Рак Декади

Гороскоп Рака – народження в знаку Рака дарує чуйність, тонке сприйняття, багатий внутрішній світ і гарне уяву. Рак – перший знак Водної тріади знаків, Вода – символ не тільки харчування і виховання, але і чуйності й чуйності, і поряд з планетарним управителем Раку – Місяцем, традиційно керує сферою почуттів та емоцій.

Інформація, яку може дати популярний гороскоп Рака, часто перебільшує слабкості представників цього знака, прирівнюючи їх до надто недовірливим і вразливим особам. Насправді, Рак – володар великих запасів енергії, необхідної для досягнення цілей, до яких він часто йде обхідними шляхами, спритно огинаючи будь-які перешкоди і труднощі.

Рак першої декади — це Рак чистої води. Все, що відбувається пропускає через своє серце, може переживати з будь-якого приводу, але іншим цього не показує. Він дуже емоційний, але всі його емоції вирують всередині нього. Зовні він може здатися цілком спокійним, єдине, що може видати його переживання — він червоніє. У житті проявляє себе, як консервативний і традиційний осіб.

Головне в їх житті — це сімейні цінності. Вони мріють про сім’ю, в якій будуть рівноправні стосунки, але, на жаль, в реальності все відбувається дещо інакше з-за їх бажання у всьому контролювати партнера. Вони дуже вразливі і хочуть, щоб усі їх увагу другої половинки було направлено тільки на них. Якщо цього не відбувається, вони замикаються в собі.

Рак першої декади відчуває себе повністю розслабленим зі своїм партнером тільки тоді, коли впевнений в ньому і довіряє йому. Тоді його захисний панцир відкривається і він може розповісти про все, що діється у нього в душі. Самі ж вони є взірцем дбайливості й вірності своєму коханому людині. Їх будинок зазвичай нагадує тиху гавань, де члени сім’ї збираються після важкого трудового дня і насолоджуються атмосферою спокою і гармонії.

Рак 1 декади здатний на справжні вчинки заради кохання, вони готові жертвувати собою, але і від партнера чекають того ж. Жінки цього знака зазвичай виглядають, як ідеальний образ Жінки, який уявляють собі більшість чоловіків — красива, ніжна, турботлива. Вони не можуть жити без романтики. Люблять вінтажні речі, старовинні прикраси, антикваріат.

Так як Рак — все-таки жіночий знак, і належить до стихії води — стихії емоцій і почуттів, чоловіки-Раки можуть здаватися недостатньо мужніми, брутальними. Вони ввічливі, тактовні, не запальні. Але це тільки зовнішня оболонка. Адже Рак ще й кардинальний знак, тобто люди цього знаку здатні на рішучі вчинки, вони готові приймати серйозні рішення і не ховаються від неприємностей. Будьте впевнені, що з цим чоловіком ви будете, як за кам’яною стіною.

Раки першої декади сентиментальні до сліз, можуть до старості зберігати фотографії, листи від коханих з часів своєї молодості, їх часто відвідують приємні спогади про минулі романах, і нерідко буває, що через довгі роки розлуки доля знову з’єднує Раків з героями їх минулих романів.

Рак другої декади володіє рисами характеру Скорпіона. Він відрізняється величезною силою волі, активний у всіх сферах життя, його інтереси досить різнобічні. Раки 2 декади амбітні і хочуть домогтися максимальних результатів як на особистому фронті, так і в кар’єрі. Не пасують перед труднощами, завжди йдуть у перших рядах, сміливі й енергійні. Небайдужі до влади. Вони завжди виділяються серед свого оточення і випромінюють внутрішню силу. Ці Раки сильні духом і тілом, представники цього знака чудово розвинені фізично.

Вони чудово ведуть господарство, їх будинок завжди наповнений затишком і теплом. У них золоті руки і світла голова. Домогтися успіху в житті їм допоможе невпинна робота і постійне відточування своїх навичок. Однак про справи, що стосуються грошових махінацій чи політичної діяльності варто забути. Вони принесуть Ракам другої декади тільки шкоду. Ще одна небезпека виходить від вживання спиртними напоями, є велика ймовірність звикання саме у людей цього знака.

Якщо Раки другої декади будуть слідувати цим порадам, вони можуть досягти в житті тих висот, про які давно мріяли. Раки цієї декади добрі господарники, вони вміють заощаджувати так, що це не позначається на якості життя. У них завжди в запасі є енна сума на чорний день. Їм просто необхідна впевненість у майбутньому, а такі заначки дають їм її.

Ці Раки спочатку розуміють, чого вони хочуть від сімейного життя, і який супутник їм потрібен, але серцю не накажеш, і перший шлюб зазвичай виявляється зовсім не таким, яким вони його собі уявляли. Тому в житті цих людей нерідко трапляються розлучення і повторні шлюби.

Рак третьої декади характером нагадує знак Риби. Він вимагає поваги до своєї персони, і всіляко намагається підкреслити свою значимість. Ці Раки так само, як і другий декади, дуже амбітні і самовпевнені. Вони ставлять собі цілі і впевнено їх домагаються. А коли домагаються їх ставлять нові. Це справжні трудоголіки, вони готові з ранку до пізнього вечора виконувати свою роботу через розвинутого почуття обов’язку, але в душі вони сподіваються, що їхні старання помітять і як-небудь нагородять.

У Раків цієї декади є здібності в малюванні та літератури. Серед них величезна кількість відомих художників і поетів. Вони представляють собою типову «жилетку», яку використовують інші, щоб поплакатися в неї. У людей цього знака є одна особливість — їм складно відмовляти іншим, тим більше, близьким людям. Це найкращі друзі, на них завжди можна покластися. Вони готові допомагати всім підряд, навіть незнайомим людям. Їм подобається піклуватися про інших, їм властиве почуття співчуття до ближніх. Саме тому Раків третьої декади так приваблює медицина.

Вони добре розвинені фізично, володіють міцним статурою, практично ніколи не хворіють. Не люблять галасливі місця і компанії, всього цього вони вважатимуть за краще почитати в тиші цікаву книгу. Раки цієї декади не з чуток знають, що таке почуття обов’язку, і можуть відкинути всі свої примхи і діяти за принципом «треба — значить треба».

У них є відмінна можливість домогтися певних успіхів в якості держслужбовців, дипломатів, а також в області юриспруденції. Незважаючи на це, вони ще володіють чудовим почуттям прекрасного і можуть стати відомими і як люди творчих професій. Рак 3 декади має самовідданістю, за близьких людей він готовий йти до кінця, і робить все можливе, щоб життя інших людей була наповнена добром і теплом.


Залишити відгук