Близнюки Декади

Близнюки – людина настрою, і в ньому може вживатися кілька особистостей, з суперечливими рисами. Гороскоп Близнюків відзначає такі позитивні якості, як рухливість розумових процесів, різнобічність, контактність і дипломатичність.

Серед негативних рис можна виділити брак зосередженості. Близнюки можуть робити кілька справ одночасно, з працею доводячи до кінця хоча б одну з них. А ще цей повітряний знак і особистісний гороскоп Близнюків вказують на стійке неприйняття обмежень, рутини, нудьги й одноманітності. Гороскоп кар’єри може допомогти зосередити всі зусилля і можливості в необхідне русло.

Близнюки першої декади представляють знак Близнюки в чистому вигляді. Все в цьому світі вони пропускають через розум, і в кожній справі для них важливий сенс і результат. Вони не можуть жити, не пробуючи себе у різних областях. Їх пристрасть до експериментів проявляється як у суспільному житті, так і в особистих відносинах. Їх них виходять неперевершені генії науки, їх мозок просто заточений на все, що пов’язано з цифрами і електронікою. Крім того, у них надзвичайно пластичне тіло, завдяки їх покровителю — Меркурію, і вони можуть досягти високих результатів у танцях, акробатики.

Їх розум настільки швидкий, що іншим в зодіаці за ними просто не встигнути. Близнюків першої декади неймовірно дратують повільні люди, які ведуть розмірене життя. Вони готові до старості вчитися чомусь новому, їх мозок з задоволенням вбирає знову і знову інформацію, що надходить. Вони майстри слова, і іноді їх словесні потоки можуть переходити межі тактовності і набувати саркастичний відтінок. Вони люблять побалакати, причому при цьому активно жестикулюючи.

З ними цікаво вести бесіду, і здається, що вони знають про все на світі, але це тільки зовнішня оболонка, на перевірку їх знання виявляються не настільки глибокі, як здавалося спочатку. У цих Близнюків слабка нервова система, яка може давати збої, якщо вони не будуть намагатися тримати себе в руках і хоч якось впорядкувати своє життя. Наприклад, їм життєво необхідно висипатися більше, чого кому б то не було. Мозок у них постійно працює, їм складно відключатися від думок, і це теж може бути однією з причин нервового перенапруження.

Близнюки 1 декади дуже допитливі, вони пишаються, коли дізнаються про щось раніше за інших. Але це не означає, що вони готові розносити чутки про інших, більш того, їм можна довірити свої таємниці, далі них ваш секрет нікуди не піде. Взагалі, життя цих людей абсолютно невпорядкована, на всіх фронтах у них панує хаос. Як правильно, ці люди живуть не по графіку і режим дня у них збито геть.

Вони можуть відмовитися від своєї пунктуальності, якщо поруч з ними виявиться досточный супутник життя. Але такого Близнюкам зустріти буде вкрай складно, адже вони завжди прагнуть до ідеалу, а ідеалів в нашому житті, як відомо немає. Так вони і метушаться в пошуках своєї мрії, від одного партнера до іншого, і це підвищує ймовірність зустріти старість на самоті.

Близнюки другої декади чимось схожі з рисами знаку Терези. Вони в усьому прагнуть до гармонії, у них розвинене почуття прекрасного. Небайдужі до краси в усіх її проявах, починаючи від предметів мистецтва та закінчуючи красивими людьми. Вони неймовірно велелюбні, втім, це характерно для більшості творчих людей. А здібності до творчості у них є — художній, літературний і музичний. Незважаючи на це, вони можуть бути дуже зібрано і жити за суворим розпорядком. У них все має бути на своїх місцях, вони цінують порядок.

Близнюки другої декади дуже добродушні люди, хоча спочатку може здатися, що це не так — завдяки їхній любові до іронії та сарказму. Не звертайте уваги на цю їх цинічну оболонку, в душі вони романтики і мрійники. Вони щиро захоплюються успіхами інших людей, заздрість — це почуття, яке ніколи не відвідує. Чужі успіхи швидше підштовхують їх до нових звершень, ніж до заздрісному самоїдство.

Вони не люблять брехня, і завжди прийдуть на допомогу тим, кому вона потрібна. Надзвичайно сміливі люди. Живуть вільними від усіляких правил і громадської думки. Вони чинять так, як підказує їм серце, не звертаючи уваги на умовності. Ніколи не будуть підлещуватися перед вищестоящими заради отримання вигоди. Вони впевнені, що зможуть добитися високих результатів самостійно.

Близнюки 2 декади до старості будуть залишатися молодими, адже їх мозок перебуває в постійній роботі, пізнаючи все нове, постійно здійснюючи відкриття. Незважаючи на їх позірну несеръезность, їм можна довіряти, вони ніколи не обдурять і не зрадять. Рано чи пізно вони знайдуть своє місце в житті і в професії, і в особистому житті, завдяки своїй чарівності і життєлюбності.

Близнюки третьої декади — це трохи Водолії. Їх розум живе окремо від емоцій. У всіх справах у них панує холодний розрахунок. Вони намагаються жити за власними правилами. У цих Близнюків все підпорядковано розпорядку, їх силі волі можна тільки позаздрити. Перша реакція у них завжди непередбачувана. Коли відбувається щось, чого вони не очікували, вони можуть вести себе дуже нахабно і зухвало.

Мова у них гострий, їх інтелектуальний рівень дозволяє здобувати перемоги у словесних баталіях. Вони люблять вчитися і у багатьох представників цієї декади є вища освіта. Вони реагують на кожну зміну, на кожен нюанс, їх нервова система дуже тонка, і їм необхідний тривалий відпочинок, т. к. вони схильні до нервових та розумових перевантажень.

Близнюки 3 декади хочуть бути професіоналами у своїй справі і роблять все від них залежне, щоб домогтися бажаної мети. Вони користуються повагою у колег і знайомих, і це часто дозволяє досягати високих постів. У цих людей є здібності в політиці, але чимало Близнюків третьої декади яскраво проявили себе і в творчих областях. Вони природжені дипломати, тонко відчувають настрій оточуючих.

Завдяки цим якостям вони користуються симпатією і довірою у інших людей. Добре розвинена інтуїція і чарівність дозволяють їм досягати успіхів у кар’єрних питаннях і в особистому житті. Для Близнюків третьої декади найкраще працювати в команді, оскільки саме таким чином вони можуть досягти найвищих результатів, ніж поодинці.

Їх легко образити, особливо, якщо ви зачепили їх самолюбство. Для них болісно важливим питанням є повагою до них, їм важливо бути авторитетом для оточуючих. Якщо це не підлягає сумнівам, вони тут же записують кривдника у вороги. Якщо ж вони відчувають, що людина ставиться до них з повагою і прислухається до їх словами, вони з задоволенням будуть всіляко підтримувати і допомагати йому.

В особистих стосунках вони проявляють себе, як неймовірно ревниві коханці, і можуть контролювати кожен крок свого партнера. Жінки цієї декади відрізняються приємною зовнішністю і почуттям стилю в одязі. Вони привабливі, дотепні, і найголовніше, готові прийти на допомогу своєму обранцеві і завжди підтримають його в скрутну хвилину.


Залишити відгук