Козеріг Декади

Козеріг – прагматик і реаліст, обережний і тверезомисляча. Він не звик «витати в хмарах і не чекає дарів понад. Він упевнений, що результат його справ залежить від його старанності, як зазначає гороскоп Козерога. Козеріг скупуватий на почуття, бурхливий прояв яких йому не властиво навіть у молодості. Не любить поспіху і суєти, ледарства і веселощів.

Гороскоп Козерога – відмінною особливістю Козерога є консерватизм, неприязнь до різких змін і непередбачуваності. До зрілого віку стає, як правило, більш консервативним. Однак гороскоп – не приписує Козерогові відсталість мислення, скоріше філософський погляд на світ.

Козероги добре «відчувають ієрархію», порядок світу, де кожен знає своє місце і має обов’язки, виконувати які слід в строгій відповідності з встановленими законами і правилами. Тому Козеріг навіть з невисоким рівнем комунікабельності вміє вписуватися в потрібні йому групи і кола суспільства. Гороскоп Козерога також вказує на більшу здатність до концентрації і зосередження на тлі загальної витривалості організму та психіки.

Козеріг першої декади — це характер знака Козеріг у чистому вигляді. Це невтомні кар’єристи, які марять про крісло великого начальника в крупній корпорації. Вони амбітні, працьовиті, витривалі, володіють лідерськими якостями. Поважають в людях професіоналізм і серйозність — самі такі ж.

Козеріг 1 декади не відрізняється особливою товариськістю, коло їх спілкування досить скромний, але зате це найбільш надійні та віддані люди. Особливість людей цього знаку, особливо жінок — це те, що вони з віком стають тільки привабливішим. В юності не відрізняються помітною красою, але в зрілому віці виглядають свіжо і набагато молодше своїх років. Ці Козероги цілеспрямовані, ініціативні, з радістю беруться за нові справи.

Звичайно, все це робиться з розрахунком на просування по кар’єрних сходах. Незважаючи на це, жінки Козероги — чудові господині і мами для своїх дітей. Чоловіки цього знака ще більш амбітні, ніж представниці прекрасної статі. Заради власної вигоди готові навіть на нечесні кроки.

Козероги першої декади задоволені слабкі здоров’ям, але тим не менше серед них найбільше число довгожителів. Найбільш важливо приділяти увагу вихованню маленького Козерога — лояльне ставлення батьків до них, спокійна й поважна обстановка в будинку допоможуть в майбутньому цим Козерогам холоднокровно справлятися з життєвими труднощами. Якщо ж вони виховувалися в авторитарному стилі, то у дорослому віці вони так і залишаться заляканими, не пристосованими до життя, нервовими людьми.

Козеріг другої декади — це трохи знаку Телець, яким управляє Венера, і саме тому ця декада Козерогів — найніжніші, добродушні, велелюбні і життєрадісні. Вони відкриті для нового, готові братися за нові справи, ініціативні, як і представники першої декади. Незважаючи на всю зовнішню м’якість, у важких моментах ці люди виявляють свою стійкість, витривалість і зібраність.

Це ідеалісти, які у всьому прагнуть дійти до досконалості. Постійно працюють над собою, намагаючись довести свою зовнішність, характер, професійні якості до ідеалу. Можуть відмінно себе профвить в творчих професіях і підприємництво, проте кар’єра дипломата, політика або військового їм не світить з-за занадто м’якого серця і доброї душі.

Козеріг 2 декади — витриманий, серйозний, жорсткий, але справедливий чоловік. Його правильність життєвих принципів не дозволяє йому підпускати до себе близько людей, чиї норми життя далекі від ідеалу. Він не виносить неправди, користі, несерйозності, метушливості, легковажності. Найцінніше для них — це кар’єра, і кожну свою невдачу в роботі сприймають дуже близько до серця. В молодості їх життя складається непросто, але в зрілому віці вони досягають успіху, і жити стає простіше і приємніше. Здоров’я у Козерога другої декади не відрізняється великою міцністю, але всі свої недуги вони переносять мовчки, вважаючи за краще нікому не скаржитися.

Їм складно наважитися вступити в шлюб, але якщо вони на це вирішуються, то роблять це, зваживши всі за і проти, і до останнього будуть намагатися зберегти його, що б не трапилося. В сім’ї і дружбу проявляють себе авторитарно, але заради близької людини вони готові поступитися самим важливим у їхньому житті — кар’єрою. Вони не прагнуть заробити багато грошей, це не є їхньою метою. Гроші їм потрібні для того, щоб мати можливість отримати від життя те, що вони хочуть.

Успіх іншої людини викликає у них неприємні почуття, особливо, коли вони самі при цьому не особливо успішні, але зовні вони цього не показують. Поруч з ними по життю йдуть пара-трійка надійних, перевірених часом друзів, і розширювати своє коло спілкування лише заради кількості, вони не будуть. Своїм дітям прищеплюють правильні принципи життя, і в майбутньому їх них виростають справжні чоловіки і жінки.

Козеріг третьої декади — це Козеріг, схожий на знак Діва. У його житті все підпорядковано розрахунку і здоровому глузду. Вони прораховують буквально все, серед людей цієї декади найбільш часто зустрічаються шлюби з розрахунку. У них чудова пам’ять, вони активні в соціальних справах, люблять вчитися і пізнавати все нове. Іноді нагадують ходячу енциклопедію. Це дуже працьовиті і акуратні працівники, на них завжди можна розраховувати, вони не підведуть.

Козеріг 3 декади — прекрасний цікавий співрозмовник, завдяки своїм знанням з різних сфер науки, історії, мистецтва, вони можуть підтримати будь-яку розмову. Вони люблять бути в центрі подій, люблять дізнаватися новини першими. Талановиті в технічних та інженерних справах. Схильні до впорядкування.

Козеріг третьої декади нерідко будуть піддаватися обману і зради з боку друзів. Вони впевнені, що все в їх житті йде за планом і залежить тільки від них, але доля часто грає з ними злий жарт і доводить зворотне. Створивши сім’ю, часто розчаровуються в сімейному житті, але на розлучення не вирішуються через почуття відповідальності за партнера. Взагалі, свої обіцянки намагаються не порушувати. Чоловіки-Козероги третьої декади можуть досягти успіху в військовій справі, або в політиці. Жінки цього знаку здатні показати високий результат в соціальній сфері.

Ці люди ніколи не будуть страждати від самотності, навіть залишившись одні. У них завжди знайдуться важливі, цікаві справи, здатні повністю відвернути їх від любовної теми. Це витривалі, працьовиті, терплячі люди. Щоб домогтися свого коханого, вони будуть діяти прямо, не використовуючи для його підкорення всілякі кривляння і хитрощі.


Залишити відгук