Овен Декади

Овен – не тільки перший знак зодіаку, але і головний знак Вогненної тріади, і не просто вогонь, а ацетиленовий вогонь, найсильніший, «пекучий» і інтенсивний, що накладає відбиток на характер Овна. Тому серед Баранів багато людей гарячих, запальних, холеричного типу, невгамовних і пристрасних.

Цей знак знаходиться під впливом Марса, який західний зодіак трактує як символ життєвої сили, суперництва, війни і боротьби за виживання. Енергія Марса, спрямована в позитивне русло, додає рішучості і відваги, допомагає приймати вольові рішення і домагатися поставлених цілей.

Овни готові долати труднощі, водночас неврівноважені і схильні до бурхливих емоційних спалахів, які можуть переростати в агресію. У рамках соціуму це дає підвищений рівень конфліктності, але тут все залежить від здатності Овна контролювати свої емоції і почуття, від уміння домовлятися і йти на компроміс.

Овен першої декади — це чистий знак Овен, знаходиться під управлінням Марса — покровителя сміливості, мужності, безстрашності. Крім того, цей тип Овнів схильний до властолюбству, дуже активний, енергія у них прямо таки фонтанує. Один з найбільших плюсів — хоробрість, незалежно від того, чоловік це чи жінка. Є у цього знака і недоліки — надмірна запальність, емоційні сплески, які втім не затуляють розум.

Це не бездумний кидається на амбразуру боєць. Перш, ніж перейти в наступ, Овен першої декади зважить всі «за» і «проти». У цих людей величезна зарозумілість, але це ніяк не заважає їхньому спілкуванню з іншими, оскільки зазвичай вони користуються у свого оточення заслуженою повагою. Овни чоловічої статі надзвичайно привабливі для жінок завдяки своїй мужності, хоробрості — якостями, які завжди асоціювалися з поняттям справжній чоловік.

Жінки, що народилися в першу декаду Овна, трохи схожі характером на чоловіків, вони зневажають жіночі хитрощі і типово жіноче поведінка їм чуже. Незважаючи ні на що, Овни першої декади зовні зовсім не агресивні, просто їм притаманний спортивний, бойовий дух. Вони завжди роблять по-своєму, і лише роблять вигляд, що прислухається до інших. Це люди «собі на умі». Вони вірять в кращі якості людей і часто помиляються, оскільки не можуть зрозуміти, що в цьому світі живуть не тільки добрі і порядні люди.

Овен 1 декади відрізняється величезною життєвою силою, прагненням завжди йти вперед, незважаючи на перешкоди, які так любить розставляти на його шляху доля. Вони трохи схожі на дітей у своєму завзятті домогтися свого і вірою в краще.

Овен другої декади — це Овен з домішкою знака Лев. Знаходиться під управлінням Сонця, що відбивається в його характері у вигляді владолюбства, лідерства, прагнення бути авторитетом для інших. У нього присутня величезна самоповагу, і вони хотіли б, щоб оточуючі відчували до нього це ж почуття. Овен 2 декади може впадати в крайнощі, для нього це дуже характерно. Для них не буває півтонів, або «так», або «ні»; або «чорне», або «біле».

Вони неймовірно віддані своїм друзям, готові заради них піти на багато що. І настільки ж сильно ненавидять своїх ворогів. В глибині душі вони впевнені, що їм дозволено трохи більше, ніж усім іншим, тому іноді можуть робити щось, що виходить за рамки дозволеного. Овни другої декади ніколи не скривдять слабких і хворих, і всіляко їм допомагати по доброті душевній. Вони люблять дітей, тварин, люблять піклуватися про них.

В той же час вони люблять грати на публіку, вважають себе завжди і у всьому правими. Протягом життя часто буде кидати у всякого роду авантюри, причому не без їх ініціативи. Вони хочуть, щоб життя вирувало. Монотонності не переносять. Якщо Овен другої декади поставив перед собою мету, вони в коржик розіб’ються, щоб її досягти. В їх енергійному прагненні до мети не варто просити їх прислухатися до розуму, це не допоможе.

Це пристрасні натури. Приказка «від любові до ненависті один крок» — це про них. Як друзі вони безцінні, завжди допоможуть, ніколи не залишать одного в біді. Як вороги — ведуть себе активно, «б’ють» ворога з усіх сил, правда, б’ють, куди доведеться, і часто не потрапляють в потрібне місце, т. к. в запалі люті не розуміють, що для ефективного результату не погано було б спершу подумати головою і все розрахувати.

Овен третьої декади — Овен з рисами Стрільця. Його думки завжди спрямовані на нові цілі та ідеї, у нього душа філософа. В його голові постійно з’являються нові ідеї, які він із задоволенням поширює в своєму оточенні, таким чином ведучи пошук однодумців. Коло його інтересом досить широкий. Кожен день він може придумувати нові і нові заняття, його думки знаходяться в постійному русі, і спрямовуються до нових горизонтів.

Його приваблює дипломатія і політика. У третій декаді Овнів є особливий день — день переходу Сонця зі знаку Овна в знак Тільця — 20 число. Природно, поняття «народився на кордоні знаків» не існує. Для того, щоб точно дізнатися, хто ви — Овен або Телець, необхідно побудувати свою натальну карту, враховуючи дату, час і місце народження. Ті, хто народився в цей день під знаком Тельця — вважаються тиранами. Цей день серед астрологів навіть носить символічну назву — день народження тирана.

Якщо ж ваш сонячний знак виявився Овном — ви відкритий, активний, прямолінійний, добродушний, щирий чоловік. Овен 3 декади в душі романтик. Він любить робити відкриття, вигукуючи при цьому «еврика!». Вони життєрадісні і оптимістичні. Ніколи не сумують, якщо у них відбуваються якісь неприємності, вони не будуть показувати це іншим. Ніхто й не здогадається, що в їхньому житті щось йде не так.

У них надзвичайний літературний і акторський дар, і взагалі, їм чудово вдається все, за що б вони не взялися. Це універсальні люди, їх світогляд і інтереси часто перевершують за своїми масштабами оточуючих їх людей. З ними завжди є про що поговорити.

Ці люди не шукають легких шляхів, і у відносинах з протилежною статтю шукають свою повну протилежність. Так їм цікавіше пізнавати світ і психологію людей. Саме це і викликає складнощі у відносинах, так як все-таки людям з діаметрально протилежними характерами буває нелегко ужитися разом. Крім того, їх зайва щирість і довірливість може зіграти з ними злий жарт. Їм потрібно бути більш обачними та обережними.


Залишити відгук