Водолій Декади

Гороскоп Водолія і його характеристика у чому засновані на символі, з яким пов’язаний цей знак: Водолій (чоловік, що ллє воду з глечика) асоціюється з жагою пізнання, самовираження і творчості. У Водолія багата уява і часом унікальне бачення світу. Знак Водолія також символізує майбутнє і прогрес.

Не випадково серед Водоліїв безліч особистостей, які розробляють і впроваджують власні прогресивні ідеї. Деякі з них далеко випереджають свій час, тому можуть бути гідно оцінені лише у майбутньому. У той же час Водолій – той ще фантазер і «будівельник повітряних замків». Багато його ідеї, зрештою, ніколи не втілюються в реальність. Йому не вистачає логіки і практичності, які могли б стати в нагоді в повсякденному житті.

Він також може перебувати у вічному пошуку, у гонитві за якимись примарними і недосяжними ідеалами. В житті Водолія простежуються періоди активності і пасивності; Водолій, натхнений ідеєю або має конкретну мету, дуже енергійний і готовий до подолання труднощів. Але не гарантовано, що в якийсь момент він не втратить інтерес, не впаде в стан апатії чи не потрапить у пастку ліні.

Водолій першої декади являє собою знак Водолій в чистому вигляді. Це найбільш екстравагантні, волелюбні, незалежні, оригінальні люди. Вони можуть домогтися найвищих результатів у будь-якій професії. Головні перешкоди можуть виходити від їх власної невпевненості у своїх здібностях. Це розумні, інтелігентні, амбітні натури. Крім того, працьовиті, доводять розпочате до кінця.

Водолій 1 декади воліє триматися осібно і не залежати від інших. Він любить чинити так, як вважає за потрібне, а особливо любить здійснювати ексцентричні вчинки. Ці Водолії люблять справляти враження на оточуючих саме своєю незвичністю, дивними вчинками.

Водолій першої декади товариський, приємний співрозмовник, життєрадісна людина. З віком ці люди стають більш серйозними, жорсткими. Вони в житті всього домагаються самі. Дуже принципові. Вони не прив’язані до будинку, про Водолія першої декади можна сказати, що він — громадянин світу. Авантюрист по складу характеру, Водолій готовий у будь-який момент зібрати свої речі і поїхати на інший кінець світу на постійне місце проживання.

Водолії цієї декади готові безкорисливо допомагати своїм близьким, але роблять це, не питаючи їхньої думки, вважаючи, що вони самі краще знають, що потрібно їх близьким. Взагалі, з рідними і близькими друзями вони часто ведуть себе занадто розв’язно і безцеремонно, на відміну від сторонніх людей. До чужих вони навпаки відносяться більш лояльно і ввічливо.

Водолій цієї декади може зробити блискучу кар’єру в науці, але не завжди можуть створити щасливу сім’ю. Що стосується жінок — вони можуть дуже довго жити, пропагуючи чайлдфрі і цілком віддаючись кар’єрі, але до більш зрілого віку в них прокидається материнський інстинкт.

Водолій другої декади — це суміш Водоліїв і Близнюків. Меркурій наділяє Водоліїв цієї декади гострим, точним розумом, високим інтелектом, здібностями до математики, скурпулезностью у справах. Коло інтересів цих людей досить великий, вони люблять подорожувати, за складом характеру — натури авантюрні. У них живий розум, вони цікавляться всім, що відбувається у світі. Вони хочуть бути в центрі подій, люблять першими дізнаватися новини.

Водолій 1 декади має багато знайомих, дуже товариський, улюблена тема для розмови — політика. Він дотепний, цікавий у спілкуванні, може робити гострі зауваження, які потрапляють точно в ціль. Цей дар часто допомагає підкорювати серця протилежної статі без особливих зусиль. Крім того, Водолії цієї декади неймовірно привабливі і своєю зовнішністю притягують до себе все нових і нових шанувальників. Вони непостійні в любові.

В голові у Водолія першої декади постійно з’являються нові ідеї, які, утім, рідко втілюються в життя. З віком ці люди стають більш вдумливими, серйозними. Однак, дар красномовства і хитрість допомагає їм не тільки залучати прихильників, але і заробляти гроші. Вони можуть зробити кар’єру там, де потрібне вміння переконувати.

Водоліям 1 декади необхідно берегти свої нерви, уникати перенапруг, т. к. є схильність до нервових хвороб і безсонні. Краще не зловживати цигарками та алкогольними напоями. Є схильність до захворювань кишечника, нирок, ендокринної системи. Найкращим раціоном для них фрукти та овочі, молоко, кефір, сир, а також морепродукти.

Водолій першої декади може зробити блискучу кар’єру в області політики, дипломатії, літератури, медицини. Також з них виходять відмінні інженери.

Водолій третьої декади дуже нагадують знак Терезів — якості цього знака допомагають їм досягти успіхів у політичній діяльності і дипломатії. Вони в усьому прагнуть до гармонії, не допускають жодних дисонансів у своєму житті. Вони керуються швидше душевними поривами, ніж здоровим глуздом. Вони хочуть мир у всьому світі. Серед Водоліїв цієї декади чимало творчо обдарованих особистостей. Вони можуть прославитися, як геніальні письменники, музиканти, дослідники.

Водолій 3 декади по життю не слідують ніякому розпорядку, вони безвідповідальні, відчайдушні, але в той же час їм щастить, як нікому іншому. Вони ніби на інтуїтивному рівні відчувають, де їм може появитися удача і опиняються в потрібний час у потрібному місці. Це ентузіасти, які раді вступити в нове, невідоме їм справу, в якій у підсумку вони можуть досягти таких результатів, які не снилися і професіоналам.

Водолії третьої декади можуть мати відразу кілька коханців, що не заважає їм бути паралельно частиною міцного осередку товариства під назвою «Сім’я». Це фантазери, гарячі натури, але образи пам’ятають недовго. Люблять тварин і дітей. Їм потрібен партнер, який буде притримувати їх авантюрні пориви, адже нерідко вони можуть довести Водоліїв до самих непередбачуваних наслідків. Часом ці Водолії можуть здаватися занадто настирливими, роз’єднані, але вони ніколи не втрачають присутність духу і славляться великими оптимістами. Добрішими Водолія 3 декади не може бути нікого. Вони чуйні і веселі. Головне, чого вони уникають у цьому житті — це нудьги й одноманітності.


Залишити відгук