їх чарівністю магнетично діє на оточуючих їх людей. Професійна діяльність та захоплення цих людей, і весь їхній спосіб життя відповідають їх вражаючим зовнішнім даним. В їх особистому житті багато подій і численних романів.

Люди, що з’явилися на світ 12 листопада знак зодіаку Скорпіон, успішні в різних сферах діяльності, прояв їх талантів у повсякденному житті викликає захоплення найближчого оточення і почуття побожного жаху. Такі люди не страждають від нестачі шанувальників і завжди оточені шанувальниками, преклоняющимися перед ними. Загальне поклоніння вони сприймають як належне і не вважають за потрібне висловлювати вдячність у відповідь. Хоча, реалізовуючи свої природні нахили в житті, вони мимоволі приєднуються до творення краси і культури в душах людей.

Скорпіони з датою народження 12 листопада віддаються улюбленій справі з фанатичним завзяттям, не відволікаючись на сторонні подразники, що надає їм особливу привабливість в очах оточуючих. Якщо вони беруть участь у громадському стороні життя, притягальна сила їх чарівності забезпечує їм перемогу у будь-яких починаннях. Всі Скорпіони з такою датою народження, що припадає на 12 листопада, являють собою особистості з різними полюсами характеру. Благородство душі поєднується в них з плотськими бажаннями. Блискуче майбутнє, що чекає їх, на думку оточуючих, може звернутися в пересічну старість. Щоб не зарити свої таланти в землю, вони повинні звернути свою буйну енергію в правильне русло на благо оточуючих людей.

Краса в будь-яких її формах і її творення завжди притягує увагу людей, що народилися 12 листопада знак зодіаку Скорпіон, пробуджуючи в їх душах щось чисте і неземне. Її прояви вони намагаються відшукати в особистому житті, в мистецтві, спроектувати її на сімейні відносини, свій фізичний вигляд і внутрішній світ. Однак темна сторона їх душі часто вливається в це неусвідомлене потяг до досконалості, змінюючи його забарвлення, і порушуючи гармонію, що панує в їхньому житті.

Долі людей, що народилися 12 листопада знак зодіаку Скорпіон, не дають однозначної відповіді на їх запити та очікування. Успіх і визнання можуть змінюватися похмурим очікуванням кращих змін або повним занепадом сил і періодом чорної депресії. Щоб досягти вершин самопізнання і знайти шлях до досконалості, їм необхідно приборкати свою чуттєву натуру і вмістити свої бурхливі почуття у вузькі рамки суспільних вимог. Те, що іноді здається дрібним і незначним, крізь призму прожитих років набуває особливого значення, пробуджуючи в душі співчуття.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви можете відчувати конфлікт між бажанням особистої волі і почуттям власника по відношенню до близьких. Ви любите фліртувати, а тому вам складно пристосуватися до спокійного життя з однією людиною. І все-таки, якщо це відбувається, ви очікуєте від свого партнера повної відданості і вірності.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

Більшість народилися 12 листопада – особистості самодостатні. Вони мають у житті чіткі цілі і плани їх досягнення. Такі люди не схильні розмінюватися на дрібниці. Вони не витрачають сили на завідомо провальні операції. Народилися 12 листопада володіють проникливістю, гострим розумом, неймовірною глибиною розуміння людської сутності. Вони серйозні, врівноважені, не схильні до авантюр. Народилися 12 листопада вітаються тільки свідомо ефективні експерименти. Такі люди завжди прораховують ризик/користь.

Скорпіонам, які народилися 12 листопада, не займати талантів. Але великою помилкою є демонстрація на роботі всіх своїх унікальних якостей. Скорпіон швидко набуває шанувальників, якщо не сказати шанувальників. Представника знака підносять на вівтар, йому можуть поклонятися як гуру. Здавалося б, працюй і радій, пожинай плоди. Ан немає. Скорпіону це в 99,9% випадків загрожує розвитком социопатических тенденцій.

Здоров’я і Хвороби

Фізичне здоров’я Скорпіона найчастіше є досить міцним. Проблеми можуть виникати у представника знака лише із-за не розтраченої вчасно або витраченої неправильно енергії. Причому найчастіше безконтрольно виливає негатив. Дамокловим мечем для Скорпіона є спокуси, і шкідливі звички. Рідкісний представник знака може встояти перед ритуалом вживання дорогого алкоголю або куріння сигар. З цього і починається шкідлива звичка. Вона швидко переростає в залежність.

Доля і Удача

В цей день народжуються впевнені в собі і своїх силах люди. Вони рішучі, незалежні в судженнях, діях, що породжує багато труднощів у житті. Але, пройшовши через суворі випробування, вирішивши проблеми і подолавши перешкоди люди, народжені в цей день, завжди виходять боротьби переможцями. Вони гідно йдуть по жини, загартовані в труднощах, зберігши чистоту душі та доброта серця. Вони можуть створити собі комфортні умови, домігшись багато чого.

Поради Скорпіонам, Народженим 12 Листопада

В яких радах потребують такі люди? Скорпіон розумний, талановитий, розумний, витриманий, та практично ідеальний. Це може стати головною його проблемою. Слід пам’ятати про те, що немає межі досконалості. Рух вперед – шлях до нових відкриттів, звершень. Потрібно вміти знаходити прекрасне у буденних проявах життя, в душі має бути місце для звичайних людських почуттів. Загартовуйте вашу волю з допомогою самопізнання. Знайдіть своє призначення в цьому житті, перестаньте метатися в пошуках кращої долі.


Залишити відгук